Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 430

Wątek: Play-off NBA

Harden nie istnieje dodatkowo wkurwia mnie jak sedziowie gwizdza pod Miami. Wade to taka balerina ze sie odechciewa ogladac, symulant jak pilkarze Barcelony. Widac na ekranie ze kontaktu nie bylo a ten ciagle jeczy sedziemu. W poprzednim meczu myslalem ze Durantowi 5 faul odgwizdza kiedy siedzial na lawce. Albo mam spaczony pov albo sedziowie gwizdza pod Heat.
    Ostatnio edytowane przez Lenny ; 20-06-12 o 20:00

Szczerze mówiac ja spodziewałem się finału SA-MIAMI. Szykowało sie siedem spotkać, a Oklahoma ma już chyba dość.
    Szkoda.

Żagiel Awatar rady
    Spodziewałem się 2:2. Wydawało mi się, że to miami będzie bardziej zmęczone po przejściach z peacersami i bostonem. Wade sobie nie radził a Bosh kontuzjowany. Dobrze, że nie obstawiałem żadnej kasy.

fakt, sedziowanie jest pod miami - tylko wczoraj byly ze 2-3 sytuacje, gdzie przy faulach lebrona w ataku gwizdali w druga strone.
    zobaczymy czy james sie wyleczy na nastepny mecz, bo pod koniec 4 spotkania zszedl z jakas kontuzja.

To były skurcze.

mistrzostwo dla miami - wygrali zasluzenie serie finalowa.
    w okc widac niestety brak zawodnika oprocz standardowego trio, ktory zaskoczy i zapunktuje tak jak chalmers/battier/miller.

szkoda, ze ten koles, psychofan lebrona na banie.

no, moglby sobie ulzyc po tylu upokorzeniach. lebronowi tez kamien spadl z serca, jeszcze tylko 5 pierscieni do MJ'a

Zbanowany
    Ciiiiiiiii

Zbanowany
    Kocham was Hejterzy .
    a tak dla przypomnienia to kto.
    ZDOBYŁ - Mistrza NBA
    ZDOBYŁ - Zawodnika Finałów Play-off.
    ZDOBYŁ - MVP ?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów