Strona 653 z 655 PierwszyPierwszy ... 153553603643651652653654655 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 781 do 9 795 z 9818

Wątek: Spalacze, spalacze - w ustach kutacze...

Panowie można wrzucić blue magic i slim xtreme razem? Np rano porcja blue magic później slima, będą się dobrze uzupełniać? Czy lepiej nie kombinować z takimi połączeniami?

San tight brał ktoś z Alle pewne.

Nowe ignit3 z olympus labs fajnie suszy bez jakis palpitacji
    Nie szata zdobi człowieka, a biceps

Cytat Zamieszczone przez dansk8 Zobacz posta
    Panowie można wrzucić blue magic i slim xtreme razem? Np rano porcja blue magic później slima, będą się dobrze uzupełniać? Czy lepiej nie kombinować z takimi połączeniami?
    Mozna, czemu nie? Ja dzisiaj wymieszalem blue magic z sally, ale nie polecam, spoczynkowe ponad 100

Jakie polecacie spalacze które nie podnosza ciśnienia ???

Czy w ECA Gold od WXN jest efedryna?
    Ostatnio edytowane przez asdrubal ; 08-04-19 o 20:40

Według mojej praktyki to nie

Według mnie siedzi. Duże pobudzenie, potliwość i po ok godzinie susza w gardle.
    Nie szata zdobi człowieka, a biceps

Ja tam po żadnej efce nie miałem suchoty a porównując do tussi to sądzę tak jak napisałem

T5 jeszcze żyje ? Można to u kogoś dostać?

A i drugie, co powiecie o tym Golden Labs ECA Gold? jest to co pisze, czy co innego?

Cytat Zamieszczone przez NachoVidal Zobacz posta
    A i drugie, co powiecie o tym Golden Labs ECA Gold? jest to co pisze, czy co innego?
    zdania podzielone

Eca gold z pewnego zrodla jedyny supel w zyciu ktory odsprzedalem bo nie dosc ze sie zle czulem i serducho kłuło to jeszcze dzialanie jakies takie kiepskie nie jak typowe eca a raczej jak narkotyki

Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Eca gold z pewnego zrodla jedyny supel w zyciu ktory odsprzedalem bo nie dosc ze sie zle czulem i serducho kłuło to jeszcze dzialanie jakies takie kiepskie nie jak typowe eca a raczej jak narkotyki
    Potwierdzam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów