Strona 201 z 201 PierwszyPierwszy ... 101151191199200201
Pokaż wyniki od 3 001 do 3 003 z 3003

Wątek: Mawashi, chodzę, biegam, ćwiczę, żyję. Start str175

Sztywny Pal Azji
    Przyjemny soundtrack.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Przyjemny soundtrack.
    Z darowej apki do obróbki video

Piątkowy trening bez ciągów, zmęczony byłem coś i czułem że jak zrobię, to coś się zesra.
    Drugi tydzień, 5dni w tygodniu, jeszcze tydzień pociągnę ale już raczej nie wrócę. Chyba, że podjem ze 20mg mieczysława. Juz regeneracja nie ta niestety.

OHP

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Pierwszy dzień ostatniego tygodnia 531 - More Squatting.
    Nowy rekord w tym roku Zaczynałem od 80 kg, weszło 100 z lekkim zapasem.

dodatkowo wycisk hantli płasko i wiosło jednorącz

Kolejny plan to będzie 4 dni Simple Strenght, gdzie wykorzystam nieco odbudowaną siłę we frontach. Chciałbym pociągnąć ten plan ze 2 miesiące i potem może znowu wrócę do More Squatting. Zobaczę. Podoba mi się to, chociaż jest męczące.

W kolejnym planie chciałbym zrobić siady (podstawowe) high barem, a uzupełniająco fronty tak jak w rozpisce planu. Na low bar nie mam jeszcze ochoty i nie wiem czy nie zrobię go dopiero za 2-3 miesiące dopóki nie poprawię słabych ogniw. Są nimi bez wątpienia fronty i jak się domyślam high bar. W przyszłym tygodniu zrobię sobię może w poniedziałek lub we wtorek mini sprawdzian na ćwiczenia do kolejnego planu, których maksów nie znam, czyli high bar, SLDL, skos i wycisk wąsko. Ale planuję zrobić test na 6 lub 8 powt w rampie, żeby deload był w miarę deloadem Resztę dni to będą ze 2 lekkie treningi, pewnie FBW na jakieś 60% i może jakiś rower jak pogoda pozwoli.

Fronty

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów