Strona 201 z 201 PierwszyPierwszy ... 101151191199200201
Pokaż wyniki od 3 001 do 3 008 z 3008

Wątek: Mawashi, chodzę, biegam, ćwiczę, żyję. Start str175

Sztywny Pal Azji
    Przyjemny soundtrack.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Przyjemny soundtrack.
    Z darowej apki do obróbki video

Piątkowy trening bez ciągów, zmęczony byłem coś i czułem że jak zrobię, to coś się zesra.
    Drugi tydzień, 5dni w tygodniu, jeszcze tydzień pociągnę ale już raczej nie wrócę. Chyba, że podjem ze 20mg mieczysława. Juz regeneracja nie ta niestety.

OHP

Pierwszy dzień ostatniego tygodnia 531 - More Squatting.
    Nowy rekord w tym roku Zaczynałem od 80 kg, weszło 100 z lekkim zapasem.

dodatkowo wycisk hantli płasko i wiosło jednorącz

Kolejny plan to będzie 4 dni Simple Strenght, gdzie wykorzystam nieco odbudowaną siłę we frontach. Chciałbym pociągnąć ten plan ze 2 miesiące i potem może znowu wrócę do More Squatting. Zobaczę. Podoba mi się to, chociaż jest męczące.

W kolejnym planie chciałbym zrobić siady (podstawowe) high barem, a uzupełniająco fronty tak jak w rozpisce planu. Na low bar nie mam jeszcze ochoty i nie wiem czy nie zrobię go dopiero za 2-3 miesiące dopóki nie poprawię słabych ogniw. Są nimi bez wątpienia fronty i jak się domyślam high bar. W przyszłym tygodniu zrobię sobię może w poniedziałek lub we wtorek mini sprawdzian na ćwiczenia do kolejnego planu, których maksów nie znam, czyli high bar, SLDL, skos i wycisk wąsko. Ale planuję zrobić test na 6 lub 8 powt w rampie, żeby deload był w miarę deloadem Resztę dni to będą ze 2 lekkie treningi, pewnie FBW na jakieś 60% i może jakiś rower jak pogoda pozwoli.

Fronty

Kolejny trening i single. Weszło 125 kg, więc progres +25 kg licząc od pierwszego sprawdzianu siłowego po przerwie, zanim przystąpiłem do 5/3/1

Dodatkowo wykomninowałem sobie patent na wyprosty i GHR bez dodatkowego sprzętu. W kolejnym planie się przyda (simple strenght).

Widzę na filmie, że tricepsy trzeba wzmocnić więc ciesze się, że będę miał zarówno wąskie wyciskanie jak i skos w kolejnym planie.

WL 125

patenciak

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Kurr... dobry patent, za ten reverse hyper oddałbym wiele. Sam robię taką*wersję na oparciu od kanapy ale to jednak nie to, brakuje tego fragmentu ruchu gdzie gdzie stopy "wjeżdzają" powyżej linii bioder.

Cytat Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta
    Kurr... dobry patent, za ten reverse hyper oddałbym wiele. Sam robię taką*wersję na oparciu od kanapy ale to jednak nie to, brakuje tego fragmentu ruchu gdzie gdzie stopy "wjeżdzają" powyżej linii bioder.
    Ławka przy ścianie (rownolegle), na to duża piłka fitness, łapiesz się ławki i jedziesz. Jak piłka dotyka ściany to się mniej chybocze cała konstrukcja. Tylko pilke napompuj dobrze żeby nie sprezynowala, bo jest łatwiej wtedy :P by John Rusin

Właśniu kupiłem małą trampolinę fitnes. Bedzie w garażu do rozgrzewki i do odmiennej aktywności fizycznej niż zwykle.
    Zainteresowała mnie tym patentem i zwróciła uwagę na układ limfatyczny niesamowita specjalistka od treningu zdrowotnego u której robiłem kiedyś kurs (Jessica Parnevik Muth - projekt MAP 1080). Może to czas żeby dodawać coś więcej dla zdrowia. Mam nadzieję, że i dzieciaki będą miały zabawę, a latem stanie coś większego na podwórku (ta jest mała i składana, do obciażenia 130 kg).

Dodatkowo nie wiedziałem, że o skakaniu robi się grubsze rozkminy

https://medfitnetwork.org/public/all...ng-lymphedema/

Niestety nadeszły smutne czasy w moim życiu, ale nie chcę odpuszczać treningu. Daje mi to siłę i motywację by o siebie dbać. Dzięki temu będę silniejszy dla rodziny. Jest to też robienie czegoś dla siebie, oderwanie się od kłopotów. Żeby miał oto sens, nie będę leciał z planem 5/3/1 mimo że bardzo go lubię. Powód jest prosty - nie wiem kiedy pójdę zmienić się przy synku w szpitalu. Na razie siedzi mama, ale kolejny rok to zbyt dużo. Obojgu nam jest bardzo ciężko.

Zastosuję splita, push/pull lekko odnowionego (propozycja z t-nation). Dobór ćwiczeń pod słabe punkty, czyli więcej single leg, dwójki, etc. Ćwiczenia dobieram tak, żeby mieć 2 odmiany dla dnia pierwszego i 2 dla drugiego.
    Ponieważ mam świeże maksy z 5/3/1 to łatwo pójdzie dobrać ciężar do głównych ćwiczeń. Po prostu startuję z około 55-60% CM i będę po trochu dokładał.
    Ponieważ wczoraj robiłem trochę siadów nie wiedząc jeszcze jak będę ćwiczył, to dzisiaj zacząłem od dnia drugiego. Zamierzam ćwiczyć 4x w tygodniu.

Jeśli będę na zmianie w szpitalu tydzień czy dwa, po prostu będę robił cofkę z ciężarami i leciał sobie dalej z planem.

Dzisiaj dobrałem taki zestaw:

SLDL - 85 kg 4*5
    MP - 40 kg 4*5

Reverse lunges 2 kettle 8kg 3*8
    WL 75kg 3*8

Uginanie jednonóż z power bandem (zielony) 3*10
    Wyciskanie jednorącz na wyciągu pionowym 3*10

Ostatnio edytowane przez Mawashi ; 06-11-20 o 11:53

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów