Strona 3 z 94 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 1398

Wątek: Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Napiszę jak ja to widzę...

Ludzie każdego dnia oddalają się od BOGA,

większość akceptuje seks między dwoma facetami,

ludzie wybierają sobie płcie w katalogu,

mordują nienarodzone dzieci,

zabijają się w imię wymyślonych bożków,

ślepo gonią za pieniądzem zapominając o tym co w życiu naprawdę ważne,

lekarze w coraz większej ilości krajów dokonują zalegalizowanych morderstw (eutanazja)...

NAJWYŻSZY CZAS WCISNĄĆ RESET bo zbłądziliśmy, jak niegdyś zbłądziła SODOMA I GOMORA.

I jedno wam mogę obiecać prostaczki z robolskich rodzin i śmiesznym wykształceniem... możecie się ze mnie śmiać, możecie śmiać się z kościoła katolickiego, ale kiedy wybuchnie pandemia, ludzie będą się zabijać za kawałek mięsa, czy butelkę wody i pozostanie wam już tylko uciec do KOŚCIOŁA błagać PANA o przebaczenie, o litość... ja już będę tam na was czekał... będę na was czekał z otwartymi ramionami gotowymi was przytulić i wybaczyć, tak jak nauczył mnie Jezus Chrystus.

„Dlatego grzechy przeciw naturze, jak te, które popełniali sodomici, wszędzie i zawsze zasługują na potępienie i karę. Choćby je popełniały wszystkie ludy, wszystkie byłby na mocy prawa Bożego uznane za tak samo zbrodnicze. Bóg bowiem nie stworzył ludzi do tego, żeby się sobą w taki sposób posługiwali. Kiedy wspólną naturę, której On jest Twórcą, bruka się przewrotną namiętnością, zarazem pogwałcona zostaje wspólnota, jaka powinna nas łączyć z Bogiem”.

św. Augustyn, 354-430
    O kurwa święto jebliwy co wierzy w aniołki i Maryję dziewice

wy naprawdę sądzicie, że jakakolwiek instytucje posiada kompletne i w 100% zgodne z prawdą dane?

...

Nawet mi was nie żal.

Media podają to co chcą, w zależności od efektu, który chcą uzyskać.

Sam widziałem ze 2 wersje mimo, że chuj wbijam w tego wirusa.

Sztywny Pal Azji
    Rysiokoks prorok z Bodyfactory, naucza ludzi o woli bożej

Do Chrystusa to Tobie daleko, bardziej przypominasz Zeusa, który jebał wszystko co się ruszało

ze wszystkiego możesz się wyspowiadać i PAN ci wybaczy, serio. Najważniejsze to zrozumieć swój błąd, przyznać przed Panem Bogiem i żałować za swoje grzechy.

Nie zapominajcie, że Pan Bóg jest miłosierny i wybacza nawet takim bezbożnym gównom jak wy.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 28-02-20 o 17:22

Rysiu gardzi ludźmi, uważa się za lepszego od innych, czy to przypadkiem w jego religii nie jest grzechem pychy?

W ogóle to... aż mi się humor poprawił od czytania takich glupot.

A, nie, przepraszam. Możesz robić wszystko, nawoływać do nienawiści, zabijania, wystarczy, jak sobie gębę wytrzesz bogiem i jest ok, jak patryjoci nasi.

Sztywny Pal Azji
    ze wszystkiego możesz się wyspowiadać i PAN ci wybaczy, serio. Najważniejsze to zrozumieć swój błąd, przyznać przed Panem Bogiem i żałować za swoje grzechy.

