Strona 391 z 395 PierwszyPierwszy ... 291341381389390391392393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 851 do 5 865 z 5923

Wątek: Filmy, filmy, filmy - ZASADY MOCOWANIA SPOILERÓW - str. 1!

KIDS, już zapomniałem o tym filmie, dość bulwersujący w tamtych latach.

Polecam,mało budżetowy ale jeżeli komuś pasuje klimat Ghost in the shell to będzie się podobał:
    https://www.youtube.com/watch?v=36PDeN9NRZ0

ostatnio łyknięte:

Morderstwo w orient Expressie 9/10

Źle się dzieje w El Royale 9,5/10

Oba filmy P E T A R D A.

Myślałem, że po hateful eight już nic nie zmiażdży mi jaj klimatem, ale te oba IDEALNIE trafione w mój gust. Nie ma co się rozpisywać bo pewnie większość widziała, a jak nie widziała to niech lepiej jak najszybciej zobaczy bo perełki.

Jak znacie podobne filmy to chętnie bym coś obejrzał podobnego. Taki gęsty klimat, nietypowa sceneria, dobre zdjęcia, dialogi i zwroty akcji.

ps. ocena orient express na filmwebie to jest jakiś kurwa żart chyba.

Lepsze niż anderdog?

Zara cię zniszcze, zara cie zniszcze!

Dawaj na ring.

Tak śpiewał. Widziałem czoraj powtórkę. Warto o tym filmy robić. Droga wojownika.

Czekamy na film „Rookie” z Gortatem.

O widze że są tu fani Poirota ;p a myślałem że jestem 1dnym z nielicznych fanów serii

w końcu.

Oczywiście czekałem na e-kino bo sam w życiu bym nie wydał nawet 1zł żeby obejrzeć ten film w kinie w towarzystwie pokrzykiwań, gorylich śmiechów i "WIDZIAŁAŚ GRAŻKA JAK TO JEST W TYM TWOIM KOŚCIELE? WIDZIAŁAŚ KURŁA?! PO CHUJ TY TAM CHODZISZ?! MÓWIŁEM CI!"

towarzystwo na pitbullach i drogówce już mi wystarczyło, dziękuję bardzo.

Ja tam na Kobiety Mafii 2 ide do kina

byłem w kinie na kobietach i masakra.

A na pitbullu, jak ojciec mateusz wysmarował pączkiem ryj dereszowskiej, to kurwa taki skowyt się włączył na publice jak na jakimś meczu 2 ligi. Zaczęły sebixy na głos wykrzykiwać co to by z nim nie zrobili, "jaki chuj" "jaki skurwiel". Poziom żenady osiągnął maksimum.

Wypadałoby się bić z każdym dokoła.

Z resztą na czym nie ma masakry. Byłem na Hotel Transylwania 3 i musiałem zjebać ludzi za mną.

Albo chodzić o jakichś nietypowych godzinach typu 14:30, albo czekać na końcówkę seansów danego filmu, albo siadać na jakichś pojebanych miejscach daleko od wszystkich.

Coraz trudniej mi wytrzymać z tym bydłem.

Albo stary się robię :/
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 06-02-19 o 20:02

Ja wlasnie chodze ok. 15 zawsze, tak mi pasuje przy dzieciakach. No i jest pusto

beskitu.

Kler obejrzany. Daje 6/10.

To samo co Drogówka i Wesele tylko aktorzy przebrani za księży.

Czy szokujący? Spodziewałem się bardziej przerysowanego obrazu. Kompletnie niepotrzebne larum podniesione przez kk tylko napędziło marketing tego filmu. Gdyby nie płacz środowisk kk i prawicowych to film by sobie przeszedł spokojnie bez echa.

Typowy smarzowski nic więcej. Nic nowego.

Teraz czekam aż smarzowski nakręci film o pedałach, albo nachodźcach ze wschodu
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 07-02-19 o 14:47

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    byłem w kinie na kobietach i masakra.

A na pitbullu, jak ojciec mateusz wysmarował pączkiem ryj dereszowskiej, to kurwa taki skowyt się włączył na publice jak na jakimś meczu 2 ligi. Zaczęły sebixy na głos wykrzykiwać co to by z nim nie zrobili, "jaki chuj" "jaki skurwiel". Poziom żenady osiągnął maksimum.

Wypadałoby się bić z każdym dokoła.

Z resztą na czym nie ma masakry. Byłem na Hotel Transylwania 3 i musiałem zjebać ludzi za mną.

Albo chodzić o jakichś nietypowych godzinach typu 14:30, albo czekać na końcówkę seansów danego filmu, albo siadać na jakichś pojebanych miejscach daleko od wszystkich.

Coraz trudniej mi wytrzymać z tym bydłem.

Albo stary się robię :/
    Ja siadam w 4/5 rzędzie i ogolnie jakos u nas nie ma takich textow co piszesz na pitbullu, smiech czasami tak ale komentarze nie...moze my bardziej nieśmiali na podlasiu

Albo normalni po prostu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów