Strona 655 z 660 PierwszyPierwszy ... 155555605645653654655656657 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 811 do 9 825 z 9899

Wątek: Spalacze, spalacze - w ustach kutacze...

Poczciwy dzik
    Panowie jak braliście starego slim extreme (tego bez gery)? Jako preworkout czy w ciągu dnia? Obecnie u mnie jako trening leci grappler wodyna i się zastanawiam, czy nie będzie za grubo w takim połączeniu. Treningi też godziny wieczorne, 19-21, obecnie leci kofeina 200 mg przed treningiem, problemów ze snem nie ma, no ale zastanawiam się jak przy tej reszcie rzeczy, która tam siedzi. Planuję też dorzucić 10 mg yohy dziennie na czczo.

No i druga sprawa tak czytając to co piszecie o tym stosowaniu spalaczy na czczo - jest jakaś inna sensowna pora by brać yohe i by to działało? Kiedyś to się gadało o tym stosowaniu z dala od węgli i najlepiej na czczo, no ale ja obecnie nie w temacie to nie wiem czy się coś zmieniło

Hi TEch Lipodrene jakieś opinie? Czy może jakeś ec(a) jest dostępne?
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Cytat Zamieszczone przez Dzerald Zobacz posta
    Panowie jak braliście starego slim extreme (tego bez gery)? Jako preworkout czy w ciągu dnia? Obecnie u mnie jako trening leci grappler wodyna i się zastanawiam, czy nie będzie za grubo w takim połączeniu. Treningi też godziny wieczorne, 19-21, obecnie leci kofeina 200 mg przed treningiem, problemów ze snem nie ma, no ale zastanawiam się jak przy tej reszcie rzeczy, która tam siedzi. Planuję też dorzucić 10 mg yohy dziennie na czczo.

No i druga sprawa tak czytając to co piszecie o tym stosowaniu spalaczy na czczo - jest jakaś inna sensowna pora by brać yohe i by to działało? Kiedyś to się gadało o tym stosowaniu z dala od węgli i najlepiej na czczo, no ale ja obecnie nie w temacie to nie wiem czy się coś zmieniło
    Sam sprawdz na sobie czy nie bedzie za grubo, tutaj duzo wyjadaczy co napisza Tobie ze lajtowo bedzie a u Ciebie moze byc zupelnie odwrotnie, najwyżej jedna nocke zerwiesz i tyle

Turysta
    Ktoś może zajadał Redoxy od Allnutrition czy to w wersji Extreme czy Hardcore i może coś powiedzieć o ewentualnej efektywności?

Witam.
    Burn 24-ma ktos jakies doswiadczenie?
    Cel-pomocniczo w poprawie estetyki ciala.
    Pozdrawiam.

Jedna partia Slima Xtreme okazała sie kupą. Własnie ta w czerwonych/rozowych kaps. Producent zrobił pierwszą dobrą (biało zielone), a druga mozna spuścić w kiblu. Niestety ryzyko jak sie robi takie produkty :/

Na szczęscie z tego miejsca miałem tylko slima ale kilkaset sztuk się sprzedało.

każdy kto kupił moze pisac na FB w sprawie darmowej wymiany . była wysyłana mniej więcej od 1 czerwca 2019.

na forum juz nie prowadzę sprzedaży - brak czasu

jakiekolwiek pytania na facebooka. tu nie zaglądam
    SKLEP www.wxnlabs.com - 10% z kodem "marcin10" na wszystko

Panowie szukam czegoś co podniesie poziom mojego skupienia oraz motywacji na treningu. Aktualnie jestem rozkojarzony, szukam wymówek żeby kończyć trening wcześniej itp.

Zostało mi parę tabsów T5, które dawało mi porządanych efekt - sam sobie dorzucałem serii i ćwiczeń, ale potem poszła plota że w środku były dopalacze Co tam siedzi w rzeczywistości?

Znajdzie się jakiś spalacz/przedtreningówka, która ma podobne działanie?

To widzę można wyrwać już u nas.
    http://www.qrpnutrition.com/store/pr...iller--60caps-

Ktoś to już testował? Ciekawe czy to tam jest co na etykiecie?

Mam do Was małe pytanko. Co możecie polecić zamiast SX od Wojtka (akurat niedostępne). Dodam od razu, że to jeden ze spalaczy, które fajnie mi podchodziły a jadłem różne wersje.
    Mam też Blue Magic i Simple Burner ale coś w nich siedzi co mi nie sprzyja bo pół godziny po zjedzeniu robi się zimno, wchodzi petarda i fajny stan jest gdzieś dopiero po 2-3 godzinach także nie warto się męczyć.

Z góry dzięki za jakieś propozycje. Jak znacie jakiś mix adaptogenów fajny to też chętnie bym przygarnął bo Herb Mix od Wojtka też fajnie wchodził.

Szamal Ktoś spalacz magnum
    Thermogenic Stimulant Matrix
    Lub INSANE LABZ
    Vampire jakieś opinie

Stricte w temacie Vampire się nie wypowiem, bo nie korzystałem, ale wszystko, z czym zetknąłem się z Insane Labz, było warte polecenia.

Czy ma ktoś jakiś ciekawy patent na 'klejące' i rozwalające się kapsy spalaczy? Poza włożeniem ich do lodówki i krojeniem nożem odpowiedniej ilości

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez champion Zobacz posta
    Mam do Was małe pytanko. Co możecie polecić zamiast SX od Wojtka (akurat niedostępne). Dodam od razu, że to jeden ze spalaczy, które fajnie mi podchodziły a jadłem różne wersje.
    Mam też Blue Magic i Simple Burner ale coś w nich siedzi co mi nie sprzyja bo pół godziny po zjedzeniu robi się zimno, wchodzi petarda i fajny stan jest gdzieś dopiero po 2-3 godzinach także nie warto się męczyć.

Z góry dzięki za jakieś propozycje. Jak znacie jakiś mix adaptogenów fajny to też chętnie bym przygarnął bo Herb Mix od Wojtka też fajnie wchodził.
    Reagujesz zle na yohimbibe.
    Sprobuj Chaos & Pain red sky byly do wyrwania przy dacie po 50pln a sklad kosa z dmha.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Witam clenbuterol dla koszykarze amatora będzie spoko, lub co polecacie gość nie brał nic oprócz zwyczajnych spalacze?
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Od clenu będą tak ręce latać ze nie trafi do kosza hehe

Przy małych porządkach w szafie znalazłem resztki showtime'a 2.0. Zarzuciłem w sobotę - działa pięknie jak zawsze i nie trzeba sypać jakichś kosmicznych ilości.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów