Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Metka + lgd

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Dlaczego uważasz, że orale przez okres 8 tygodni są problematyczne? Jeżeli badania nie wykazują nieprawidłowości to nie widzę problemu. Przy skłonnościach organizmu tydzień może sporo pozmieniać, ale jeżeli przetrawia bezproblemowo to założenie z góry, że 8 tygodni będzie destrukcyjne jest zbyt pochopne.

Sprawa z wczoraj, Znajomy na LGD zbił testa z połowy do 8, gdzie przedział 9-27.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Masownik Zobacz posta
    Epi wolę nie 2razy brałem i mocny blok pewnie tam epi nie było...
    Zostanę chyba przy LGD ..
    Czytałem dobre opinie o DNA metce
    Duzo badań z epi solo widziałem i ani jednego bloka. Tylko obniżka testosteronu co można przykryć stosowaniem provironu. Oczywiscie ze 8 tyg cyklu to kibel, ale jak napisałem jesli ktoś chce się zaokraglic na wakacje to jego sprawa. Nic nam do tego
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 26-05-20 o 12:16
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Ja nie pominąłem. Test wskazany, ale też nie jest niezbędny. Trochę zbyt schematyczne podejście.
    Piszę o kombinacji meta + tura/epi. Podobnie z długością cyklu. Kwestia mocno indywidualna. Podobnie z efektem bezwzględnym po wyczyszczeniu.

Tura bez testa powodzenia w depresji...przerabiałem z razy i tura czy hdrol bez testa to pomyłka a czasem nawet trzeba było zwiększać testa tak tura potrafi ryć banie

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Dlaczego uważasz, że orale przez okres 8 tygodni są problematyczne? Jeżeli badania nie wykazują nieprawidłowości to nie widzę problemu. Przy skłonnościach organizmu tydzień może sporo pozmieniać, ale jeżeli przetrawia bezproblemowo to założenie z góry, że 8 tygodni będzie destrukcyjne jest zbyt pochopne.

Sprawa z wczoraj, Znajomy na LGD zbił testa z połowy do 8, gdzie przedział 9-27.
    Nie użyłem słowa problematyczne, ani destrukcyjne. Fajnie ubierasz zdania, także jak na prezydenta czy do polityki to pokiego bierzcie Co znaczy nie wykazują nieprawidłowości? Tam gdzie wczesniej pracowałem ludzie są na cyklach na oralach kilka lat i żyją. Co nie znaczy że cykle te nie przynoszą efektu i nie znaczy że umrą od tego. Uważam że więcej zrobi przez pół roku na teściu 250mg raz w tygodniu bez czegokolwiek innego i łatwiej przywróci równowagę hormonalną niż przez 8 tygodni na sterydach(oralnych)/sarmach czy ph i ich mixach. Spieranie się czy i jak długofalowo na niego czy kogo innego wpłyną nic nie da. Nie da się po prostu dużo zbudować w tak krótkim okresie niezależnie od stopnia wytrenowania. Dodatkowo w pizdę dostanie żołądek, jelita, wątroba i układ hormonalny. O kieszeni nie wspominając. Każdy robi jak uważa. Ja mu się starałem tylko doradzić żeby efekt był najlepszy, przy okazji odradzając trefną firmę. Już dalej nie będę odpisywał. Mało się tu udzielam. Wole czytać. Powodzenia masownik mimo wszystko.

Cytat Zamieszczone przez kenioosd Zobacz posta
    Nie użyłem słowa problematyczne, ani destrukcyjne. Fajnie ubierasz zdania, także jak na prezydenta czy do polityki to pokiego bierzcie Co znaczy nie wykazują nieprawidłowości? Tam gdzie wczesniej pracowałem ludzie są na cyklach na oralach kilka lat i żyją. Co nie znaczy że cykle te nie przynoszą efektu i nie znaczy że umrą od tego. Uważam że więcej zrobi przez pół roku na teściu 250mg raz w tygodniu bez czegokolwiek innego i łatwiej przywróci równowagę hormonalną niż przez 8 tygodni na sterydach(oralnych)/sarmach czy ph i ich mixach. Spieranie się czy i jak długofalowo na niego czy kogo innego wpłyną nic nie da. Nie da się po prostu dużo zbudować w tak krótkim okresie niezależnie od stopnia wytrenowania. Dodatkowo w pizdę dostanie żołądek, jelita, wątroba i układ hormonalny. O kieszeni nie wspominając. Każdy robi jak uważa. Ja mu się starałem tylko doradzić żeby efekt był najlepszy, przy okazji odradzając trefną firmę. Już dalej nie będę odpisywał. Mało się tu udzielam. Wole czytać. Powodzenia masownik mimo wszystko.
    masz racje, ze cykle bz testosteronu to proszenie sie o utrate zdrowia i zle samopoczucie. niemniej jednak daja one rowniez efekty sylwetkow i silowe. przy czym mete mozna stosowac solo, gddyz poprawia ona stan ogolny, a nawet dziala przeciwdepresyjnie i posrednio przciwbólowo. co do lgd to juz jego fatazja, zdrowia nie straci przez 2 miesiace, najwyzej bedzie sie troszke gorzej czul i na przyszlos juz dolozy testosteron
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 27-05-20 o 09:17
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Hmm widzę że wszyscy na nie jeśli chodzi o lgd to co proponujecie z takich mało inwazyjnych specyfikow

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Tura bez testa powodzenia w depresji...przerabiałem z razy i tura czy hdrol bez testa to pomyłka a czasem nawet trzeba było zwiększać testa tak tura potrafi ryć banie
    Ziki spalacze potrafią bardziej popsuć codzienność niż tura. Nikt ode mnie nie notował stanów depresyjnych na turze/halo.

Hmm widzę że wszyscy na nie jeśli chodzi o lgd to co proponujecie z takich mało inwazyjnych specyfikow
    Wszystko zostało już napisane.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Bez tescia możesz próbować epi z meta, lub epi z pheramassem

Uprawnienia umieszczania postów