Strona 1 z 46 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 679

Wątek: Boks+siłownia

Boks+siłownia

Głównie prośbę kieruje do WODYNA,ponieważ wysłałem do niego kilka prywatnych wiadomości,lecz gdzieś tu natrafiłem na to,że nie odpowiada na nie i by mu ich nie wysyłać.

Wzrost : 178-180cm
    Waga 67kg
    Staż na siłowni : ok. 9-12miesięcy,oczywiście wyszło by ponad 1,5roku lecz miałem długą przerwę,lecz teraz zamierzam nie odpuszczać przez długi czas.
    WL:80-85
    MC:Nie robiłem nigdy maxów,poza tym od niedawna robię MC,ale 80-90kg w serii
    Przysiady : 45-50kg w serii

Chciałbym prosić o napisanie/podanie mi jakiegoś planu by był odpowiedni też pod boks,oczywiście z partii uważam,że klata mi odstaje od reszty,zależy mi też na silę w wyciskaniu leżąc,przysiadzie i martwym ciągu.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Ścięgno sarny Awatar LapEk
    Dopiero zaczynasz trenowac boks czy masz juz jakis staz?

Musisz sie zdecydowac co jest dla Ciebie najwazniejsze: boks / wygląd / siła. Wtedy bedzie mozna pomyslec nad planem treningowym odpowiednio dostosowanym do potrzeb i mozliwosci.
    Ostatnio edytowane przez LapEk ; 06-09-10 o 23:20

Już trenuje boks.

Co jest dla mnie ważne ? Chcę po prostu by to wszystko się zgrało,raczej na wyglądzie mi nie zależy.O jakiej sile mówisz ? Ewidentnie priorytetem dla mnie jest boks.

Ścięgno sarny Awatar LapEk
    Cytat Zamieszczone przez DonAlex Zobacz posta
    zależy mi też na silę w wyciskaniu leżąc,przysiadzie i martwym ciągu.
    wlasnie o tej mowie, co pisales

Ile trenujesz boks? Laczyles juz wczesniej z silownia? Jesli nie to mozesz sprobowac na poczatek ACT 2-3x w tygodniu.

Pamietaj,ze cwiczenia trojbojowe moga byc zarowno bardzo pomocne jak i szkodliwe.

Jesli trenujesz pod zawody, musisz odpowiednio dobrac trening do okresu przygotowawczego.

Z trenerem rozmawiales?

Boks od lutego,tak łączyłem siłownie z boksem.

Jesli trenujesz pod zawody, musisz odpowiednio dobrac trening do okresu przygotowawczego.
    Póki co na razie nie trenuje pod zawody.

Trener Impersonalny Awatar WODYN
    dobra zacznijmy od tego ze nie wolno Ci na silowni cwiczyc na ilosci powtorzen powyzej 5?

teoretycznie moznaby ale chcesz miec "pare" to cwicz tak by ruchy byly dynamiczne

ponadto nie chcesz zwiekszac masy , bo wowczas trafisz na zawodników z dłuszszymi łapkami

nogi mozesz cwiczyc na bardzo wysokich ilosciach powtorzen - tu nie szkodzi nic

najwazniejsze cwiczenia to podrzut, cw wyciskane, cw jednoracz na wyciagu , cw brzucha i prostowników
    Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
    oraz Silnego Nowego Roku

Cytat Zamieszczone przez WODYN Zobacz posta
    dobra zacznijmy od tego ze nie wolno Ci na silowni cwiczyc na ilosci powtorzen powyzej 5?

teoretycznie moznaby ale chcesz miec "pare" to cwicz tak by ruchy byly dynamiczne

ponadto nie chcesz zwiekszac masy , bo wowczas trafisz na zawodników z dłuszszymi łapkami

nogi mozesz cwiczyc na bardzo wysokich ilosciach powtorzen - tu nie szkodzi nic

najwazniejsze cwiczenia to podrzut, cw wyciskane, cw jednoracz na wyciagu , cw brzucha i prostowników
    Dobra pojąłem,ale jak mam ćwiczyć splitem czy całe ciało na jednej sesji jak mniej więcej powinien prezentować się taki plan treningowy ?

WODYN zaproponujesz coś ?

Chodzi mi o jakiś odpowiedni trening pod boks i jak dobierać obciążenie procentowo.

ale nie mamy o czym rozmawiac dokladnie
    bo nie dales mi zadnych dokladnych danych
    wstydz sie powinienes bana zaliczyc za to ze oczekujesz ode mie rozpisania planu a sam nawet nie podales w jakie dni czwiczysz boks
    oraz Silnego Nowego Roku

12. Wybierz suplementy dla siebie

Boks ćwiczę we wtorek i czwartek wszystko też zależy od trenera bo również jest nauczycielem w-f w szkole i od tego jak zostanie mu plan ułożony,trening trwa 1,5h-2h.
    Powiedz co mam Ci jeszcze powiedzieć,dane podałem

Wzrost : 178-180cm
    Waga 67kg
    Staż na siłowni : ok. 9-12miesięcy,oczywiście wyszło by ponad 1,5roku lecz miałem długą przerwę,lecz teraz zamierzam nie odpuszczać przez długi czas.
    WL:80-85
    MC:Nie robiłem nigdy maxów,poza tym od niedawna robię MC,ale 80-90kg w serii
    Przysiady : 45-50kg w serii

Poza tym co mam jeszcze Ci powiedzieć by uzyskać pomoc ?

Ścięgno sarny
    Co Ci powiedział trener na sekcji?
    Tu masz wartościowy materiał http://www.youtube.com/watch?v=WoLVWvqEwzs

Jak to co?
    jakie masz sprzety dostepne w siłowni?

sztangi, stojaki, lawki [czy jest skos dolny?]
    drazek, porecze, pas do podczepiania ciezaru
    sztangielki [jakie skoki ciezaru i do ilu]
    wyciągi gorne i dolne
    Ostatnio edytowane przez WODYN ; 21-09-10 o 09:37
    oraz Silnego Nowego Roku

Sztanga,stojaki - jest
    Skosu dolnego nie ma.
    drazek,porecze,pas do podczepiania ciezaru - jest
    sztangielki są rozkręcane,więc mogę na nie założyć dość dużo.
    Wyciąg górny i dolny jest

Tu masz wartościowy materiał http://www.youtube.com/watch?v=WoLVWvqEwzs
    Niestety nie otwiera mi się : Ten film wideo zawiera treść od partnera mgm, który zablokował go na mocy praw autorskich.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów