Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132
Pokaż wyniki od 466 do 476 z 476

Wątek: Książki - tylko te naprawdę dobre

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta
    Tylko czyja to prawda? Bo tam jest opisany pewien wycinek całego obrazka widzianego w pewnym świetle i rzeczywiście, co wrażliwszych może za szczypać to i owo, do tego ten Slavoj Zizek cytowany na co drugiej stronie... ale tak jak ty jestem w połowie więc nie stawiam krzyżyka jeszcze.
    Nie traktuję tego jako prawdy objawionej, jednak wiele spostrzeżeń trafnych bardzo. Aż wstyd się przyznać przed samym sobą.

Sztywny Pal Azji
    "Robinson w Bolechowie" Macieja Płazy jest bardzo lederowaty w tematyce. Piękna powieść btw, niesłusznie pominieta przy okazji tegorvznej Nike i Nagrody Literackiej Gdynia.

Hej. Ja polecam dwa BESTSELLERY autorstwa Wojtka Miłoszewskiego . . . "Inwazja" oraz "Farba" . . .
    Książki powalają . .

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Właśnie zacząłem czytać "Kroniki Czarnej Kompanii#, Glena Cooka i zapowiada się całkiem hardcorowo

Co polecacie w formie audiobooka? Przesluchalem ostatnio sila nawyku, samotny gen, kilka opowiesci sapkowskiego. Moze byc popularno naukowe, kryminał, moze biografia byle by łatwo znaleźć na chomiku lub podobnym serwisie

Przepraszam, że się wcinam... informuję jedynie, że bardzo chciałbym się włączyć w dyskusję, ale niestety ostatnią książkę przeczytałem jakieś 5 lat temu :/

/dziękuję za uwagę.

Cytat Zamieszczone przez quarantino Zobacz posta
    Co polecacie w formie audiobooka? Przesluchalem ostatnio sila nawyku, samotny gen, kilka opowiesci sapkowskiego. Moze byc popularno naukowe, kryminał, moze biografia byle by łatwo znaleźć na chomiku lub podobnym serwisie
    marek krajewski - detektyw mock - cała seria fajna.

Sezonowiec
    dobre źródełko, wiele pozycji branżowych jak i popularnych za które trzeba płacić konkretne FEDy u Bezosa, do 5 książek na dobe za free, polecam:
    https://b-ok.cc

Mam ochote cos przeczytac o temacie cyber-wojny. Zarowno o polityczno-ekonomicznych pobudkach, dezinfornacji jak i ze strony zwyklego uzytkownika internetu. Profilowane reklamy, zagrozenia. Ogolnie. Czytaliscie cos ciekawego? Chcialbym zamknac sie w jednej ksiazc3 na razie na te tematy bo i tak za dluga juz lista zyczen a kiedy żyć..

Ścięgno sarny
    Cajmer, jak tam ,,Kroniki"? Pytam bo swego czasu utknąłem w 3/4 pierwszego tomu i przymierzam się do drugie podejścia od nowa tylko nie wiem czy warto. Niektóre dłużyzny opisów zwyczajnie usypiają.

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    BlackAdder, to jesteś w tej jednaj z nudniejszych części Od 2 tomu już bardzo fajnie leci według mnie, jestem w połowe teraz mało co czytam niestety ale jak przysiąde to robie po 50str

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów