Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Wątek: Wybielanie...

Ścięgno sarny
    Polecam biala perlae, w tej cenie efekt rewelacyjny
    stosowalem nawet na cala noc i zeby/dziasla mnie nie bolaly

Cz ktoś z Was używał pasków wybielajacych ? Są skuteczne ?

A używał ktoś z Was pasków wybielających zeby ?

ja stosowałem paski wybielające CREST SUPREME Professional i efekt był naprawdę dobry. Te paski mają największe stężenie substancji wybielającej chyba 14% ze wszystkich pasków dostępnych na rynku . A jeśli o pastę chodzi to również polecam Crest Baking Soda & Peroxide Whitening.
    Ostatnio edytowane przez matinaszek ; 02-10-12 o 15:23

Cytat Zamieszczone przez matinaszek Zobacz posta
    ja stosowałem paski wybielające CREST SUPREME Professional i efekt był naprawdę dobry. Te paski mają największe stężenie substancji wybielającej chyba 14% ze wszystkich pasków dostępnych na rynku . A jeśli o pastę chodzi to również polecam Crest Baking Soda & Peroxide Whitening.
    Nie miałeś później problemów z nadwrażliwością zębów? Ja właśnie stosowałam co prawda inne paski wbielające, ale po dosłownie dwóch dniach miałam tak wrażliwe zęby, że musiałam natychmiast przesać je stosować.

muszę przyznać ze trochę zęby były nadwrażliwe, ale po kuracji zaraz mi przeszło. Wszystko zależy od tego jakie kto ma zęby, u mnie nie było tragedii, natomiast u drugiej osoby po 2 dniach pojawią sie większe problemy z nadwrażliwością.

mnie po tym zeby tak bolaly ze masaker! Myslalam ze to sie sprawdzi chociaz...bylam na jednym zabiegu wybielania u dentysty ale po tym to zeby tak mnie bolały ze mysllam ze nie wytrzymam...wiec widze ze chyba w moim wypadku nie moge zebow wybielac bo to niszczy szkliwo a jak ktos ma nadwrazliwe zeby to odczuwanie blu urasta do rangi duzego problemu....;/

ja nie polecam żadnych takich środków, bo strasznie mi popsuły szkliwo kruche zęby mam

Ja używałem pasków blendamed, nie było zachwycających rezultatów.

Środki wybielające, jak i same pasty potrafią przynieść efekt, lecz zazwyczaj niestety nie utrzymuje się on wiecznie. Oczywiście, można powielać pielęgnację lecz z doświadczenia wiem, że większości ludzi brakuje w tej kwestii systematyczności. Ot, kwestia bagatelizowana. Dlatego być może warto rozważyć zabieg wybielający, który powinien jednorazowo na długi czas zdecydowanie poprawić prezencję uzębienia.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    To nie zabieg, a często seria zabiegów kosztownych i jednak bolesnych.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Znam osobę która miała okropnie żółte zęby i te paski Cresta przyniosły jej świetny rezultat. Ale zużył ich chyba ze 3 paczki

Ja również jestem za Biała Perłą - stosowałam i efekt rewelacyjny.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów