Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Wątek: Liga Polska - piłka nozna

Gwiezdna Gwardia Awatar susik
    prawie wykończył

swoją drugą Lech trafił na bardzo mocną grupę i o jakikolwiek punkt będzie bardzo ciężko
    Za progiem stała młoda dziewczyna. Bardzo wyraźnie dziewczyna. Absolutnie nie można jej było pomylić z chłopcem w żadnym znanym języku — zwłaszcza w Braille’u.

Doradca: Awatar KingOdin
    Tu ważniejszy jest aspekt marketingowy (czyli de facto finansowy), jak również doświadczenie zdobyte w meczach z takimi tuzami. Szczerze? Lepiej odpaść w takiej grupie niż w innej, w której poziom byłby względnie równy. Idę o zakład, że każdy zespół polski nawet dopłaciły żeby tylko zagrać z Juve czy Man City

Ścięgno sarny
    dokładnie, bardzo dobra grupa na zarabianie na transmisji i reklamach .... szkoda ze do Juve i City z 3 kosza nie wpadła Borusia ;-)

Co do ligi nie mam słów, byłem na Łazienkowskiej na meczu z Bełchatowem , na żylecie OK , ale jeszcze brakuje do tego dopingu sprzed lat , za to na boisku to widac tylko środek tabeli i to po walce w kolejnych meczach .... Skorża zaczyna chodzic po coraz cieńszym lodzie ...

Lech tez sie nie popisał w białymstoku , ale Grosicki juz do grecji pojechał to i Jaga straciła 30% na wartosci ... zobaczymy czy sam Franek cos zrobi ...

Wisła pewnie zacznie sie powoli wznosic z forma a co do Polonii to nie wiem, obawiam sie ze Józio zacznie byc mądrzejszy od Bakero i zaraz ta druzyna bedzie miała tendencję spadkowa ....
    Ostatnio edytowane przez GHOST ; 30-08-10 o 15:47
    Urodziłem sie w Warszawie,
    Legie wielbię Legie sławie !

Doradca: Awatar KingOdin
    Lech w lidze zawodzi. Przyczyn takiej gry nie znam. Ale trzeba to zmienić.

Legia również zawodzi, a jak mam być szczery, to myślałem, że lepiej zaczną sezon.

Wisła .. zobaczymy, do "zespolenia" zespołu z lat świetności trochę brakuje.

Polonia jak stanie się zlepkiem gwiazd, które trafiają tam tylko przez zachciankę tego dewelopera to może nie być ciekawie. Oddałbym jednak filozofię prowadzenia i budowania zespołu trenerowi.

To takie wrażenia na początku ligi :-)
    Ostatnio edytowane przez KingOdin ; 30-08-10 o 15:56

lech zawodzi nie tylko w lidze
    dnipro strzelili 1 bramke
    w grupie bedzie wstyd jesli sie nie przelamia.

legia w ogole padaka
    kiedys bylo tak ze siadalem do meczu i bylem prawie ze przekonany ze legia wygra, w najgorszym wypadku zremisuje
    teraz kazdy mecz jest zupelnie inny, od niezlego do fatalnego, sinusoida.

GHOST - ponoc klub zdementowal te plotki i grosicki zostal w jadze.
    Ostatnio edytowane przez Rtz ; 30-08-10 o 19:56
    www.Mr-Trener.pl - Trener Personalny Warszawa i okolice

Ścięgno sarny
    no lepiej dla groszka byłoby dograc runde a nie na siłe za miske ryżu do grecji sie pchac ....

hyhy lepsza plotka z dziś to ze Morientes jet w wawie i juz po badaniach w Legii

Ścięgno sarny
    No dobrze Panowie , pora wrócic na nasz podwórko i troszke poanalizowac wzmocnienia/osłabienia w ekstraklasie.
    Macie jakies przemyslenia, uwagi, zastrzezenia dotyczace transferów zimowych ??

Ja osobiscie moge sie wypowiedziec tylko o Legii, uwazam ze nie jest dobrze ale dramatu tez nie ma , Hubnik jak bedzie miał dobrych na skrzydłach to bedzie strzelał, zawsze był potrzebny kat tej druzynie i zdaje sie że on akurat takim katem moze byc, Kalhar błedów nie zrobił ale czy bedzie realnym wzmocnieniem to zobczymy w meczu o punkty, Gol ... jestem sceptyczny i uwazam ze to bedzie ława teraz czy od nowego sezonu ..... Martwi brak zmienników , kontuzje troszke zdziesiątkowały druzyne , a to moze miec kluczowe znaczenie w przekroju sezonu.

Dodam jeszcze tylko jedno dotyczace Jagi ... Groszek odszedł , uwazam ze druzyna straciła 30% swojej siły, Grzelak przyszedł ... da rade 2 mecze czy kontuzje złapie przed runda wiosenna ?? ;-)

A to się porobiło. Dla mnie największym zaskoczeniem było pozostanie Cracovii w Extraklasie. Okazuje się że wlczyć trzeba do końca, a wtedy nawet szczęście dopisuje.

A spamować trzeba umieć - tak samo jak wykorzystywać fora do pozycjonowania. Moderatorom polecam podpis tego "pasjonata" futbolu.
    Bo My jesteśmy Legia Warszawa i nie pierdolimy się w tańcu.

Ścięgno sarny
    Dokładnie !!

a co do tematu .... rusza liga , bedzie tu z kim pogadac na ten temat czy znowu sam ze sobą mam popisac :P

Ze mną możesz pogadać

W tym sezonie stawiam na Jagiellonię, głównie dlatego, że Ebi wrócił do Polski.

Sztywny Pal Azji Awatar A_I
    Ebi to pasztet od wielu lat... nie bez powodu nigdzie go nie chca ani nigdzie nie moze przebic sie do skladu.
    Jedzie już tylko na nazwisku, ktore wyrobił sobie grajac w dortmundzie i w reprezentacji.

Nad czym tu się rozwodzić polska liga amatorska jest nudna jak flaki z olejem.
    Podziwiam was że chce wam się to oglądać.
    W 1 lidze potrafia być lepsze mecze niz w Ekstraklasie bo tam chłopakom chce się jeszcze grać i mają ambicje.

Co za różnica kto ją wygra i tak w Europie nic nie pokaże...

Śląsk już pokazał, Legia też, Wisła też, na kogo tu liczyć? Prawda jest taka że jakby chcieli coś pokazać w LE nie wspominam już o LM to polską cała lige ta drużyna powinna wciągać nosem, i klepać jak na sparingach.
    Takich drużyn brak.

Jedynymi miłym zaskoczeniem ostatniej dekady był Lech Poznan.

Flame On!
    Ostatnio edytowane przez A_I ; 20-09-12 o 13:59

Dla mnie polska liga po tych zmianach troszkę się dziwna narobiła. Prawda jest taka, że obecnie jak patrzę na tabele - http://www.kibice.net/terminarz-ekstraklasy to drużyna prowadzi ma 14 punktów przewagi nad 8, a po "resecie" ma ich tylko 7 i teoretycznie zwycięsca ligi może skończyć na miejscu 8. Troszkę bez sensu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów