Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 39

Wątek: Metka + lgd

8 tyg na oralach nie za duzo

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Masownik Zobacz posta
    8 tyg na oralach nie za duzo
    Nie
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Epi wolę nie 2razy brałem i mocny blok pewnie tam epi nie było...
    Zostanę chyba przy LGD ..
    Czytałem dobre opinie o DNA metce

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    bez sensu z oxa. ture tak jak poki napisal, lub nawet pol tabletki antka dziennie sie sprawdzi, epi tez bedzie okej
    Antka w tab? Tren w tab? Myślałem i z tego co się orientuję to iniekcja tylko..dawno nie siedzialem w temacie hmm.

Co tu się dzieje w ogóle? Ktoś to czyta? Jakie orale 8 tygodni bez testa. Jeszcze czy anapolon , meta, tura, oxa, lgd. Co z czym , jak długo? Dna to syf, chcesz to ci ogarnę za pół darmo tylko nie płacz że gówno. Druga kwestia jeśli chcesz mieć efekt to musi lecieć chociaż 250 teścia tydzień, albo 50mg propa co drugi dzień. Jak same orale przez 8 tygodni? Co to w ogóle za pomysły? Prosekto ma dużą wiedzę i chyba to przeoczył że to bez podkładu ma iść. Przecież to będzie blok jak sam skurwysyn, zejdziesz jak balon po cyklu. Jak już to jakieś hcg w trakcie, ale na to szkoda prądu, jak się brać za doping to igła musi lecieć. Półprawdy w sieci że sarmy nie blokują to ściema, wiem to na swoim przykładzie. Nawet ostaryna któa miałą nie blokować, dwa razy mnie zblokowała jak próbowałem ją solo. Ucz się na błędach inncyh i wyciagaj wnioski.

Dobrze pisze.Jak dorzucisz podkład to na pewno będzie lepiej pod każdym względem

Kilka dobrych lat temu leciałem metkę razem z winstrolem oba pralek 8tyg i byłem zadowolony na odblok clomid poszedł

Wtedy Ci się udał a teraz już niekoniecznie test musi być

Co to znaczy udał czy nie udał? Shut down będzie stopniowy już od drugiego tygodnia odczuwalny w pełni. Także ja nie bardzo rozumiem cel? Może jakieś 4 tygodniowe cykle na samych tabsach. Ale po co to? To że coś ci podało i że clomid wrócił cię do życia o czym dokładnie świadczy? Stary za długo w tym siedzę. Ile zbudowałeś mięśnia który został po tych 8 tygodniach na oralach? pół kg? Proszę cię. Bajki o 10 kg w 2 miesiące to można dzieciom opowiadać. Glikogen+ woda , trochę siły które docelowo spadnie. Jakbym miał celować w cykl 8 tygodni na oralach to już wolałbym rozsławiony ibutamoren, gw i kreatyne.

Ja podzielam Twoje zdanie i uważam, że nie ma sensu wchodzić na 8 tygodniowe czy nawet 16 tygodniowe cykle jak już mieszac w hormonach. Lepiej przełamać strach przed igła, większość po pierwszym strzale i tak stwierdza, że to nie było takie straszne. Kenio dorbze prawi, takiego kandydata na prezydenta potrzebujemy.

Fakt coś tam pójdzie ale im starszy tym gorzej. Z podkładem nawet symbolicznym to samopoczucie o wiele lepsze

No właśnie też zdziwiony byłem. Pierwsze pytanie, które zadałem to było o testo i każdy olał, to pomyślałem że to na tyle oczywiste, że już nawet nikt uwagi nie zwrócił. A jednak

Teraz kazdy na bombie to widocznie kazdy pominął taki szczegół ze ktos chce walic bez bazy z testa

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Ja nie pominąłem. Test wskazany, ale też nie jest niezbędny. Trochę zbyt schematyczne podejście.
    Piszę o kombinacji meta + tura/epi. Podobnie z długością cyklu. Kwestia mocno indywidualna. Podobnie z efektem bezwzględnym po wyczyszczeniu.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Nie jest niezbędny, ale same orale 8 tygodni to dramat. Nie da się tego usprawiedliwić inaczej niż lęk przed igłą albo oklamywaniem siebie że ćwiczę naturalnie. Jedno z dwóch. Jakby się człowiek uparł to i może metę jeść przez rok. Ale czy to znaczy że słusznie? Forum jest po to zeby podpowiada mniej zaawansowanym, albo po prostu od dzielenia się wiedzą czy to praktyczna czy teoretyczną. Myślę że większość z nas miała takie początki. Sam zaczynałem o prohormonow solo z 10 lat temu. Niestety nic dobrego z tego nie wyszło.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów