Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: LuckiVitamins, Iherby itp. witaminosklepy zagraniczne - myczki, opinie, rabat.

Thumbs up LuckiVitamins, Iherby itp. witaminosklepy zagraniczne - myczki, opinie, rabat.

Panowie, ktoś kupuje, brał?

Kilka supli mnie interesuje co w PL cieńko z dostępnością w obecnym czasie. Są też np. korzystne ceny jak się weźmie 6-12szt. Często promo są.

Przykładowo wezmę 6-12szt jednego supla, koszt na stronie 50zł x ilość sztuk dajmy na to 12szt 600zł obliczyło wysyłkę 35zł + podatki 100zł wyszło w zaokrągleniu 750zł i tle się płaci mam nadzieje. Jest opcja podatki/cło przy odbiorze to jak rozumieć płacić tak samo czy więcej? czy np. przejdzie bez podatków i cła, ale się na to nie napalać.

Może ktoś zna jeszcze sprawdzone sklepy z takimi "witaminami" itp. może z EU, koszta mniejsze. Jakieś rabaty coś uwzględnić?

Płatność Revolut więc raczej najkorzystniej.

Pozdro.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Trener Personalny Awatar Mawashi
    Zamawiałem z iHerbu, mają dobre promocje i praktycznie wszystko dostępne. Zawsze cło jak psu w dupę, bez wyjątku.

Z Iherba leci najczęściej DHLem w dużych paczkach, a oni żyją z obsługi celnej. Zawsze ładnie dorzucą do ceny. Przy grupie to się rozbija, jak i przy dużym zamówieniu. Z UE nie opłaca się zamawiać, bo mają ceny 20% wyższe, a i tak mają gęsto z iHerba. Tylko, że iHerb ma praktycznie same witaminki godne zwrócenia uwagi - zielarstwo kiepskie, niskie DER lub jakieś Swansony, które nie mają racji bytu a dalej są :P
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Dzięki Maw.

Kris, czyli większe zamówienia najlepiej robić z IHerb? Większe tzn. 2/3 koła? A to się płaci cło od wielkości paczki czy jak? Bo nie zrozumiałem. Dziękuje za informacje.

Jakieś sprawdzone kody itp. ktoś ma doświadczenie.

Jakaś wysyłka w cenie czy coś przy większym zakupie.

Cytat Zamieszczone przez Mia100 Zobacz posta
    Dzięki Maw.

Kris, czyli większe zamówienia najlepiej robić z IHerb? Większe tzn. 2/3 koła? A to się płaci cło od wielkości paczki czy jak? Bo nie zrozumiałem. Dziękuje za informacje.

Jakieś sprawdzone kody itp. ktoś ma doświadczenie.
    Cło i vat płaci się od wartości, nie wielkości. DHL się z Tobą skontaktuje. Od wielkości płacisz wysyłkę - gabaryt i waga.

Jak zamówisz za dużo to celny może Ci nie puścić paczki, bo nie masz EORI (jak masz to ok), ale wtedy ilość może podpadać, jako próba sprzedaży - tu musisz mieć DG, a suple = sanepid.

Małe paczki są fajne, i tak się opłaca. Duże są fajniejsze, ale problemy j/w musisz brać pod uwagę.
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Panowie, a co tam ciekawego można dostać czego u nas nie ma?

Kriss a czemu swanson lipa ??

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów