Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 56

Wątek: My English iz not gud but my sex iz very gut czyli rozmówki o angielskim

Sezonowiec

My English iz not gud but my sex iz very gut czyli rozmówki o angielskim

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    wszystko fajnie od strony technicznej, dopóki nie pada magiczne "Jeżeli Pan pozwoli to przejdziemy teraz na język angielski".

I chuj, puls 140 i mikser w głowie z dobieraniem słów.

Dużo pracy i pisania w języku ang, a za mało gadania, dużo za mało.
    Polecam www.free4talk.com, mała kameralna stronka do wymian językowych (coś koło kilku tyś użytkowników). Ja z poziomu niedorozwinięty Kali pić Kali jeść dojebałem solidne 7.5 z mówienia na IELTS w około 8 tyg. wszystko za darmoszkę

Jak kto już ochłonął z tego wirusa pod koroną, to mogę jeszcze tu rozwinąć o moich doświadczeniach nauce języka, jak i również jak zoptymalizować naukę z takimi stronkami jak wyżej podałem.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Cytat Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta
    Polecam www.free4talk.com, mała kameralna stronka do wymian językowych (coś koło kilku tyś użytkowników). Ja z poziomu niedorozwinięty Kali pić Kali jeść dojebałem solidne 7.5 z mówienia na IELTS w około 8 tyg. wszystko za darmoszkę

Jak kto już ochłonął z tego wirusa pod koroną, to mogę jeszcze tu rozwinąć o moich doświadczeniach nauce języka, jak i również jak zoptymalizować naukę z takimi stronkami jak wyżej podałem.
    opowiadaj !
    ale daj nowy wątek żeby syfu nie robić tutaj.
    Ostatnio edytowane przez htw ; 31-03-20 o 16:35
    correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta

Pisz, nie krępuj się.

Niestety w nauce mówienia nie ma innej drogi poza mówieniem.

A u nas o dziwo ciągle traktuje się mówienie po macoszemu, za to poświęca mnóstwo czasu skomplikowanym strukturom gramstycznym, których nawet angole nie używają zazwyczaj.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 31-03-20 o 16:50

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    No ale nie tu, nowy topic i jazda.

Sezonowiec
    Pisz, nie krępuj się.

Niestety w nauce mówienia nie ma innej drogi poza mówieniem.

A u nas o dziwo ciągle traktuje się mówienie po macoszemu, za to poświęca mnóstwo czasu skomplikowanym strukturom gramstycznym, których nawet angole nie używają zazwyczaj.
    Dokładnie i ta stronka którą podałem służy właśnie temu(mówieniu), no ale do tego jeszcze oczywiście można pewne procesy przyśpieszyć... na dniach założę temat.

Moderator: uderzane Awatar mkd
    wydzielone jako osobny temat - lecimy tutaj dalej

qq o czym na tej stronie z reguły gadają ludzie? pierdoły jakieś czy można i na ciekawe tematy trafić?

Aktualnie uczęszczam do szkoły językowej 2x w tyg, nauka poprzez metode direct (co lekcja inny lektor, anglia, australia, teksas, kanada, szkocjs), niektórzy w ogóle nie rozumieją polskiego ale i tak sie go nie używa, gramatyki malo co, samo gadanie i utrwalanie. Ogólnie polecam bo właśnie z gadaniem mam największy problem. Niestety chwilowo zastój bo kutasowirus ale może sie przełamie i skorzystam ze stronki powyżej. Dziękowka

Jeżeli po 30 min nie mam o czym gadać z laska na tinderze to o czym mam gadać z hindusem po angielsku?

Jeżeli po 30 min nie mam o czym gadać z laska na tinderze to o czym mam gadać z hindusem po angielsku?
    Filmy z USA oglądacie te same.

Sztywny Pal Azji
    Przecież rysio ogląda z lektorem. On tylko angielskiego używa jak mu płacą. Tak mówił.

12. Wybierz suplementy dla siebie

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    ja się nauczyłem angielskiego grając w gry, serio, ale to było 10-15 lat temu
    teraz w pracy na co dzień używam od 5 lat więc też jest dzięki temu łatwiej, ale nie ma nic lepszego niż praktyka (czyli pogaduchy), oglądanie seriali prostych po angielsku (californication np - dla Rysia) albo ksiązki (harry potter jest fajnie napisany).

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Przecież rysio ogląda z lektorem. On tylko angielskiego używa jak mu płacą. Tak mówił.
    nie pomyliłeś się tym razem.

Jaszczomp BF
    Ja polecam też aplikacje na tel Duolingo, Memrise i ew HiNative.

Dwie pierwsze to takie typowo do nauki, a HiNative to pytasz "kogoś" jak powinno wyglądać dane zdanie i ktoś odpisuje + nagrywa wymowę.

Apki raczej dla początkujących, ale dość wciągające i nie raz i na cardio na rowerze trochę porobiłem.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 01-04-20 o 09:30

W mowieniu najwazniejsze jest jebanie gramatyki i robienia bledow 100%. Trzeba mowic bez zastanowiania sie z poprawnoscia taka na ile skill pozwala czyli na poczatku chujowa na maksa. Nawet robie takich bledow z rozpedu jak mylenie he z she to normalna sprawa. Uzywanie jakichs zaawansowanych czasow tez nie jest potrzebne na poczatek tylko present/past simple + will do przyszlego i jazda.

Rozmowca i tak zrozumie o co chodzi a na pewno bedzie wolal plynna konwersacje z bledami niz czekanie az sie ktos zastanowi jak tu zastosowac sprytnie strone bierna albo cos sparafrazowac.

Tak samo jebac akcent 100%, mowic tak zeby bylo wygodnie.
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 01-04-20 o 09:46

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Ja polecam też aplikacje na tel Duolingo, Memrise i ew HiNative.

Dwie pierwsze to takie typowo do nauki, a HiNative to pytasz "kogoś" jak powinno wyglądać dane zdanie i ktoś odpisuje + nagrywa wymowę.

Apki raczej dla początkujących, ale dość wciągające i nie raz i na cardio na rowerze trochę porobiłem.
    Duolingo bardzo spoko, zwłaszcza dla początkujących.

Uprawnienia umieszczania postów