Strona 392 z 392 PierwszyPierwszy ... 292342382390391392
Pokaż wyniki od 5 866 do 5 876 z 5876

Wątek: Filmy, filmy, filmy - ZASADY MOCOWANIA SPOILERÓW - str. 1!

pierwsza połowa zajebista, martwy dzieciak przy stole, lewitująca laska rozpierdalają się o ściany, dryblas wychodzący spod łóżka - miazga.

Cały czar prysł jak wjechały te kiczowate efekty specjalne robione na commodore
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 08-02-19 o 16:28

Dokładnie...mi ten film przypomniał o jeepers creepers...początek kozak i klimat miazga dopóki ten stwór nie zaczął latac itd

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Nieposłuszne
    Fabuła porusza temat kobiecego homoseksualizmu w środowisku ortodoksyjnych Żydów. Świat nowoczeności ściera się z kulturowym zbiorem zasad w obliczu wspólnej tragedi i rozbudzeniem na nowo starych uczuć.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Poki Ty to srogie filmy ogladasz

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Staram się oglądać wszystko co jest w kręgu moich zainteresowań nie sugerując się opiniami. Ten film przypadkowo oglądałem dzień po długiej relacji rodziny będącej w Izraelu miesiąc temu i super się pokrywał z ich opowieścią.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Botoks 3/10

W końcu obejrzany.

Kurwa jaki to jest głupi film, ciężko było wytrzymać do końca, a jednocześnie byłem ciekaw jak się skończy .
    Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w ciągu ostatnich kilku lat na pewno. Zlepek scen, które mają za zadanie obrzydzić i zaszokować, połączonych jakimiś przecinającymi się pseudowątkami kilku szmaciurek ze świata medycyny.

Chciałbym wyrzucić z głowy ten obraz, serio. Acz może kilka idiotek dzięki filmowi zastanowi się chwilę nad aborcją swojego dziecka?

Tylko za ten przekaz daje ocenę 3.

Papryk Vege w formie, obejrzalem 5 min na YouTube, dalej nie chcialem psuc sobie dnia.

https://ekino-tv.pl/movie/show/7-uczuc-2018-pl/25050

Podobno sredni ale Polski film a wiec warto sprawdzic

Kobiety mafii 2 a więc film typowo w stylu Vegi ale za duzo dali romansu tzn każda z bohaterek i tez nowa musiały mieć epizod miłosny a więc pół filmu romanse i miłosci a pozniej troche sensacji

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Kobiety mafii 2 a więc film typowo w stylu Vegi ale za duzo dali romansu tzn każda z bohaterek i tez nowa musiały mieć epizod miłosny a więc pół filmu romanse i miłosci a pozniej troche sensacji
    miałem Cię zapytać w drugim temacie na czym byłeś w kinie, ale już rozumiem

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów