Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 49

Wątek: Dosypki PH, NARKOTYKI I KOKS W SUPLEMENTACH DIETY: ALRI, GASPARI/2016.12.23

ja na niemieckie się przestawiam
    i to żadnych wynalazków
    działa jak ma działać i nawet smaczne
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

no i te wersje "na Europe"
    to prawda i plaga niestety z amerykańcami
    Ostatnio edytowane przez Bull ; 19-06-09 o 18:44

Ale z niemieckich Multipower też miał wpadkę...

absolutna prawda Bull,też się kiedyś zastanawiałem nad tym.

To ze są wpadki to jedno,a druga sprawa że Sanepid dopuszcza do sprzedaży takiego Venoma i Hydroxycut,a później się okazuje że po jakimś czasie są wycofane bo znaleźli coś nie legalnego.Więc ja się pytam,czy pierwsze badania tego nie wykazują?

Gwiezdna Gwardia
    LITWIN - jakie badania? Drukują polski skład, wysyłają pismo zawiadamiające i NIE MA żadnych badań z tego co mi wiadomo. Było to wałkowane na forum, zaraz znajdę może.

EDIT: mam

http://www.body-factory.pl/showpost....2&postcount=60

Cytat Zamieszczone przez Szocho
    W Polsce 95% Suplementów sprowadzanych z UE (kraj Pochodzenia USA), nie ma 100% dopuszczeń do obrotu. W Praktyce wygląda to tak, że sprowadzasz coś co jest sprzedawane w UE, piszesz zgłoszenie, robisz etykietę - i możesz to sprzedawać.
    Wszystko jest składane przez listy - a wiadomo jak to długo trwa, potem masz prawo do odwołań itd. Wiec rok, dwa to może trwać
    .

Ale zwała,myślałem że każdy produkt musi przejśc taką samą droge jak polskie odpowiedniki.

a co znalezli z AMP v1 Ergopharmu??

to znalezli cos w amp ?
    Ostatnio edytowane przez vhailor ; 20-06-09 o 10:38
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Sztywny Pal Azji Awatar Rascal
    wyglada na to ze trzeba sie przeprosic z Olimpem :F

11. Pyszne odżywki białkowe

Tansze wersje na Europe to fakt to kurewski fakt.Pisalismy pare razy o tym,moze w koncu ludzie zrozumieja to sami.

Multipower juz dawno knocił swoje suple,zmienili labolatorium bo mialo byc taniej no i jest taniej hahah.

Jak ktos chce pewnosci w jakosci,czystosci supli to Niemieckie odzywki sa najlepszym wyborem np. Inkosport,Best Body Nutrition - te ktore maja certyfikat i oznaczenia"Doping free guranteed"

dobrze słyszeć bo właśnie ostatnio się na niemieckie odzwyki przestawilem )
    J.B.

Zwierzokoks Awatar rajtuz
    ale niemcy z tego co pamietam zawsze chcieli duzo $$$ za swoje rzeczy. no coz trzeba odzalowac, zdrowie tylko jedno
    Ostatnio edytowane przez rajtuz ; 20-06-09 o 16:12
    http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY
    inspired by najsuchszy szczur.

Widocznie chcą uczciwą kase za uczciwy towar.Ja akurat wcinam suple Fitmaxa,gdyż uważam że mają pewny skład a ich nowe projekty pozwalają myślec o całokowitym wstrzymaniu się z zakupem supli zza granicy.Jedynie prozdrowotne biore z Olimpa.

Nie popadałbym zaraz w paranoję. Niemcy też nie są święci, Multipower, All Stars...A takich firm z USA jak Universal czy Controlled Labs nikt za rękę na dosypkach nie złapał, a ich suple bez wątpienia dobrze działają, nawet jeżeli istnieje u nich pojęcie wersja europejska. Szczególnie mam zaufanie do CL, takiej obsługi i otwartości na wszelkie opinie i sugestie klienta to nie ma nawet w połowie żadna mi znana firma z branży.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów