Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 100% whey gold standart z ON.

Sezonowiec

100% whey gold standart z ON.

Siemanko......

zakładam osobny temet gdyz ostanio rozkminiam to białko......od jakiegos czasu około 3 lat popijam to białko......i pamietam jeszcze jak były w innych szatach graficznych......co do składu nie moge sie wypowiedziec.....nie jestem wstanie sprawdzic w laboratorium.....ale chodzi mi o smaki......pamietam ze jak zaczełem pic dubel choclate to była pyszotka super smak i tak zmieniałem se smaki prawie wszytskie mi smakowały ale ostanio to lipa straszna z tym białkiem czekolada jest niedobra.....moja zona tez popija to białko i ona to zauwazyła tak naprawde.......nie wiem czym to jest spowodowane.....zrodło takie samo ale nie wiem czy lipa robi sie z tym białkiem czy mi sie juz przepiło.....wy tez tak macie??? dlatego chciałem sprawdzic to białko
    obecnie mam tez to białko na stanie kupiłem matrix czekolade i jest super ale gaspari mayfusion to jest dojebany smak......

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Zwierzokoks Awatar rajtuz
    mi tam double choclate super smakuje, bo wlasnie nie jest slodki.
    a jesli chodzi o sklad.... badan nie widzialem, ale wydaje mi sie to pewniak jesli chodzi o bialka
    http://www.youtube.com/watch?v=zhAZ7ICogxY
    inspired by najsuchszy szczur.

niestety częsta jest to praktyka ze smaki się zmieniają z czasem

tutaj może być podobnie, lub po prostu się przejadło

zdr

Ze smakiem to rzeczywiście różnie bywa, ale w moim przypadku jak do tej pory nie zdarzyło mi się żeby nie smakował mi Gold Whey z ON. Ostatnio piłem smak Rocky Road i pierwsze odczucie jakie miałem to myśl "co to za badziew?". Ale za następną porcją już smakowało mi lepiej a po kilku dniach taka rewela, że szybciutko zjadłem cała duża puchę tak mi podpasiło. W smaku trochę jak kakao ale dużo smaczniejsze z lekko gorzkawym posmakiem, nie za słodkie. To jeden z wielkich plusów Optimum że ich smaki nie są za słodkie. Jak dla mnie to nie ma możliwości żeby mi się to białko przejadło - który by to nie był smak. To białeczko to ekstraklasa

Sezonowiec Awatar Szoho
    Raczej nie szukał bym wałków.
    Smaki typu, fudge browni, cookis and cream itd.

Są to smaki, robione z różnych podstawowoch smaków.
    Najczęsciej, jak zmieniają się partie - nie da sie uzyskać takich samych smaków,

Dla przykładu, Fudge Browni, to - dobrej jakosci kako, toffi - ale tez specjalny rodzaj, lekki dodatek wanili... i idąc tym tropem, raczej obstawiam - nie uzyskanie dokładnej receptury. Poza tym, mogli np. używać innego kakałka i już sie zmienia smak.

Sezonowiec
    thx all

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów