Strona 199 z 201 PierwszyPierwszy ... 99149189197198199200201 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 971 do 2 985 z 3003

Wątek: Mawashi, chodzę, biegam, ćwiczę, żyję. Start str175

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    OK, zrobi się.
    <3

Ciężar na wyciskaniu zrobilem z dwoma podwieszonymi ketlami 8 kg na gumach. Fajna praca stabilizacyjna, będe dokładał.
    Robiłem kiedyś, trudne skurwysyństwo. Raz próbowałem robić na takiej uginającej się rurce, chyba to się nazywa bamboo bar, gibałem sie jak skóra na chuju

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    <3

Robiłem kiedyś, trudne skurwysyństwo. Raz próbowałem robić na takiej uginającej się rurce, chyba to się nazywa bamboo bar, gibałem sie jak skóra na chuju
    Tam gdzie mam akcesoria to będę tak kombinował właśnie. Fajnie się uzupełnia.

Cajmer - ja mam rozgrzewkę pod siebie, bo muszę aktywować przywodziciel, trochę pośladek i core. Może masz coś konkretnego co musisz poprawić, albo czujesz że nie puszcza jak byś chciał?

Gruszkowatym i kolano (przysrodkowy). Z tym największy problem

Ścięgno sarny
    Maw, wysłałem Ci na pw raport po 20 dniach. Pozdro

Kolejne treningi za mną. Teraz maksuję, więc tak: na barki poszły zgodnie z planem AMRAP wyznaczonym ciężarem (53,5), a w ciągach modyfikację na jazdę singlami po trójkach. Robienie AMRAPów przy ciągach u mnie się nie sprawdza. Całą resztę (wyciskanie i siady) będę robił zgodnie z wypiską.

OHP
    OHP

Ciągi
    MC

Dzisiaj ławka i upper body generalnie. Weszło ładnie, AMRAP na 96 kg x9, a ostatni planowany Jocker Set na 116x1 zaliczony.

W OHP sobie urozmaicam i robię od początku planu z podwieszonymi cieżarkami dla stabilizacji. Łączone z wiosłem.

96x9

116x1

ohp + wiosło

Technika w opór mocna klata a przy tym ohp to bym sie pewnie bujał jak skóra na chuju

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Technika w opór mocna klata a przy tym ohp to bym sie pewnie bujał jak skóra na chuju
    Dzięki OHP to jeszcze skromne ciężarki, ale muszę wrzucić też przygotowanie góry. Po 2 miesiącach muszę powiedzieć że stabilizacja mocno w górę. Po przerwie strasznie osłabły mi górne plecy, rotatory głównie. Teraz nie pozwoliłem żeby sobie szło jak tam będzie szło tylko wrzuciłem na to priorytet. Barki nie bolą, ruchomość ok, stabilizacja bardzo dobra.

Warto pobawić się takimi zabawkami jak Indian Clubbels czy Mace. Robię z tym rozgrzewki na górę i powiem, że jeszcze koślawo, ale uczy pokory

Może w weekend ogarnę, muszę oświetlenie w garażu zrobić bo teraz kręcenie czegoś to rzeźba. Mam już graty kupione do oświetlenia, mam wyciąg do zmontowania i podest do ułożenia więc jest co robić ale będzie lepiej wyglądało i funkcjonalność się podniesie całości.

Sztywny Pal Azji
    Wendler mój ulubiony plan. Jednak na starość polubiłem większą ilość powtórzeń i niższe ciężary, robię się podobny do rysia...pompa, żyła, lustro.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Wendler mój ulubiony plan. Jednak na starość polubiłem większą ilość powtórzeń i niższe ciężary, robię się podobny do rysia...pompa, żyła, lustro.
    Ale tam masz plany na dużo powtórzeń Parę serii rozgrzewkowych, a potem ciśniesz AMRAPy i akcesoria na 10-20 powt, albo 100 Nie musisz cisnąć Jocker Setów.

Sztywny Pal Azji
    Ale tam masz plany na dużo powtórzeń Parę serii rozgrzewkowych, a potem ciśniesz AMRAPy i akcesoria na 10-20 powt, albo 100 Nie musisz cisnąć Jocker Setów.
    Tak wiem, ale nawet w glownych bojach przesiadlem sie na wiecej powtorzen. Ponizej 5-6 powt juz mnie nie bawi.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 02-10-20 o 12:14

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Tak wiem, ale nawet w glownych bojach przesiadlem sie na wiecej powtorzen. Ponizej 5-6 powt juz mnie nie bawi.
    Szanuję Ja mam wręcz odwrotnie

Dzisiaj fronty, czyli najsłabszy bój i najsłabsze ogniwo. 73,5 AMRAP weszło 7 powt ale przydusiło i nie robiłem więcej. Poszedłem w single (ostatni trening jedynek, 3 tydz, kolejny to już deload) i zrobiłem ponad plan, 95x1. Generalnie progres ok, 7 tyg temu było 80 kg a 90 mnie zgniotło. Więc postęp jest, chociaż do WL jeszcze 20 kg lekko licząc, a chcę to wyrównać lub chociaż zbliżyć te wyniki do siebie.

Fronty

Ścięgno sarny
    A tak książkowo to jaki powinien być stosunek fronta do ławki, 1:1 czy front powinien być mocniejszy?

Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta
    A tak książkowo to jaki powinien być stosunek fronta do ławki, 1:1 czy front powinien być mocniejszy?
    Front chyba 20 proc mniej niż back squat. To jak back squat 200 proc masy, a ławka 150 proc., to front minimalnie więcej.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów