Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: Trening coronatora, czyli jak jednocześnie lepić pierogi i ćwiczyć nogi

Polecilbym Ci X-BAG, za 300 zł miałbyś z wypełnieniem 40 kg,ale widzę że produkt niedostępny. niech szyją!

Na razie czaję na pewną ofertę kettla 50kg za stówkę + przesyłka. Ale co tym będę oprócz swingów i wiosła robić to nie mam pojęcia
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 04-04-20 o 17:58

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Na razie czaję na pewną ofertę kettla 50kg za stówkę + przesyłka. Ale co tym będę oprócz swingów i wiosła robić to nie mam pojęcia
    Goblet squat, single hand carry, single leg deadlift. A podrzutu nie dasz rady 50 kg?

Hantlem luźno, kettlem nie wiem. Jak uda się go dorwać to będę działał

Kettlem też możesz robić rwanie czy podrzut jak hantlem, niekoniecznie balistyczne jak w Strongfirst. Dead kB Snatch się to nazywa.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Kettlem też możesz robić rwanie czy podrzut jak hantlem, niekoniecznie balistyczne jak w Strongfirst. Dead kB Snatch się to nazywa.
    Do snatchy i paru innych rzeczy się raczej nie nada bo to raczej kettla starego typu. Głównie do bardziej statycznych ćwiczeń z taką rączką

Ale myślę, że za 150-180zl to i tak jest deal

Do snatchy i paru innych rzeczy się raczej nie nada bo to raczej kettla starego typu. Głównie do bardziej statycznych ćwiczeń z taką rączką

Ale myślę, że za 150-180zl to i tak jest deal
    Dwa razy zgoda. Nie nada się do rwania, ale jest ciężar. Może do pasa przyczep i rób przysiady między skrzyniami (dodatkowy ciężar przed sobą)?

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Floor press jednorącz. Przy Twojej sile bez problemu myślę.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 06-04-20 o 12:22

panowie, widzieliscie gdzies moze oferte na krazki zeliwne z otworem o srednicy 50mm w cenie nizszej niz 7.5zl/kg? planuje zakupic 140-160 kg obciazenia, najtaniej calosc znalazlem na marbo i chyba tam zamowie ale moze ktos ma namiary na jakis sklep gdzie wyjdzie to korzystniej cenowo?
    bumpery gumowe odpadaja ze wzgledu na swoja grubosc, uzywki z olxa raczej tez, bo kupujac od kilku osob wydam fortune na same wysylki.
    jakies pomysly?

Uprawnienia umieszczania postów