Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Problemy ze skórą na brzuchu.

Żagiel

Problemy ze skórą na brzuchu.

witam
    W dosc krotkim czasie udalo mi sie zredukowac i nie ukrywam ze mam problemy ze skora na brzuchu , jest jej poprostu za duzo . Moje pytanie jest nastepujaca czy sa jakies specyfiki ktore moga mi pomoc.
    Dodam tylko ze mam 19 lat.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    to pytanie powinieneś zadać w dziale : URODA

suplementy raczej nie dadzą żadnego spektakularnego efektu...

Kremy ujędrniające - trochę kosztowne, ale może coś dadzą

Próbuj pod prysznicem polewać się raz zimną a raz ciepła wodą - naprzemiennie ...

30s. cieplutką potem 15 bardzo zimną i tak kilka razy...

Zdecydowal bym się również na wizyty na basenie...

Moderator: uroda Awatar ONA
    Kolega wyżej ma racje, spróbuj stosować dobre preparaty ujędrniające (te dla kobiet też są odpowiednie nawet te po ciąży ). Do tego wzmocnij efekt owijając się folią spożywaczą i pod ciepły koc na jakieś 30-45 minut. Musisz dać skórze czas by się zregenerowała, więc staraj się to robić regularnie. W ostateczności- jeśli skóra jest mocno obwisła zostaje wyłącznie operacja plastyczna.
    A jeśli chodzi o kąpiele to zawsze kończ chłodnym strumieniem.
    ''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne'' Oscar Wilde

Żagiel
    az takiego dramatu nie ma xd z ta skora , gdy stoje wyprostowany jest prawie ze normalna tylko troche na dole ... koszmar sie zaczyna jak np ukucne zeby zawiazac buta czuje poprostu ze jest jej tam za duzo ..

Daj sobie trochę czasu, może samo wróci do normy, zawsze możesz stosować się do naszych rad

Faktycznie nie ma tragedii balsam do ciała nigdy nie zaszkodzi

Żagiel
    A czy ktores witaminy wspomagaja regeneracje skory jak tak to jakie , i czy dobrze robie ze zaraz po tym zabiegu z folia kuchenna biore kapiel i koncze ja tym chlodnym strumieniem . Bardzo mnie rowniez intersuje "Daj sobie trochę czasu" a tak dokladniej pol roku , rok ?zebym wiedzial kiedy juz jest za dlugo i zebym w pore zareagowal i nie marnowal nie potrzebnie czasu , bo go juz zbyt duzo zmarnowalem.

Nie ma jakotakich witamin na ,,wchłonięcie'' się skóry ale zawsze możesz łykać A+E to są witaminy dobre na skórę, na efekty musisz jednak poczekać jakiś miesiąc.
    Co do samego zabiegu, to najpierw się kąpiesz później najlepiej zrobić peeling ciała- albo gotowy, albo coś z domowych sposobów- kawa, cukier, grubo mielona sól morska, polewasz się zmiennymi prysznicami, wsmarowujesz mocno balsam do ciała- to musi być na prawdę intensywny masaż, owijasz się folią, pod koc, czekasz jakieś pół godzinki, zdejmujesz folię, resztki wklepujesz lub wycierasz- nie kąpiesz się bo spłukujesz kosmetyki.
    Myślę, że max kilka miesięcy powinno wystarczyć.

Żagiel
    Czy warto smarowac sie balsamem do ciala przed wejsciem do kabiny w solarium ?

12. Wybierz suplementy dla siebie

W jakim celu chcesz używać tego balsamu?

Do opalania są specjalne balsamy, które kupisz na solarium- one przyspieszają opalanie, <teoretycznie> chronią skórę, <powiedzmy> że nawilżają ją itd

Lepiej miej coś dobrze nawilżającego po opalaniu bo skóra jest przesuszona i żeby kolor dłużej się utrzymywał.

Żagiel
    Chodzi mi o to ze ten zabieg ktory wykonuje codziennie w domu z folia i pod koc domyslam sie ze chodzi tutaj o to zeby skora w tym mjescu miala cieplo a w kabinie na solarium jest goraco ,nie chodzi mi tu o zaden efekt polepszenia opalenizny tylko o wzmocnie efektu regeneracji skory
    btw czy jezeli w tym mjescu gdzie ta skora jest rozciagnieta sa roztepy czy to utrudnia wciagniecie sie skory ?

Jeśli chcesz wzmocnić efekt jędrności skóry to nie przez solarium bo dodatkowo wysuszysz sobie skórę, a przez saunę (zamiast pod koc to do kabiny) tylko problem w tym, co powiedzą inni uczestnicy sauny- ja często nakładałam maskę na włosy, żeby się nie zniszczyły i zregenerowały.
    Co do samej skóry- musisz dać jej czas. Dla pocieszenia powiem Ci, że mężczyźni mają lepiej ułożone włókna kolagenowe niż kobiety. Dobrze by było ćwiczyć ,,to'' miejsce. Rozstępy to ,,uszkodzenie'' skóry i na pewno mają tam jakiś wpływ na to.

Przecież w salonach SPA jest też mnóstwo zabiegów na rozstępy, zbędne fałdy skóry tak więc jak widać istnieją sposoby na tego typu problemy. Są też przecież specjalne programy, w villa parku mają np bogatą wersje antycellulite skin, programów antycellulitowych cieszących się dużym powodzeniem

Zabiegów owszem jest sporo, ale skóra najpierw sama powinna się zregenerować. Takie zabiegi to ogromne koszty- efekty nie zawsze takie jak byśmy chcieli. Do tego dochodzi regularność tych zabiegów i pielęgnacja domowa- ogólnie potrzebna silna motywacja. Rozróżnijmy tu rozstępy, cellulit a nadmiar skóry po schudnięciu bo to 3 różne przypadłości
    Ostatnio edytowane przez ONA ; 30-09-09 o 18:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów