Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 52 z 52

Wątek: CBD? po co to komu? a na co to potrzebne... Art

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez madmike Zobacz posta
    Te mixy to rozumiem spektrum koncentratów podałeś tak. Aż tak bardzo się nie różnia bo CBDa i CBGa konwertuja odpowiednio do CBD i CBG więc raczej różnice w proporcjach nie powinny być odczuwalne. Tak jak pisałem wcześniej zawarość poszczególnych terpen i ich proporcje moga wpływać na efekty. CBN natomiast jest delikatnie psychoaktywny i ma działanie usypiajace.
    Destylatów. O cbn tez się mogę zapytać. Na bank mogę mieć w dobrej cenie i top jakości (jak wszystko co zwiazne z konopiami) tylko kwestia czy się w to bawic.
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Spoko ja jak zawsze pisze się na testy
    Kochany. Też lubię byc królikiem doswiadczalnym, choc ostatnio stabilizuje się w trybie przyspieszonym;-)
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 21-01-21 o 22:32
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Destylatów. O cbn tez się mogę zapytać. Na bank mogę mieć w dobrej cenie i top jakości (jak wszystko co zwiazne z konopiami) tylko kwestia czy się w to bawic.
    O CBN wspomniałem jako ciekawostke. Bardziej bym to widział w mixie niż jako samodzielny produkt. Produkty o pełnym spektrum kanabinoidów wg mnie sa bardziej odczuwalne ze względu na tzn. entourage effect. BTW jakiego nośnika używasz MCT?

Cytat Zamieszczone przez madmike Zobacz posta
    O CBN wspomniałem jako ciekawostke. Bardziej bym to widział w mixie niż jako samodzielny produkt. Produkty o pełnym spektrum kanabinoidów wg mnie sa bardziej odczuwalne ze względu na tzn. entourage effect. BTW jakiego nośnika używasz MCT?
    jaki chce taki dostaje mct najlagodniejszy, fajna opcja tez mct plus posmak: najprzyjemniejszy - pomarancza

Jak będę w PL (choć nie zanosi się prędko) to z chęcia stestuję choć osobiście jak już zreszta wspomniałem jestem fanem vapowania kwiatków

Poczciwy dzik
    Jaki olejek najlepiej wychodzi? cena/jakosc

Cytat Zamieszczone przez pho Zobacz posta
    Jaki olejek najlepiej wychodzi? cena/jakosc
    https://allegro.pl/oferta/cbd-natura...we-10020346845

Uprawnienia umieszczania postów