Strona 405 z 408 PierwszyPierwszy ... 305355395403404405406407 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 061 do 6 075 z 6107

Wątek: Filmy, filmy, filmy - ZASADY MOCOWANIA SPOILERÓW - str. 1!

Ricky Gervais podsumował dobrze to środowisko podczas Golden Globes. Niby żarty, a jednak z konkretnym nadepnięciem na odcisk.

oskary na renomie dla widza to juz stracily znaczenie lat temu kilka a moze i nascie - nie ogladam i male znaczenie ma dla mnie czy film dostal oskara czy nie.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Oskary 2017, a tam:
    Kształt wody
    Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Oskary to jak Sylweter z kanałem telewizyjnym w Polsce. Stała ekipa się bawi, a publiczność może im kibicować.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Sztywny Pal Azji
    Nie podoba wam się jak multimilionerzy, produkty masowej pop-kultury i kapitalizmu na swojej pięknej gali cytują Manifest Komunistyczny i pouczają cały świat o klimacie, że hodowla zwierząt jest "niemoralna" itp. itd., po czym wsiadają do limuzyn i prywatnych odrzutowców i wracają do swoich posiadłości otaczać się luksusem?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 11-02-20 o 17:32

Opodatkować na 90%.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Opodatkować na 90%.
    Piękna riposta, niezależnie czy dla beki czy na serio.

To była ironia, jako lek na całe zło tego świata zrobić rewolucję i zabrać tym co majo i dać tym co nie majo.

Sztywny Pal Azji

Wczoraj oglądałem ten film oscarowy i powiem że super film, taki Tarantino u skośnookich

"Pan od muzyki" - przyjemny film ktory wejdzie kazdemu niezaleznie od wieku i plci

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Wczoraj oglądałem ten film oscarowy i powiem że super film, taki Tarantino u skośnookich
    dałeś radę oglądać film z aktorami-kitajcami?

Je się jakoś nie potrafię przełamać. Odrzucają mnie te mordy w takim zagęszczeniu w obsadzie.

Wlasnie wrocilem z tego Parasite'a film ok, taki do obejrzenia w domu z nudow. Komediowy poczatek najlepszy, czesc dramatyczna juz gorsza.

Obejrzałem Czarnobyl. Mocno polecam

the gentlemen - lubię filmu ritchiego. i ten film jest w jego stylu, ALE czegoś mu brakuje, autentycznie w porównaniu do jego poprzednich filmów, brakuje mu tego co przykuwało moją uwagę podczas oglądania.
    jest kilka zabawnych momentów, są fajne dialogi, fajne akcenty, dobra gra aktorska, ale fabuła przewidywalna.
    całość oceniam na 7/10.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Kelner
    Minimalistyczny film o uschematyzowanym życiu człowiek, który pomimo chwilowej zmiany rutyny wraca do codziennego trybu. Film bez głębi czy dwuznaczności.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów