Strona 659 z 662 PierwszyPierwszy ... 159559609649657658659660661 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 871 do 9 885 z 9916

Wątek: Spalacze, spalacze - w ustach kutacze...

Sztywny Pal Azji
    Efka zawsze była pozytywnie oceniana, problem był z debilami którzy przekraczali dawkę 10x i dlatego zbanowali.

Cytat Zamieszczone przez pater007 Zobacz posta
    A jakie są obecnie informacje na temat effki? Nadal jest ok?
    Poka gdzie bo nie widze

Sztywny Pal Azji
    mały miś to jest pytanie.

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Mazee to fajnie wyjaśnił
    Ups zle zacytowalem. O to mi chodzilo. Efka bez zmian very good

Cytat Zamieszczone przez Mazee171 Zobacz posta
    clen = śmierć.

Ale nie człowieka w sekundę, ale powolne obumieranie mięśnia sercowego, serce jest na tyle szprytnym organem, że robić obejścia tych obumarłych "sektorów" i człek uważa, że jest wszystko super. Sęk w tym, że jak się nagromadzi w jednym miejscu takich "sektorów" robią się problemy, a dopiero wszystko wyjedzie na starość, jak serce 50 lata będzie w stanie jakie powinno być u 90 latka. Tylko wtedy będzie za późno.

Pojawianie się tachykardii i to na wysokim tętnie, oraz naukowcy wysunęli hipotezę, że klenbuterol w wysokich dawkach działa stresogennie na komórki - a to jedno z najgorszych opcji jakie mogą być.

Także definitywnie, lepiej wychodzi wydłużenie redukcji o miesiąc:P
    maly mis to za slabe wyjasnienie ??

Z tego co pamietam badania prowadzone byly na dlugotrwalym przyjmowaniu chyba 3lata.

Ale jasne zgadzam sie na pewno clen nie jest "lekka" zabawka dla kazdego
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 02-02-20 o 22:21

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Z tego co pamietam badania prowadzone byly na dlugotrwalym przyjmowaniu chyba 3lata.

Ale jasne zgadzam sie na pewno clen nie jest "lekka" zabawka dla kazdego
    tutaj nie chodzi nawet o długotrwale. możesz przyjąć, że każda tab robi mikro-uszkodzenie, sam zdecyduj na ile chcesz brać. według mojej subiektywnej opinii, wolę dłużej redukcję robic

Juz dnp pewnie lepiej w badaniach wypada oczywiscie mowie o małej dawce bo nawet na zachodzie pisza ze male dawki dnp nie szkodza ale tematu nie zgłębiałem
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 03-02-20 o 16:01

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Juz dnp pewnie lepiej w badaniach wypada oczywiscie mowie o małej dawce bo nawet na zachodzie pisza ze male dawki dnp nie szkodza ale tematu nie zgłębiałem
    Teraz właśnie zaczeli psioczyć, że wszystkie komórki uszkadza, nawet jakąś wypowiedź widziałem że coś tam z DNA.

Z tym że to pewnie ufekty nieumiejętnego stosowania, braku profilaktyki przy DNP, ludzie jedzą, nie używając nic do tego co wspierałoby cykl krebsa ani biosyntezy białek.

Na logike gdzieś to wszystko co wypala DNP musi się podziać, wydalić z organizmu.

jako ze wszedlem ostatnio na lowcarbik, pomyslalem ze miloby bylo zarzucic cos z joszka poleca ktos obecnie cos dobrego? tak zeby nie wypierdalalo w kosmos i mozna bylo po tym spac isc (treningi wieczorkiem)

ja się poddaje spalacze nie działają. Do efki nie mam dostępu. Chyba że kolega ogarnie z Kanady pudełko za 6 $ ;O

Jem w sumie tyle co moja o połowę lżejsza żona ale do tego chodzę 3x w tyg na boksy.

obecnie szukam chorego na cukrzyce 2 stopnia. A nóż ruszy

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    ja się poddaje spalacze nie działają. Do efki nie mam dostępu. Chyba że kolega ogarnie z Kanady pudełko za 6 $ ;O

Jem w sumie tyle co moja o połowę lżejsza żona ale do tego chodzę 3x w tyg na boksy.

obecnie szukam chorego na cukrzyce 2 stopnia. A nóż ruszy
    Myślałeś, że spalacze zrobią wszystko za Ciebie? Działają bardzo nie wiele i tylko jeśli reszta jest dopięta na 100%. Najważniejsze są kalorie.

mówię że mam małe kalorie.

Tak spalacze zrobią robotę o ile jedzie sie miesiąc na ECA

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    mówię że mam małe kalorie.

Tak spalacze zrobią robotę o ile jedzie sie miesiąc na ECA
    Nie jeśli kalorie nie będą się zgadzać.

przy ECA kalorie zawsze się zgadały.

Ja mam tak, że jak jestem w regularnym treningu to przy takim normalnym jedzeniu jakie jem to wagę trzymam w jednym miejscu. Ale jak zrobiłem przerwę roczną to an dzień dobry +9 kg.

I zawsze wystarczyło mi zrobić akcję redukcję a potem już trzymam wagę

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów