Strona 1 z 601 1231151101501 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 9011

Wątek: Mój test przedtreningówek

Mój test przedtreningówek

Wita, wszystkich forumowiczów. W przypływie wolnej chwili postanowiłem podzielić się z Wami swoimi opiniami o odżywkach przedtreningowych.Mam nadzieję że komuś się ta wiedza przyda.
    -------------------------------------------------------------------
    Zaczne od mojego lidera czyli Jack3d:

Pierwszy raz dostałem te wynalazek od kumpla z USA .Pierwsza porcja,straszne mrowienie skóry, nie wiem kiedy mi się to wkręciło,muza na full w pracy i odjechałem co do pompy to nie była może nadzwyczajna ale odczuwalna. Polecam wszystkim ktorzy chca sie dobrze pobudzić przed treningiem,jesli zalezy na mega pompie dodac shota olimpa AAKG. duzy plus jack3d taki ze serce nie wali jak dzwon zygmunta i spac mozna normalnie.
    --------------------------------------------------------------------
    APS MESOMORPH

Tego cukierka chyba nikomu nie trzeba przedstawiąc,jak dla mnie jeden z najsilniejszych popudzaczy.Smak dobry,lecz czuc chemie. Pierwszy raz wsypałem 1,5 miarki i poprostu mnie roz...bało jak czeeczeńskie osiedle.Minus to że serducho mało mi nie wyskoczyło.Ze snem jak dobrze pamiętam proplemów nie miałem.Po treningu trzęśa sie ręce. Proponuje stosować od połowy miarki.Smietne popudzenie i silna pompa.Polecam bardziej wtajemniczonym

-----------------------------------------------------------------------
    BPI 1MR

Najscilniejsze gówno jakie kiedys stosowałem.Jedna porcja strasznie mnie potyrała.Trzęsiawki,połowy treningu nie pamieta.Wiem tylko tyle że strasznie mnie spompowało. Jedna miarka =3 miarki meso. Trening robiłem o godzinie 17. Całą noc nie przespałem,sikałem po treningu ok 22 razy.Naprawde się przestarszyłym o swoje zdrowie na tym specyfiku.Nastepny dzien zwała jak po amfie. Może gdybym wypił 0,5 porcji było by wszystko ok. Jesli chodzi o smak to względny miałem chyba cytryne.

------------------------------------------------------------------------
    Pump fixx

Bardzo fajny produkt,składem podobny do jack3d ,lecz jesli chodzi o pobudzenie to słabszy.Idealny dla osób którym bardziej zalezy na pompie niz na popudzeniu.
    Trenowało mi się na nim bardzo fajnie,bez zadnych problemów z walącym serduchem
    -------------------------------------------------------------------------
    EPO Blast

Swego czasu bardzo się napaliłem na ten produkt.Cieżko było go dostać przez jakiś czas.
    Produkt w saszetkach, moge powiedzieć tyle ze najlepszy produkt pompujący.Nic nie tak nie spompowało.Za to nie poczułem popudzenia.Na nastepnym treningu zapodałem EPO z miarką jack3d i to jak dla mnie najlepsze połączenie jakie kiedyś stosowałem.
    goraco polecam Wam takie połączenie.

-------------------------------------------------------------------------------
    MHP Dark Rage

Ostatnio dostałem próbke tego specyfiku.Powiem Wam tyle że popudzenie bardzo podobne do 1MR. duzy plus taki ze po 3 godzinach całkowicie odchodzi i mozna spokojnie spać. Mysle ze połowa porcji była by naprawde idealna do treningu. Na treningu czulem niepokuj,nie moglem stac w miejscu.Przerw miedzy seriami prawie nie robiłem.Duzy plus dla firmy MHP za ten produkt.

---------------------------------------------------------------------------------

CODE RED

Produkt firmy Muscle Meds reklamowany i polecany przed Kai Greene.Właśnie przez tego czarnoskórego kulturyste kupiłem ten produkt (mój idol ) Smak z tego co pamiętam dobry, popudzenie słabe,pompa słaba. Stosowałem jedną miarke ,potem 2 i jakoś bez rewelacji. Jak dla mnie szkoda kasy na Code reda zawiodłem sie troszku.

----------------------------------------------------------------------------------
    MaXIMIZE V2

Produkt reklamowany że ma byc najmocniejszy na rynku. Na początku powiem że smak ochydny,ledwo wypiłem (smak podobny do proszku do prania). Po wypiciu lekko mnie potelepał lecz bez rewelacji.Ze spaniem problemu nie było.Odsprzedałem koledze,stosuje połowe miarki i jest bardzo zadowolony.Z tego co pamiętam to średnio mnie przypompował.

-------------------------------------------------------------------------------------

VPX anarchia

Produkt bardzo ciekawy,miałem tylko jedną porcje tego środka i szczerze poge powiedzieć że jest jednym z lepszych. Bardzo fajnie pobudził,bez walenia serducha,supe pompa. Naprawde gorąco go Wam polecam.smak mialem chyba cytryne byla bardzo dobra.

-------------------------------------------------------------------------------------

Jak narazie wszystko Teraz szamam Jack3,na mnie działa najlepiej. Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem swoim tematem,a wręcz przeciwnie komus pomoże
    Dodam że waże 105 kg staż treningowy 4lata z 8 miesięczną przerwą chorobową.

sumująć jeśli chodzi o trzy najlepsze przedtreningówki to:
    1. jack3d
    2.Mesomorph
    3 Anarchia i Pump Fixx

Pozdrawiam wszystkich

P.s podziękowania dla GURU bez którego nie miał bym okazji skosztawać tak wielu cukierków z USA

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

jack3d dziala lepiej niz mesomorph? nie bardzo rozumiem
    ale dzieki za opisy

mariobros
    Guest
    Bardzo fajny i przydatny temat. Moze inny wezma z ciebie przyklad i napisza cos od siebie.

Jaka przedtreningowke moglbys polecic miedzy cyklami na krecie ? (najlepiej cos z minimalna iloscia krety). Zalezy mi wtedy glownie na pobudzeniu i chyba jack3d by pasowal.
    Ostatnio edytowane przez mariobros ; 25-09-10 o 11:44

soltys gdzie napisalem ze dziala jack3d lepiej niz meso? napisalem ze dla mnie lepszy jest bo serducho mi tak nie wali na nim.A wiadomo ze meso mocniejsze wiele o jack3d
    Ja bym miedzy cyklami zapodal APS PLASMAGEN.

Najlepiej White Flood i dokupić 1,3,zgodnie z ostrzeżeniem wezme pół miarki 1 M.R.

tez slyszalem o tym polaczeniu WF +1,3 ,mialem nawet na sklepie ostatnio malego WF moglem sobie odlozyc .

Cytat Zamieszczone przez olo85 Zobacz posta
    soltys gdzie napisalem ze dziala jack3d lepiej niz meso? napisalem ze dla mnie lepszy jest bo serducho mi tak nie wali na nim.A wiadomo ze meso mocniejsze wiele o jack3d
    Ja bym miedzy cyklami zapodal APS PLASMAGEN.
    ale jack3d tez nie brales raczej 1 miarki? to moglbys porownanc w tym momencie z 0,5 meso np? wtedy serce tak nie wali?

jack3d zaczynalem od miarki,potem 2,3,4 miarki na raz i nigdy tak serucho nie walilo jak po meso (1miarce) .Ale jak sobie przypominam to po 0,5 miarki meso tez serce mi walilo.Moze tylko ja tak mam. Kolega np stosuje 1/3 miarki i trenuje mu sie bardzo dobrze

mariobros
    Guest
    to ile porcji jack3d musiales brac aby dobrze dzialal na ciebie ?

Tolerancja organizmu rośnie szybko,więc jak pisał zaczynał od 1 i doszedł do 4,ale fakt jest taki że mało kto je więcej niż 1,5 porcji meso na raz,także jest bardziej ekonomiczny :P

Poczciwy dzik Awatar WojtekX
    roznica w ilości geranium, ot cała tajemnica

porownując te produkty warto zauwazyc ze niektore maja 25 porcji a inne 2x tyle

np maximize v2 przy 2 porcjach (ma 45 w opakowaniu) wychodzi podobnie jak meso, a działanie rownie dobre

ogolnie ten 1 MR warty sprawdzenia

Nox pump extreme

1mr

meso

anarchy
    Bo życiem trzeba się podelektować. Szponcić, pracować, kochać, nie spać i balować

Bardzo dobry temat, mógłbyś jeszcze napisać ile brałeś porcji w innych dopalaczach, a także jak z żołądkiem, czy nie było rewolucji itd, samopoczuciem oraz ile trzyma każdy , mniej więcej.

Ale i tak dobry art, co do Maximize v2, zgodzę się, nic nadzwyczajnego, ale za to mój żołądek trochę go odczuwa.

Co do problemów zołądkowych to jedynie po MHD Dark tak mnie podczas treningu popędziło że prawie narobiłek jakiemuś kolesiowi do butów Ale juz wieczorem było wszystko ok.
    Odnośnie meso miałem taki problem że odczas wypicia jednej porcji zaraz po treningu jak szedłem się odlać,nie mogłem się wysikać a jak już coś uleciało to tak mnie bolało w sisiorze jak bym żyletkami szczoł.Jak brałem poowe porcji wszystko było ok.

Pytał ktoś jeszce o porcje jack3d,brałem go 3 miesiące bez przerwy więc tak jak ktoś potem napisał organizm się przyzwyczaił fo dawek i trzeba było zwiększyć.

Co do supli przedtreningowych jakie jeszcze stosowałem do napewno NOX PUMP EXTREME ULTRALIFE jest godny uwagi,jedna saszetka naprawde fajnie działa. Kilka lat temu kupiłem pierwsze wydanie Dorianowskiego NOX Pumpa bo potyrał mnie strasznie.Kolega z siłowni który tez go stosował po siłowni nie mógł autem jechać (biegł do domu) .

Stosowałem jeszcze Shock therapy,NO XPLODE,NITROBOLONY,NAPALM ,MUSCLE SERUM (fajny produkt) SUPER PUMP (przyszedł promocyjny i chyba jakiś trefny był bo go nie poczułem) .Głównie stoowałem po porcji,może 1,5 .Jedynie SHOCK THERAPY dochodziłem do 3 miarek.Ogólnie po nich nie miałem problemów.

SORRY za błędymiałem kiepską polonistke pozdrawiam

jeszcze WF mi się przypomniał bardzo byłem zadowolony z niego,tak jak wcześniej ktoś napisał dodać do niego 1,3 i bedzie idealny

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów