Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: sluchawki + mp3 na trening

Cytat Zamieszczone przez A_I Zobacz posta
    do 200 wiecej nie chce wydac, znajdzie sie cos w tej kasie wogóle?
    np.:

http://audiomagic.pl/sluchawki/sluch...inwavz-m2.html

Tutaj masz spory wybór:

http://audiomagic.pl/sluchawki/16-sl...-i-dokanalowe/
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 25-10-13 o 21:32

Chyba miały być bez kabla.
    When tyranny becomes a law,
    rebellion becomes a duty.

Sztywny Pal Azji Awatar A_I
    Przeglądam różne oferty słuchawek z wbudowanym odtwarzaczem i opinie i testy na razie mizerne, a ja znajduję to mają tak puszczone połączenie że głowy na ławeczce nie położysz co też jest do doopy.
    No właśnie chodzi o to by kabla nie było bo znowu go urwę jak 10 wcześniej...ale chyba ten plan się nie spełni...Ostatnio przy martwym mi się urwał bo za mocno się napiał...

Cena gra pośrednią role jak znajdę coś ciekawego co mnie zainteresuje może i wybulę więcej, byle spełniało moje oczekiwania.
    Ostatnio edytowane przez A_I ; 25-10-13 o 21:54

Wydaje mi się ,że nie kupisz dobrych pod względem dźwięku słuchwek bezprzewodowych za ok. 200zł. Cieżko o bardzo dobre, nawet z przewodem.

Sztywny Pal Azji
    Hej. Jakies ciekawe sluchawki BT bezprzewodowe?
    Mam Marshall Major III i teoretycznie spelniaja wszystkie wymogi, dlugi czas pracy, dlugi ,zasieg, wygodne i b.dobry dzwiek. Problem jest taki ze moja Zona twierdzi ze one są jej sluchawkami treningowymi i co je biore to slucham gadania ze mi sie odechciewa.
    Dlugi czas cwiczylem w Galaxy Buds ale chwilowo prawa sluchawka cos umiera i musze je reklamowac ale ich jedyna zaleta to waga i to ze praktycznie ich nie czuc.
    Bo dzwiek to w porownaniu do Marshalli czuje sie jak bym sluchal muze u sąsiada przez sciane w bloku.

Szukalbym czegos na poziomie w/w marshalli . Ew z ciut mocniejszym Basem. Cena mysle ze do 500 ale w normalnej dystrybucji ,najlepiej w sklepie Euro bo mam tam do nich jeszcze Bon 150pln.
    Ew kuoie druga pare tych Marshalli .
    Ma ktos doswiadczenie z ich innymi modelami? Oprocz w/w Major sa jeszcze Minor i Midi.
    Niby ciut wieksze ale ciezko znalezc opinie jak jakos dzwieku(tj czy slychac roznice)

A za 150-200 zł idzie kupić jakieś sensowne bezprzewodowe słuchawki dokanałowe? Co polecacie?

JBL Reflect Mini 2 - takie coś mam i dają radę.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów