Strona 400 z 409 PierwszyPierwszy ... 300350390398399400401402 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 986 do 6 000 z 6128

Wątek: Filmy, filmy, filmy - ZASADY MOCOWANIA SPOILERÓW - str. 1!

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Ten Alladyn na jaki wiek oceniasz? Nada się dla 4-latki?
    Ciężko powiedzieć bo każde dziecko inne. Ze swojego doświadczenia wiem, że moich w tym wieku by nie zainteresował. Zawsze możesz spróbować. Najwyżej Ci powie tata dawaj Stacyjkowo albo Psi patrol (nie wiem co teraz maluchy oglądają)

Ten Alladyn na jaki wiek oceniasz? Nada się dla 4-latki?
    Nada się. Wesoło, kolorowo, są tańce i śpiewy. Nie powinno być problemu z odbiorem.

Cytat Zamieszczone przez garob Zobacz posta
    Nada się. Wesoło, kolorowo, są tańce i śpiewy. Nie powinno być problemu z odbiorem.
    Nie no to jest jasne . Bardziej chodziło mi o to czy wytrzyma cały film i zrozumie fabułę.

Moje dzieciaki każdy film Disneya akurat oglądają od początku do końca, no ale młodszy ma aktualnie 6 lat, więc dwa lata różnicy to już dużo. Co do zrozumienia fabuły to akurat wydaje mi się że dla dziecka to nie ma żadnego znaczenia. Ma być właśnie kolorowo, wesoło i śmiesznie.

No 2 lata to dużo. Poza tym miałem wrażenie że Miętowemu chodzi o to czy mała wyciągnie z tego filmu wszystko, ale jak już mówiłem puścić zawsze można. Z polskim dubbingiem bo jest dobry. Ja oglądałem oryginalną wersję w samolocie ale nasza naprawdę nie odstaje.
    Ostatnio edytowane przez keelung ; 17-01-20 o 19:28

Ostatnio w kinie Kraina Lodu 2, bardzo dobre, ale jedynka lepsza.
    Mała rozumie, pytań i alternatywnych scenariuszy ma wiele.
    Poczekam aż będzie na netflixie

Ostatnio w kinie Kraina Lodu 2, bardzo dobre, ale jedynka lepsza.
    Mała rozumie, pytań i alternatywnych scenariuszy ma wiele.
    Poczekam aż będzie na netflixie
    Muszę obejrzeć z dziewuchami. Już czekają. Jedynka świetna. Pamiętam jak ze stanów im ciuchy woziłem z postaciami bo u nas nie było jeszcze. Kurwa jak ten czas zapierdala ☺

Moja piosenki śpiewa jak szalona, włączam i jazda. Genialna sprawa. Nawet plakat nad łóżeczkiem, fanklub
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 17-01-20 o 22:52

Psy 3 dla fanów serii się spodoba .
    Dla kogoś kto jie zna serii może być dużo nie jasności .
    Ogólnie dobre kino tylko końcówka przekombinowana

Vega nagrywa kolejny film jest zwiastun ,teraz o handlu dziećmi

"Stalowe magnolie". Nie sądzę że ktoś nie oglądał, ale ja sobie odświerzyłem. Miła odmiana w zalewie tego gówna co sie teraz produkuje. Plus 9 to 5 ponieważ jestem fanem Dolly Parton
    Ostatnio edytowane przez keelung ; 26-01-20 o 02:18

Cytat Zamieszczone przez keelung Zobacz posta
    "Stalowe magnolie". Nie sądzę że ktoś nie oglądał, ale ja sobie odświerzyłem. Miła odmiana w zalewie tego gówna co sie teraz produkuje. Plus 9 to 5 ponieważ jestem fanem Dolly Parton
    Znam ten film i uważam że to doskonała produkcja.
    Muszę jednak napisać że coś co kiedyś robiło na mnie wrażenie, dzisiaj mnie nie rusza.
    Ostatnio obejrzałem po raz kolejny horror Zemsta po latach 1980 https://www.filmweb.pl/film/Zemsta+po+latach-1980-37959
    Film nie zrobił na mnie najmniejszego wrażenia. Jedyne co w nim mi sie podobało to muzyka która jest kluczowym aspektem w produkcji. To dzięki niej ten film kiedyś straszył.
    Dla tych co nie oglądali polecam sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez kangurek ; 26-01-20 o 11:57
    http://bit.ly/KuGuaRPŻ Produkty finansowe w jednym miejscu !!

Cytat Zamieszczone przez kangurek Zobacz posta
    Znam ten film i uważam że to doskonała produkcja.
    Muszę jednak napisać że coś co kiedyś robiło na mnie wrażenie, dzisiaj mnie nie rusza.
    Ostatnio obejrzałem po raz kolejny horror Zemsta po latach 1980 https://www.filmweb.pl/film/Zemsta+po+latach-1980-37959
    Film nie zrobił na mnie najmniejszego wrażenia. Jedyne co w nim mi sie podobało to muzyka która jest kluczowym aspektem w produkcji. To dzięki niej ten film kiedyś straszył.
    Dla tych co nie oglądali polecam sprawdzić.
    Bo to tak jest niestety. Jak byłem dzieciakiem to najstraszniejszy film dla mnie to była polska "Wilczyca". Teraz w ogóle mnie nie rusza. Cóż zmienia nam się postrzeganie z wiekiem.

Cytat Zamieszczone przez keelung Zobacz posta
    Bo to tak jest niestety. Jak byłem dzieciakiem to najstraszniejszy film dla mnie to była polska "Wilczyca". Teraz w ogóle mnie nie rusza. Cóż zmienia nam się postrzeganie z wiekiem.
    Coś w tym jest. Co nie zmienia faktu że w natłoku chłamu trafiają się genialne filmy. Vide Joker 2019
    https://www.filmweb.pl/film/Joker-2019-810167 dla mnie to arcydzieło współczesnego kina, a rola zagrana przez Joaquina Phoenixa to coś nieprawdopodobnego. Będę bardzo zdziwiony jak nie otrzyma Oscara.
    http://bit.ly/KuGuaRPŻ Produkty finansowe w jednym miejscu !!

Cytat Zamieszczone przez kangurek Zobacz posta
    Coś w tym jest. Co nie zmienia faktu że w natłoku chłamu trafiają się genialne filmy. Vide Joker 2019
    https://www.filmweb.pl/film/Joker-2019-810167 dla mnie to arcydzieło współczesnego kina, a rola zagrana przez Joaquina Phoenixa to coś nieprawdopodobnego. Będę bardzo zdziwiony jak nie otrzyma Oscara.
    Z nim w ogóle ciężko słaby film znaleźć. Jeden z tych co nie grają w gniotach. Świetna rola w "Walk the line". Z tej tematyki zapodałem ostatnio "Narodziny gwiazdy"...trzy poziomy niżej.
    Ostatnio edytowane przez keelung ; 26-01-20 o 12:32

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów