Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 117

Wątek: Nie dla psa to, dla pana! Czyli co właśnie jesz, cebulaku!

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Coś w tym jest rysio, dlatego w sobotę zjem calzone i popiję piwem. A teraz w trakcie przerwy szamię ryż z indykiem i marchewką, bo lubię czasem fit, a czasem "po męsku".
    pizzy również nie odmawiam. mam około 20% śmieciowego żarcia w diecie.

Tylko bawi mnie zawsze to rozgraniczanie na "męski żarcie" i resztę świata.

Zazwyczaj o tym męskim żarciu wypowiadają się goście, którzy wyglądają jak ulane kurwy, którym wyjebałbym babę w ciągu jednego wyjazdu integracyjnego z pracy.

Obsrańcy kurwa z kompostownikiem w brzuchu i łapami jak golonki.

Jak ci "kanapowcy" na ttv. Oni też byli przekonani, że jedzą "po męsku".

A potem wstyd się przed bladzią z aparatem rozebrać bo robak między nogami ledwo poza tłuszcz wystaje.

Męskie żarcie czyli jakie? Takie, które jest tłuste, niezdrowe i przyczynia się do tego, że zdechniesz na zawał w wieku 50 lat?

Zajebiście męskie, wyjebać fikołka w kwiecie wieku, zostawić babę z majątkiem i osierocić dzieci.

Osły.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 24-04-20 o 11:37

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Rysiu,ja trochę ironizowałem, wypij melisę do tego kurczaka.

I poczytaj trochę poważnych materiałów, serio uważasz, że tłuszcz odpowiada za cholersterol i miażdżycę?

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Rysiu,ja trochę ironizowałem, wypij melisę do tego kurczaka.

I poczytaj trochę poważnych materiałów, serio uważasz, że tłuszcz odpowiada za cholersterol i miażdżycę?
    Gdzie tak napisałem?

Chyba dla fat-slim cioty z galaretowatym brzuszkiem i rozjebanym cholesterolem i miażdżycą za parę lat.
    Np. tutaj?

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Np. tutaj?
    Czynniki zagrożenia miażdżycą wynikające z nieprawidłowego żywienia:

dieta o zbyt dużej wartości energetycznej,
    zawartość tłuszczów w diecie przekraczająca 30% dziennego zapotrzebowania,
    udział tłuszczów pochodzenia zwierzęcego (nasycone) powyżej 15%,
    spożywanie cholesterolu ponad 300 mg/dobę,
    zawartość cukrów prostych powyżej 10%,
    niedobór miedzi, żelaza, chromu, selenu, magnezu,
    niedobór witamin antyoksydacyjnych (A, C, E, beta-karotenu),
    niedobór błonnika w diecie.

Raczej chodziło mi o chujowe odżywianie jako takie, niż o sam TŁUSZCZ. Wiadomo, że chujowe odżywianie = brak zbilansowania btw, dużo tłuszczów nasyconych (jak u ciebie), węgli prostych, przetworzonego gówna, które zazwyczaj stanowi mix cukrów i tłuszczu.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 24-04-20 o 14:18

Metrowa bagieta na zakwasie + szynka schwarzwaldzka + gouda + osełka

SZTOS

dojebie monte 400g

@rysio, jak tak dalej pójdzie mi kwarantanna to będziesz mnie w tych kanapowcach oglądal
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 25-04-20 o 14:10

Rysio co takie nerwy chyba brak silki daje znaki

"Spakowales już się tak jak on tym sprzętem za 1000 zł Z DOSTAWĄ?"

"On tym ciałem zarabia na życie, a Ty pompujesz ego i nogawki legginsów, przegrywie. Ten konkretny ciężar to już kiedyś rozpisałes, sportowcu za tysiąc zlotych z dostawą. Wyniki jak 20-latek ze stażem 3 lata. Zresztą za taką kwotę nie kupisz nawet tyle żelastwa."

Łahahahahaah

ROZJEBAŁ parówę ćwiczącą w legginsach z kobietami.

Ryszardzie, pizdo za tysionc i z paliwem do skutera kolegi..właśnie wypłaciłem sobie z bankomatu więcej siana niż zarabiasz przez dwa miesiące, obsrany strachem koronaszczurze.
    Ot tak, chcesz na dostawę ławki Marbo sport? Zjesz sobie na niej ziemniaki opiekane przez licealistkę.

Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 25-04-20 o 21:11

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta

"On tym ciałem zarabia na życie, a Ty pompujesz ego i nogawki legginsów, przegrywie. Ten konkretny ciężar to już kiedyś rozpisałes, sportowcu za tysiąc zlotych z dostawą. Wyniki jak 20-latek ze stażem 3 lata. Zresztą za taką kwotę nie kupisz nawet tyle żelastwa."

Łahahahahaah

Ryszardzie, pizdo za tysionc i z paliwem do skutera kolegi..właśnie wypłaciłem sobie z bankomatu więcej siana niż zarabiasz przez dwa miesiące, obsrany strachem koronaszczurze.
    Ot tak, chcesz na dostawę ławki Marbo sport? Zjesz sobie na niej ziemniaki opiekane przez licealistkę.

O, Miętowy się wstawił, to lubię.

Gdzie tam, jedno piwo i tyle.

"Ryszardzie, pizdo za tysionc i z paliwem do skutera kolegi..właśnie wypłaciłem sobie z bankomatu więcej siana niż zarabiasz przez dwa miesiące,"

Chyba cos Ci umknelo - Rysio w tym miesiacu napisal jeszcze 1 referat studentowi 2 roku i dostal kolejna rate za magisterke ktora pisze wieczorami jednej nierozgarnietej studence a to razem bedzie z 1300 pln EXTRA.

btw kiedy dlugo oczekiwany roast rysia?

Nie ma jaj.

Zjadłem sobie z ogródka teściowej bio eko liście mlecza, nawet dobre. Na pokrzywę za wcześnie, ale szałwia już jest, rukolą też. Popróbowałbym sobie te wszystkie pozapominane zielska.
    Dla tego gościa mega szacun https://pl.m.wikipedia.org/wiki/%C5%81ukasz_%C5%81uczaj
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 26-04-20 o 18:34

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta

Łahahahahaah

co ty chlejesz imbecylu żeby w tym wieku pierdolić takie głupoty na forum dla koksów? Składnia i poziom podniecenia jakby ci leki przestały działać i coś się we łbie odkleiło.

Masz bardzo dziwne przekonanie na temat moich zarobków, inżyniera, w jednej z najbogatszych spółek skarbu państwa w tym bałaganie, domokrążco, obwoźny sprzedawco pasty do zębów ze służbowym fiatem panda, baranie.

Przygłup co się bawi w moderowanie forum w wieku 40 lat.

Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, żeby tu odpierdalać takie emocjonalne pląsy w stosunku do anonimowego avatara.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 27-04-20 o 12:29

Uprawnienia umieszczania postów