Strona 603 z 603 PierwszyPierwszy ... 103503553593601602603
Pokaż wyniki od 9 031 do 9 040 z 9040

Wątek: Spalacze, spalacze - w ustach kutacze...

Cytat Zamieszczone przez paavo Zobacz posta
    To jakie objawy, mi allegra pomogła jako jedyna trzy lata temu dopadła mnie jakaś alergia, przez dwa lata w czerwcu kichałem 50 razy na minute a oczy prawie mi wypłynęły.To naprawdę dobry lek antyhistaminowy i jak przyczyną jest uczulenie to doraźnie powinien pomóc.
    Sory pomyliłem nazwy allegra jednak tez nie pomaga
    Objawy kichanie all time i katar tak samo

Nie zmieniłem nic poza tym co napisałem,ale jeżeli zasługuję to tylko mojej wierze,no cóż,ważne że działa

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Też alergik, mi Zyrteci itd nie pomagają, odczulałem się regularnie, troszkę pomogło, ale nadal bez polotu.

Pomaga najbardziej i najszybciej ten oto lek:

https://bazalekow.mp.pl/lek/64107,Te...etki-powlekane

Ścięgno sarny
    Zgadzam się z doświadczenia własnego i z rocznych podpytywań to tylko to jako tako.

Preparaty na rynku polskim zawierające feksofenadyna

Allegra (tabletki powlekane)
    Fexofast 120 mg (tabletki powlekane)
    Fexofast 180 mg (tabletki powlekane)
    FexoGen (tabletki powlekane)
    Telfast 180 (tabletki powlekane)
    Telfexo 120 mg (tabletki powlekane)
    Telfexo 180 mg (tabletki powlekane)

Sztywny Pal Azji Awatar prosekto
    kostuch - kriss i valek wszystko CI juz napisali. tez przerabilem xylo i mocniejsze krople teraz codziennie daje roztror izotoniczny lub hipertoniczny soli marimer swietna sprawa. nie ma szans zebym wrocil do xylometazolinu. dodam ze ra zpo raz ida wlewy dozylne z glutatiou i NAC co tez nie jest obojetne delikatnie rzecz ujmujac dla oczyszczania zatok.

p4tryk blokowanie histaminy to jeden z gorszych pomyslow ale jak nie ma wyjscia to nie ma
    "Służba prawdzie jest najtrudniejszą ze służb."

Jaszczomp BF
    Trochę nam się temat spalaczy rozmył ;-)

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    kostuch - kriss i valek wszystko CI juz napisali. tez przerabilem xylo i mocniejsze krople teraz codziennie daje roztror izotoniczny lub hipertoniczny soli marimer swietna sprawa. nie ma szans zebym wrocil do xylometazolinu. dodam ze ra zpo raz ida wlewy dozylne z glutatiou i NAC co tez nie jest obojetne delikatnie rzecz ujmujac dla oczyszczania zatok.

p4tryk blokowanie histaminy to jeden z gorszych pomyslow ale jak nie ma wyjscia to nie ma
    Nic innego nie działało. Zastanawiam się nad tymi inhalacjami co koledzy wyżej proponowali.

Ścięgno sarny
    blokowanie histaminy to jeden z gorszych pomyslow
    Pewnie że tak

ale jak nie ma wyjscia to nie ma
    właśnie bo takich męczarni to wrogowi nie życzę.

Co do histaminy to polecam artykuł Łukasza K tylko nie pamiętam czy tu na forum czy na jego stronie.

Fajny spalacz teraz dostałem bez stymulantów typu kofeina itp.

Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn
    Dwie substancje które atakują ciężkie rejony pozbycia się tłuszczu brzuch , uda itp (Joszka hcl i Fucoxanthin)

Oraz Orchilen który daje trochę skupienie i działa jako lekki diuretyk (pozbywa sie nadmiaru wody podskórnej dzięki temu mięśnie nabierają fajniejszej separacji i twardości)
    Jak ktoś zacznie go szamać to niech coś potem skrobnie z działania po jakimś czasie.

Z innej beczki coś obiło mi się o uszy że Herbapol zrezygnował z produkcji słynnych tabletek na kaszel i tylko syrop będzie robił ? Ktoś coś wie na ten temat ? Prawda to czy tylko plotka ?

Ja stestuje w polaczeniu z sally):

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów