Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jak nastawić kręgi

Jak nastawić kręgi

Coś mam z lędźwiowym, boli mnie od MC. Pas zacząłem stosować od 90kg. Na rozgrzewke robiłem uginanie tłowia z talerzem 20kg w oparciu o brzuch, 3 serie, ale widocznie to za słaba rozgrzewka. Na innym forum polecili żeby powisieć na drążku, nawet z obciążeniem żeby nastawić kręgi. A czy są jeszcze jakieś inne sposoby, bo dzisiaj to robiłem to tylko bólu się nabawiłem. Od nowego miesiąca zaczynam plan na siłe, no i chciałbym MC robić bo bez tego to bez sensu.

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Masz lipo i gino, nie wiesz jak jeść po treningu, nie bardzo kumasz o co chodzi w suplach przedtreningowych.
    No i masz problemy z kręgosłupem.

Dolega Ci coś jeszcze?

Nie napisałem nigdzie, że mam lipo i gino.

Na innym forum polecili żeby powisieć na drążku, nawet z obciążeniem żeby nastawić kręgi.
    dobra technika nastawiania kregow

idz do lekarza, moze wysle cie na przeswietlenie

wiele jest mozliwosci a mawashi odpowiedzial tak a nie inaczej bo o takie problemy nie pyta sie na forach tylko u fachowych lekarzy ktorzy moga cie zobaczyc, ocenic itp.
    www.Mr-Trener.pl - Trener Personalny Warszawa i okolice

Mnie lekarze denerwują, bo żaden z nich nie ma wiedzy. Każdy mi powie, żebym nie ćwiczył. Ja dziękuje za takie rady.
    Co innego może lekarz sportowy, ale u mnie w mieście chyba nie ma.
    No nic narazie na treningach bede chodził cały czas w pasie i zobaczymy co bedzie.

bigos a myślisz , że lekarz sportowy inaczej ci powie ?

badania naoczne i prześwietlenie u specjalisty jak najszybciej rób ! skierowanie możesz u lekarza rodzinnego dostac . pozdro

Zbanowany
    Na rozgrzewke robiłem uginanie tłowia z talerzem 20kg w oparciu o brzuch, 3 serie, ale widocznie to za słaba rozgrzewka

taka rozgrzewka przed takim cwiczeniem jak mc to samobojstwo.
    poczytaj dzienniki treningowe na tym forum i zobacz sam jak to powinno wygladac.

Albo daj tu wypiske z danego treningu w ktorym robiles mc to tez moze wiele wyjasnic.

ps mawashi pewnie wiedizal stad:
    http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=5369

Ostatnio edytowane przez krawat ; 15-04-10 o 21:13

Robiłem wtedy FBW 5x5 tyle, że wtedy tak nie bolało jeszcze. Ostatnio jak robłem dzien dobry w HST, to od tego no i od wiosłowania tez ten ból sie powiekszył.

ktos z was spotkał sie z osteopatą ?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów