Strona 398 z 409 PierwszyPierwszy ... 298348388396397398399400408 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 956 do 5 970 z 6123

Wątek: Filmy, filmy, filmy - ZASADY MOCOWANIA SPOILERÓW - str. 1!

Obejrzalrm dla przypomnienia wszystkie 5 czesci i tez wybieram sie na 6sta hehe

The Witcher - może być, chociaż czasem twórców poniosła wyobraźnia, kilka rzeczy zrobionych na odpierdziel, ale mimo to wciąga a i Geralt świetnie zagrany. Netflix sprytnie określił swój serial jako adaptacja, a nie ekranizacja.

Historia małżeńska-bardzo dobry, prawdziwy film o problemach w małżeństwie. Wejdzie mocno ludziom, którzy we własnym małżeństwie/związku przeżyli jakiś poważniejszy kryzys.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 29-12-19 o 11:14

Irlandczyk

Za długi, zbyt nudny, szkoda bo miałem nadzieję..

Big Short

Fajny, trochę niepotrzebnie wciskany na siłę humor średnich lotów, ale film dobry.

Futro z misia...fajna lekka komedia faktycznie w stylu chłopaki nie płaczą ale jednak słabszy od klasyki ale na relax dobra PL komedia
    Teraz 3 kolejne filmy PL przed namic Psy 3, bad boy vegi i Jak zostałem gangsterem....

Wczoraj obejrzany polski "Najlepszy".

Super.

Podobno 'Jak zostalem gangsterem' naprawde dobry, o dziwo.
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Cytat Zamieszczone przez RN9ne Zobacz posta
    Podobno 'Jak zostalem gangsterem' naprawde dobry, o dziwo.
    Licze na to

"Ad astra"

Brat pit gra.

Co za gówno... wstyd.

bo to film z przesłaniem....

obejrzałem 5 odcinków Wiedźmina - ależ jestem rozdarty...z jednej strony mocno zawiedziony i muszę sobie ciągle przypominać, że to adaptacja....z drugiej strony rola wiedźmina zagrana dobrze.
    mam zarzuty co do scenografii, która często wygląda na tanią, miałem nadzieję, że chociaż odrobinę zainspirują się światem jaki stworzyli redzi w grze, a tutaj jednak bardzo słabo.
    jestem przekonany, że dla kogoś kto nie czytał książek to produkcja może wydawać się mało interesująca.
    jako fanboy sagi przyznam szczerze, że oczekiwałem czegoś innego.

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    bo to film z przesłaniem....

obejrzałem 5 odcinków Wiedźmina - ależ jestem rozdarty...z jednej strony mocno zawiedziony i muszę sobie ciągle przypominać, że to adaptacja....z drugiej strony rola wiedźmina zagrana dobrze.
    mam zarzuty co do scenografii, która często wygląda na tanią, miałem nadzieję, że chociaż odrobinę zainspirują się światem jaki stworzyli redzi w grze, a tutaj jednak bardzo słabo.
    jestem przekonany, że dla kogoś kto nie czytał książek to produkcja może wydawać się mało interesująca.
    jako fanboy sagi przyznam szczerze, że oczekiwałem czegoś innego.
    No, ja oceniłem na takie 6/10. Ten serial ma bardzo dobre momenty, ale też dużo głupotek. Geralt jak najbardziej ok, chociaż moim zdaniem mogli jeden odcinek poświęcić tylko jemu, wyjaśnić kto to jest dokładnie Wiedźmin itp. Brokilion spierdolony totalnie, czarodziejki mogły być ładniejsze. Zobaczymy co tam Netflix w drugim sezonie wymęczy.

Z przesłaniem?

Cudownie, tylko film gówniany.

Pewnego razu w Hollywood - dla mnie świetny i na pewno do obejrzenia.

Pitt jego pies oraz sparing z B.Lee mistrzostwo. Na pewno nie każdemu przypadnie do gustu, ale jak dla mnie to było ponad 2,5 godziny czystej rozrywki. Ani przez chwilę się nie dłużył (w przeciwieństwie do takiego np. Irlandczyka...).
    Ostatnio edytowane przez garob ; 10-01-20 o 10:17

Cytat Zamieszczone przez garob Zobacz posta
    Pewnego razu w Hollywood - dla mnie świetny i na pewno do obejrzenia.

Pitt jego pies oraz sparing z B.Lee mistrzostwo. Na pewno nie każdemu przypadnie do gustu, ale jak dla mnie to było ponad 2,5 godziny czystej rozrywki. Ani przez chwilę się nie dłużył (w przeciwieństwie do takiego np. Irlandczyka...).
    mnie tylko wkurwiały te wszystkie dłużyzny z Robbie margot. Jak ją lubię, tak tutaj mam wrażenie, że została doklejona do filmu na siłę. Przecież ten jej wątek chuja wnosi. Jakby wyciąć z tego filmu wszystkie sceny z jej udziałem to nijak nie wpłynęłoby to na film.

Poza tym mi się bardzo podobał. Typowy Tarantino.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    No, ja oceniłem na takie 6/10. Ten serial ma bardzo dobre momenty, ale też dużo głupotek. Geralt jak najbardziej ok, chociaż moim zdaniem mogli jeden odcinek poświęcić tylko jemu, wyjaśnić kto to jest dokładnie Wiedźmin itp. Brokilion spierdolony totalnie, czarodziejki mogły być ładniejsze. Zobaczymy co tam Netflix w drugim sezonie wymęczy.
    Brokilon dramat straszny i dno, to samo polowanie na smoka, aż byłem wkurwiony. yenefer nawet dobrze dobrana, bo jej postać jest zarysowana jako faktycznie osoba, która czarami zamaskowała swoje spore wady i wcale nie jest, aż tak atrakcyjna, tylko się dobrze maluje.
    mi brakuję nakreślenia świata i krótkiej historii postaci. geralt, jaskier, yarpen itp itd
    ja daję 4/10, mam wrażenie, że zmarnowany potencjał sagi.

nie wróżę zmian na lepsze.
    no chyba, że budżet wzrośnie i siądzie z nimi jakiś fanboy z CDP co tworzył świat w Wiedźminie 3.
    ale najebany cham sapkowski tylko przeliczył kasę i pewnie się wysrał. książki się sprzedają, od cdp też coś dostanie, bo się sądzi z nimi ciągle.

ja bym zrobił to lepiej

co do irlandczyka - jakbym oglądał to w kinie to bym się wkurwił, ale w domu z kubkiem herbaty mi się spodobał.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    mnie tylko wkurwiały te wszystkie dłużyzny z Robbie margot. Jak ją lubię, tak tutaj mam wrażenie, że została doklejona do filmu na siłę. Przecież ten jej wątek chuja wnosi. Jakby wyciąć z tego filmu wszystkie sceny z jej udziałem to nijak nie wpłynęłoby to na film.

Poza tym mi się bardzo podobał. Typowy Tarantino.
    Z Margot to raczej chodziło o całą tą historię z Mansonem, Polańskim i jego żoną, tzn. to co się wydarzyło naprawdę vs. wersja Tarantino. Quentin pokazał żonę Polańskiego jako bardzo pozytywną osobę i pewnie każdy kto wiedział jak w rzeczywistości skończyła się ta historia czekał w niepewności co też wydarzy się w filmie.

... No dobra zbokowi Quentinowi oczywiście chodziło tylko o pokazanie stóp Margot stąd cała jej rola.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów