Strona 392 z 395 PierwszyPierwszy ... 292342382390391392393394 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 866 do 5 880 z 5925

Wątek: Filmy, filmy, filmy - ZASADY MOCOWANIA SPOILERÓW - str. 1!

pierwsza połowa zajebista, martwy dzieciak przy stole, lewitująca laska rozpierdalają się o ściany, dryblas wychodzący spod łóżka - miazga.

Cały czar prysł jak wjechały te kiczowate efekty specjalne robione na commodore
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 08-02-19 o 16:28

Dokładnie...mi ten film przypomniał o jeepers creepers...początek kozak i klimat miazga dopóki ten stwór nie zaczął latac itd

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Nieposłuszne
    Fabuła porusza temat kobiecego homoseksualizmu w środowisku ortodoksyjnych Żydów. Świat nowoczeności ściera się z kulturowym zbiorem zasad w obliczu wspólnej tragedi i rozbudzeniem na nowo starych uczuć.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Poki Ty to srogie filmy ogladasz

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Staram się oglądać wszystko co jest w kręgu moich zainteresowań nie sugerując się opiniami. Ten film przypadkowo oglądałem dzień po długiej relacji rodziny będącej w Izraelu miesiąc temu i super się pokrywał z ich opowieścią.

Botoks 3/10

W końcu obejrzany.

Kurwa jaki to jest głupi film, ciężko było wytrzymać do końca, a jednocześnie byłem ciekaw jak się skończy .
    Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w ciągu ostatnich kilku lat na pewno. Zlepek scen, które mają za zadanie obrzydzić i zaszokować, połączonych jakimiś przecinającymi się pseudowątkami kilku szmaciurek ze świata medycyny.

Chciałbym wyrzucić z głowy ten obraz, serio. Acz może kilka idiotek dzięki filmowi zastanowi się chwilę nad aborcją swojego dziecka?

Tylko za ten przekaz daje ocenę 3.

Papryk Vege w formie, obejrzalem 5 min na YouTube, dalej nie chcialem psuc sobie dnia.

https://ekino-tv.pl/movie/show/7-uczuc-2018-pl/25050

Podobno sredni ale Polski film a wiec warto sprawdzic

Kobiety mafii 2 a więc film typowo w stylu Vegi ale za duzo dali romansu tzn każda z bohaterek i tez nowa musiały mieć epizod miłosny a więc pół filmu romanse i miłosci a pozniej troche sensacji

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Kobiety mafii 2 a więc film typowo w stylu Vegi ale za duzo dali romansu tzn każda z bohaterek i tez nowa musiały mieć epizod miłosny a więc pół filmu romanse i miłosci a pozniej troche sensacji
    miałem Cię zapytać w drugim temacie na czym byłeś w kinie, ale już rozumiem

Green Book

Świetny.

Green Book - rzeczywiście bardzo fajny, może nie rewelacyjny ale gra aktorska mistrzostwo.

Dokładnie.

Spodziewałem się więcej napięcia i dramaturgii w podejściu do tematu,ale generalnie świetne kino.

I zdjęcia, klimat.. bomba.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Green book
    Ogląda się dobrze od samego początku seansu. Film ponad 2h, ale nie ma momentu, gdzie widz czuje się znużony. Ciekawa historia bez ubarwień. Kolejny raz Amerykanie wspominają ciężkie życie czarnoskórych w ubiegłym wieku. Dla mnie Oscar został przyznany za to. To jak w Polsce każda ekranizacja o wojnie jest okrzyknięta wyjątkowością itd.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów