Strona 643 z 643 PierwszyPierwszy ... 143543593633641642643
Pokaż wyniki od 9 631 do 9 638 z 9638

Wątek: Mój test przedtreningówek

Dla mnie Bombshell > Centurion, PWO Max.
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Pwo max ma 75mg 1.3? Mnie by zabilo. Po 50 jestem wylaczony na silowni. Tylko ja i sztanga. Ale potem okrutny zjazd

Od dluzszego czasu daje w treningowe 2 tussi i jakis spalacz. I jest dla mnie akurat
    Na etykiecie tyle ma Bombshell mnie najbardziej pobudził z tej trójki i generalnie najlepiej się sprawdził, cała puszka zjedzona bez zwiększania dawki przy wadze 103-105kg. Raczej używam preworkoutów tylko z kofą, ale jeszcze jedna puszeczka URX gdzieś u mnie leży i może w tym roku się zje
    Ostatnio edytowane przez wojtqq ; 30-04-19 o 10:55

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    Dobra,ale do PWO MAX czy Centuriona się umywa.
    takiego info potrzebowalem, dzieki

Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Pwo max ma 75mg 1.3? Mnie by zabilo. Po 50 jestem wylaczony na silowni. Tylko ja i sztanga. Ale potem okrutny zjazd

Od dluzszego czasu daje w treningowe 2 tussi i jakis spalacz. I jest dla mnie akurat. Tolerancja nie rosnie
    Mnie wyklepało,może tyle mieć.Ale ma też 2 gramy agmatyny,to trochę może znosić dyskomfort po treningu,bo ponoć agma działa neuro proteksyjnie.Ja teraz kupuję na zapas centuriona i PWO,odkąd jest oficjalne info o banie 1,3 w usa.

bo ponoć agma działa neuro proteksyjnie.
    No kurwa, tak trochę śrenio jak widać

Znowu ban? To znowu potem powroci pewnie

Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    No kurwa, tak trochę śrenio jak widać
    Czemu jak widać?Jak nie notuję wyklepania,a po gerze często miałem zjazdy.

Zwierzokoks Awatar fosa
    cos na dendrobium ?

Żagiel
    Mnie wyklepało,może tyle mieć.Ale ma też 2 gramy agmatyny,to trochę może znosić dyskomfort po treningu,bo ponoć agma działa neuro proteksyjnie.Ja teraz kupuję na zapas centuriona i PWO,odkąd jest oficjalne info o banie 1,3 w usa.

Dobrze, że od dłuższego czasu nie tykam 1,3 (kiedyś sporo i dobrze reagowałem) i bardzo cenie sobie produkty typu-nokaut z firmy (stary skład) bardzo cenie sobie tą firmę lub DORBĄ kawę-tak samo do pracy.

Przez kilka lat przez prowadzących pewne forum, na którym raczkowałem, gdy ćwiczyć zaczynałem, takiego ścierwa sporo się nabrałem... dramat, ale dziś na szczęście wręcz mnie odrzuca, autentycznie każdy tego typu produkt niszczy mój trening — koncentrację, wydolność, chęci.... nie potrafiłem wyjść na trening bez mocnego PW ( wielka miłość do treningów.. Żenada ), ale dziś jest wręcz przeciwnie, a treningi lepsze niż jakikolwiek kiedyś.

To dłuższy temat, ale nie zapomnę go stworzyć... wspaniały temat, który można potężnie rozbudować i co najważniejsze otworzyć oczy młodym... odciągać ich od tego gówna, które pewnie czasami nie odbiega od RC itp. tylko konkretnie, a aktualnie mam inne sprawy do ogarnięcia i stworzenia.
    Dużo by pisać, a takie pitolenie bez składu może spowodować brak zrozumienia, ale przyjdzie czas to wrzucę swoje wypociny również tutaj.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów