Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Futbol Amerykanski

Futbol Amerykanski

W tym temacie postaram sie przybliżać troche ten sport w Polsce

właśnie toczy się półfinał playoff drugiej ligi , najprawdopodobniej Torpedy Łódź go wygrają i w finale zagrają przeciw Lowlanders Bialystok o prawo do bezposredniego awansu do 1 ligi (przegrany tego meczu zagra w barażu z przedostatnia druzyna 1 ligi - Kozłami Poznań)

za tydzień POLISH BOWL III - czyli finał pierwszej ligi Pomorze Saehawks vs Warsaw Eagles

a tu taki filmik na zajawke :

http://www.mocnyblog.pl/2008/05/28/e...tiger-video08/

pozdrawiam Vito ex-OL Krakow Tigers (kontuzja)

ps turkusowe gatki

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    odkurzacz Awatar Junior
    Fajnie, że popularność tego sportu rośnie. Sam miałem epizod w WE, ale plan zajęć, pory treningów i praca nei pozwoliły mi na trwałe dołączenie do drużyny.

rosnie , rosnie ale nei na BF

w kazdym razie rok temu Eagles wygralo ten final , a w tym roku mistrzem zostala SILESIA !

teraz przerwa miedzysezonowa , druzyny prowadza rekrutacje

popatrzcie na kluby w waszych okolicach , gdzie sa treningi

z krakowa i okolic zapraszam na rekrutacje do Krakow Knights

http://www.mocnyblog.pl/2009/11/06/d...an-futbolista/
    MOCNYBLOG zapraszam

VITO to ja
    gg: 1440656

A gdzie muskle? Awatar FU
    swietny sport, gralem dosyc dlugo w kfa

az uszkodzilem miesnie karku i odpuscilem

W futbol nie miałem okazji grać, grałem natomiast w rugby ze 3 razy. Oba sporty są mało popularne w Polsce, ciężki dostać sprzęt do nich. Piłki do rugby lub futbolu pojawiają się, co prawda, w niektórych Realach czy Carrefourach, ale o ich jakości nie ma co rozmawiać, zabawki dla dzieci. Znam tylko jedną stronę ze sprzętem do rugby i futbolu amerykańskiego, mianowicie fa-pol.pl. Amatorski klub rugby z mojego osiedla tam się zaopatrywał w sprzęt. Znacie jakąś inną firmę produkującą sprzęt do tych sportów?

obsportshop.com kiedys bardzo dobra stronka duzy wybor dobrego sprzetu obecnie nie wiem czemu nie dziala ;/
    do rugby oczywiscie
    Ostatnio edytowane przez kubson88 ; 16-07-10 o 13:57

No rzeczywiście nie działa, a szkoda chciałem ją sprawdzić. Pozostaje fa-pol.pl, zastanawiam się nad kupnem koszulki termoaktywnej Under Armour. Używał ktoś tego typu ciuchów? Podobno super w nich oddycha skóra i nadają się zarówno na lato, jak i zimę.

Jeśli trenujesz w klubie to ze sprzętem do rugby nie ma problemów. Klub jest wspierany przez PZR, zawodnicy również, są sponsorzy i kadra... dlatego rugby w naszym graju zaczyna być grą na poziomie.. coraz większe libczy kibiców na trybunach, coraz więcej chętnych zawodników i zawodniczek, bo również kobiety chcą trenować, trenują i zdobywają wysokie miejsca nie tylko na Gram Prix Polski, ale również na turniejach i mistrzostwach Eurupy.

Sztywny Pal Azji Awatar GSPII
    Chyba w ten weekend jest SUPER BOWL. Da radę obejrzeć to jakoś w kanałach Cyfrowego Polsatu? Najlepiej po angielsku.... kiedyś oglądałem NFL na Rai Sport, teraz nie wiem, czy lecą

na pewno jest na espn america, tylko nie orientuje sie czy ten kanal jest na cyfrowym polsacie.

12. Wybierz suplementy dla siebie

Sztywny Pal Azji Awatar GSPII
    niestety nie a jakieś inne stacje, nie konieczne związane ze sportem?? nie wiecie Panowie i Panie nic?

http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Bowl_XLV

Wg powyższego będzie na Polsat Sport

A tu potwierdzenie:

http://polsatsport.pl/news/1203_11091.htm
    Ostatnio edytowane przez Drozder ; 03-02-11 o 21:05
    Bo My jesteśmy Legia Warszawa i nie pierdolimy się w tańcu.

Uprawnienia umieszczania postów