Strona 601 z 619 PierwszyPierwszy ... 101501551591599600601602603611 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 001 do 9 015 z 9281

Wątek: Spalacze, spalacze - w ustach kutacze...

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Przez 20 lat jak masz styczność z efką to mało trochę o niej wiesz ...
    A możesz uściślić w którym miejscu coś źle napisałem.

Jaszczomp BF
    Prosekto i ktoś jeszcze Ci zwrócił uwagę na poprzedniej stronie, do tego pytanie o spalanie fatu przy użyciu efedryny ... mając styczność 20 lat to raczej tutaj referat o tym mógłbyś napisać, bo oprócz pobudzenia to druga najczęstsza przyczyna brania / działania tego specyfiku.

Sezonowiec
    Jadł ktoś
    USA Suplements LLS Yohimbine 10mg 200kap

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Prosekto i ktoś jeszcze Ci zwrócił uwagę na poprzedniej stronie, do tego pytanie o spalanie fatu przy użyciu efedryny ... mając styczność 20 lat to raczej tutaj referat o tym mógłbyś napisać, bo oprócz pobudzenia to druga najczęstsza przyczyna brania / działania tego specyfiku.
    Wiesz co mógłbym się sprzeczać ale widzę że masz krótką pamięć- czyje to słowa

jak coś pobudzi i pali fat to ok, jak przestaje pobudzać ale nadal pali fat to też ok - dlatego ma sporo zwolenników.
    a to moja odpowiedź
    Pewnie masz racje ale czy naprawdę spala gdy wystąpi już nadwrażliwość
    która sugerowała że wątpię. Nikt do tej pory nawet nie próbował odpowiedzieć sam doszedłem że nie choć nieomylny nie jestem.
    Z tym że trzeba znać wszystkie aspekty nieistotne w danej chwili to grubo przesadziłeś, astmę też powinienem potrafić leczyć.
    Co do referatów to znam tylko jedną osobę z forum co je pisze.

Moje pytanie w tym temacie było bardzo zasadne jak długo jest sens zażywać
    A tak w ogóle to niech każdy bierze tyle ile chce i liczy że nadal pali.
    Ostatnio edytowane przez paavo ; 18-05-17 o 16:33

Jezu pisałem że brałem po 2/3 tab thermala PRO i w te 45 dni potrafiło zjechać do 8kg. I te kg nie leciały w ciagu tygodnia brania tylko przez ten czas.
    Pod koniec brania nie było czuć takiego charakterystycznego mrowienia w nogach po zażyciu ale energia była przy bardzo niskich kaloriach.

Receptory się przyzwyczajają co nie oznacza że efka przestaje działać.

I na Twoje pytanie można odpowiedzieć np 2 tyg potem 2 tyg clen i znowu 2 tyg efka.
    Podobno efka w połączeniu z tyrozyną daje niezłego kopa, wiec można połączyć ją z T5 i to sprawdzić

Jaszczomp BF
    chyba 2 strony już napisane i dalej nie wyłuskał o tym co pisane, że nawet gdy pobudzenie już ustało to pod względem spalania dalej działa ...

W sumie to nie temat aby pisać tutaj, więc jak coś dalsza rozmowa lepiej w dopingu niech jest prowadzona.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    Jezu pisałem że brałem po 2/3 tab thermala PRO i w te 45 dni potrafiło zjechać do 8kg. I te kg nie leciały w ciagu tygodnia brania tylko przez ten czas.
    Pod koniec brania nie było czuć takiego charakterystycznego mrowienia w nogach po zażyciu ale energia była przy bardzo niskich kaloriach.

Receptory się przyzwyczajają co nie oznacza że efka przestaje działać.

I na Twoje pytanie można odpowiedzieć np 2 tyg potem 2 tyg clen i znowu 2 tyg efka.
    Podobno efka w połączeniu z tyrozyną daje niezłego kopa, wiec można połączyć ją z T5 i to sprawdzić
    ale co sprawdzic? jak w t5 nie ma nawet mg efy...
    "go home, call your home boy,
    and talk about your limitations."

Prosekto
    Powiedz mi co daje efekt odetkania zatok w T5? Tam jest ta pseudo ziołowa efka czy co? Moje zatoki sa zajechane do granic mozliwosci i szukam dla nich ratunku

Dużo stimów obkurcza śluzówkę nosa, więc nie musi tam rzeczywiście być efka/pseudoefka.

Zrób sobie parówkę kilka dni pod rząd z olejka herbacianego i oregano lub eukaliptusa, wyjdzie tyle z zatok po kilku dniach, że się zdziwisz U ludzi skwarki i skrzepy schodzą często i okazuje się, ze w ogóle nie mieli krzywej przegrody

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Dużo stimów obkurcza śluzówkę nosa, więc nie musi tam rzeczywiście być efka/pseudoefka.

Zrób sobie parówkę kilka dni pod rząd z olejka herbacianego i oregano lub eukaliptusa, wyjdzie tyle z zatok po kilku dniach, że się zdziwisz U ludzi skwarki i skrzepy schodzą często i okazuje się, ze w ogóle nie mieli krzywej przegrody
    Dzięki Panie! Możliwe, że właśnie uratowałeś mój nos. Tylko, że jest małe ALE- uzależnienie od xylometazoliny i praktycznie obumarła śluzówka nosa. Nie wiem czy mi taka inhalacja mózgu nie wypali. Jak możesz to poratuje jakimś linkiem lub poradami na PW

Ścięgno sarny
    Spróbuj też zrobić sobie roztwór izotoniczny z soli i zrób płukanie zatok
    I do tego pseudoefeka lub efka i będzie. 2-3 dni i po problemie.

Cytat Zamieszczone przez valek Zobacz posta
    Spróbuj też zrobić sobie roztwór izotoniczny z soli i zrób płukanie zatok
    I do tego pseudoefeka lub efka i będzie. 2-3 dni i po problemie.
    o chłopaku, ty chyba nie wiesz co to jest uzależnienie od xylometazoliny
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Wizyta u laryngologa z oceną stanu śluzówki. Podstawa to kortykosteroidy, odstawienie xylometazoliny + ewentualnie koncholplastyka (laserowe zmniejszenie śluzówki).

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta

u mnie tez zatoki dead,
    po weekendzie stestuje, ale ja mam pewnie stan przewlekły od jebanej klimy w fitnesiarni gdzie pracuje

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cholernym problemem klimatyzowanych pomieszczeń jest to, że w ramach oszczędności dezynfekcja i wymiana filtrów co sezon nie istnieje.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów