Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: Trening coronatora, czyli jak jednocześnie lepić pierogi i ćwiczyć nogi

Trening coronatora, czyli jak jednocześnie lepić pierogi i ćwiczyć nogi

Temat zbiorczy z treningami na ten smutny jak pizda okres.

Zarzucajcie swoimi typami pełnych treningów/ćwiczeń.

Nogi w domu: wczoraj robiłem, łącznie 30min. Dziś czuć giry jak skurwesyn

Nogi

Dobrze wyglądająca rozpiska na cały tydzień od początkującego dla sredniozaawansowane

FBW

zapraszam do wspólnej zabawy
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 20-03-20 o 14:37

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Pozwalam sobie wrzucić

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta

Moim zdaniem najlepszy zestaw jeśli nie ma się zadnego sprzętu w domu. Dość kreatywne rozwiązania.

Nie ma odzewu więc coś zarzucę

Jak ktoś ma kettla to ten trening wygląda całkiem całkiem

Kod:
    https://kettlebell.org.pl/trening/trening-300-maxwella/

Moderator: uderzane Awatar mkd
    Ja w sumie sobie robię teraz siłówkę 3 razy w tygodniu

Mam poręcze do dipsów, drążek, trx, kettla 14 i 20 kg i jakieś tam hantelki

Wymyśliłem sobie strukturę treningu z trzema głównymi ćwiczeniami - jedno push, drugie pull, trzecie dół

I na każdym treningu robię:

A 5x5: pn pull, śr legs, pt push
    B1 4x10 pn legs, śr push, pt pull
    B2 4x15 pn push, śr pull, pt legs

Te podstawowe ćwiczenia w układzie 5x5 to podciąganie i dipsy obydwa z obciążeniem a na nogi przysiady jednonóż. Jako ćwiczenia B wjeżdżają pompki, żołnierskie KB jednorącz, jakieś trxy, wiosło jednorącz , martwy jednonóż i jakieś tam pierdoły. Po tym jeszcze na luzie dla spompowania jakieś ćwiczenia na trica/bica, trochę na core i tak to się toczy pomalutku. Póki co w drążku i pompkach jest jeszcze zapas na progresję obciążenia, za jakieś 5-6 tygodni zacznę się zastanawiać co dalej

Propozycja od Wodyna.

Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    Ja w sumie sobie robię teraz siłówkę 3 razy w tygodniu

Mam poręcze do dipsów, drążek, trx, kettla 14 i 20 kg i jakieś tam hantelki

Wymyśliłem sobie strukturę treningu z trzema głównymi ćwiczeniami - jedno push, drugie pull, trzecie dół

I na każdym treningu robię:

A 5x5: pn pull, śr legs, pt push
    B1 4x10 pn legs, śr push, pt pull
    B2 4x15 pn push, śr pull, pt legs

Te podstawowe ćwiczenia w układzie 5x5 to podciąganie i dipsy obydwa z obciążeniem a na nogi przysiady jednonóż. Jako ćwiczenia B wjeżdżają pompki, żołnierskie KB jednorącz, jakieś trxy, wiosło jednorącz , martwy jednonóż i jakieś tam pierdoły. Po tym jeszcze na luzie dla spompowania jakieś ćwiczenia na trica/bica, trochę na core i tak to się toczy pomalutku. Póki co w drążku i pompkach jest jeszcze zapas na progresję obciążenia, za jakieś 5-6 tygodni zacznę się zastanawiać co dalej
    Przypomniałem sobie o dodatkach na tył nóg ogółem, czyli single leg glute bridge (z trzymaniem) i nordic harmstring curls. Może dorzuc sobie, bo masz niewielki ciężar w martwym jednonóż i może być za mało.
    Wszystkie treningi robisz 5x5?
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 29-03-20 o 22:12

Ogólnie rosstraining.com to jest piękna droga. Chyba jest nawet za symbolicznego jednego dolara książka Rossa "Never Gymless".

A tutaj bardzo fajny artykuł od bardzo fajnych gości https://www.strongerbyscience.com/no-gym/

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Temat zbiorczy z treningami na ten smutny jak pizda okres.

Zarzucajcie swoimi typami pełnych treningów/ćwiczeń.

Nogi w domu: wczoraj robiłem, łącznie 30min. Dziś czuć giry jak skurwesyn

Nogi

Dobrze wyglądająca rozpiska na cały tydzień od początkującego dla sredniozaawansowane

FBW

zapraszam do wspólnej zabawy
    Fajnie sobie chłopaki cisną. Ja ogólnie jestem psychofanem pistoletów, tyle że z obciążeniem. Ciężar z przodu do pewnego momentu ułatwia (o ile nie jest zajebiście ciężki), natomiast każde 5 kg w kamizelce albo w plecaku to jest inny level ćwiczenia. Zapraszam do mojego dzienniczka, od listopada cisnę w domowych warunkach praktycznie bez urazów i przerw (nie licząc choroby), cyferki rosną.
    U athleanX widzę też kupę super rzeczy, np.dragon flag to jest cwiczenie dla kozaków. Polecam i zalecam, sam staram się je robić coraz lepiej.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 29-03-20 o 22:24

Ja jestem dziś po 300 maxwella z kettlem 18kg ale kurwa zniszczyły mnie Turkish standy. Straszna pizda w tym jestem

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Ja jestem dziś po 300 maxwella z kettlem 18kg ale kurwa zniszczyły mnie Turkish standy. Straszna pizda w tym jestem
    Ćwiczenie techniczne, to dlatego. Zwłaszcza jakieś ruchu częściowe strasznie daja w kość. Szybko jesteś w stanie dojść do 40 kg (ja tyle zrobiłem przy wadze 86 kg), dalej Ci kettla braknie

12. Wybierz suplementy dla siebie

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Przypomniałem sobie o dodatkach na tył nóg ogółem, czyli single leg glute bridge (z trzymaniem) i nordic harmstring curls. Może dorzuc sobie, bo masz niewielki ciężar w martwym jednonóż i może być za mało.
    Wszystkie treningi robisz 5x5?
    glute bridge robię, tylko tego nie wypisałem

Ćwiczenie główne w każdym treningu, czyli raz dipsy, raz drążek, raz przysiady jednonóż robię 5x5, bo tam mogę dokładać obciążenia. Reszta na wyższej objętości z uwagi na mniejsze obciążenie

Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    glute bridge robię, tylko tego nie wypisałem

Ćwiczenie główne w każdym treningu, czyli raz dipsy, raz drążek, raz przysiady jednonóż robię 5x5, bo tam mogę dokładać obciążenia. Reszta na wyższej objętości z uwagi na mniejsze obciążenie
    Pomyśl czy nie podzielić sobie tego na dzien bardziej siłowy, bardziej hipertroficzny i jakiś lżejszy dzień (np na eksplozywnosc). Czyli Daily Undulating Programme. Ciało lepiej reaguje na zróżnicowany bodziec.

Ja sobie różnicuję na każdym treningu i to też fajnie działa póki co.

Za 4 tygodnie tej kwarantanny coś pozmieniam

Dodatkowo zarzuciłem sobie challange, że będę robił 12-15k krokow ed.(wychodzę dreptać w odludne miejsca jc zeby nie bylo hejtu) Nie wiem czy jest w ogóle roznica miedzy robieniem 20 tys a 2tys ale zawsze jakaś to aktywność. Przynajmniej tak mi sie wydaje jak nie to mnie oswiećcie to pojebie

Ile opłaca się dać za 1kg używanego kettla max? Poszukuję 30-35kg ale po 4-5 stów potrafią chodzić

Uprawnienia umieszczania postów