Nie zapominajcie, że Pan Bóg jest miłosierny i wybacza nawet takim bezbożnym gównom jak wy.
    Dokładnie, Chrześcijaństwo taka głupia religia że ja pierdole. Cały deal polega na tym, że po śmierci dostaniesz nagrodę, teraz jest chujowo, ale nie grzesz, no ale jak już zgrzeszysz, to wystarczy na końcu powiedzieć "Sorry Bóg" i po sprawie

Bez nagrody/kary w doczesnym życiu to nie ma sensu. Albo ewentualnie kara/nagroda w postaci reinkarnacji jesteś dobry - reinkarnacja jako półbóg rysio. Jesteś zły - jako karzeł w Indiach i srasz na ulicy. Ktoś już na poziomie planowania to koncertowo spierdolił.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 28-02-20 o 17:53

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta

Bez nagrody/kary w doczesnym życiu to nie ma sensu. Albo ewentualnie kara/nagroda w postaci reinkarnacji jesteś dobry - reinkarnacja jako półbóg rysio. Jesteś zły - jako karzeł w Indiach i srasz na ulicy. Ktoś już na poziomie planowania to koncertowo spierdolił.
    Na tym polega wiara. Co miałoby być kurwa nagrodą? 15 letnia dziewica czy złota moneta? Na tym polega WIARA, że WIERZYSZ w to, że twój chrześcijański żywot da ci wieczne zbawienie po śmierci. Jakbyś za x dostawał y (nie wiem kurwa od kogo, chyba od papieża) to już by nie była WIARA tylko jakiś dziwny system transakcyjny.

Acz nawet mnie rozbawił ten akapit

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    A, nie, przepraszam. Możesz robić wszystko, nawoływać do nienawiści, zabijania, wystarczy, jak sobie gębę wytrzesz bogiem i jest ok, jak patryjoci nasi.
    nie prostaczku. Jak popełnisz grzech, jesteś jego świadom, żałujesz tego grzechu, wyspowiadasz się z niego i poprosisz Boga o przebaczenie, to wówczas Bóg zlituje się nad tobą, okaże miłosierdzie i ci wybaczy. Najważniejsze to żałować tego grzechu i byś świadomym tego, że jesteś tylko słabym, żałosnym grzesznikiem pozbawionym kręgosłupa moralnego, którym szatan miota jak kukłą i robi z tobą co chce.

Na tym polega wiara. Co miałoby być kurwa nagrodą? 15 letnia dziewica czy złota moneta? Na tym polega WIARA, że WIERZYSZ w to, że twój chrześcijański żywot da ci wieczne zbawienie po śmierci. Jakbyś za x dostawał y (nie wiem kurwa od kogo, chyba od papieża) to już by nie była WIARA tylko jakiś dziwny system transakcyjny.

nie prostaczku. Jak popełnisz grzech, jesteś jego świadom, żałujesz tego grzechu, wyspowiadasz się z niego i poprosisz Boga o przebaczenie, to wówczas Bóg zlituje się nad tobą, okaże miłosierdzie i ci wybaczy. Najważniejsze to żałować tego grzechu i byś świadomym tego, że jesteś tylko słabym, żałosnym grzesznikiem pozbawionym kręgosłupa moralnego, którym szatan miota jak kukłą i robi z tobą co chce.
    Na szczęście zdanie takich idiotów jak Ty mam tam, gdzie jego miejsce, czyli głęboko w dupie.

Rozumiem, że Hitlerowi też by Twój bożek wybaczył, gdyby żałował?
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 28-02-20 o 18:54

11. Pyszne odżywki białkowe

Na szczęście zdanie takich idiotów jak Ty mam tam, gdzie jego miejsce, czyli głęboko w dupie.

Rozumiem, że Hitlerowi też by Twój bożek wybaczył, gdyby żałował?
    nie dyskutuję więcej z tobą buraku.

Idź się wysraj pod kabinę i podgrzej sobie pulpety ze słoika na butli gazowej chamie bez szkoły.

za "twój bożek" analfabeto, jak znajdziesz jakąś karynę, która zgodzi się za ciebie wyjść i pójdziesz z nią przed ołtarz, to będę na ciebie czekał pod świątynią żeby ci wykurwić liścia na pysk hipokryto.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 28-02-20 o 18:59

Współczuję takich kolegów Rysiu, bo ja z takimi się nie zadaje. Pozdrawiam środkowym palcem z niemieckim pszeniczniakiem w szkle i łososiem na talerzu.

Na pełnej kurwa żyle, w koszulce na ramiączkach?

Ostatnio edytowane przez Stud ; 28-02-20 o 19:03

najpierw dostaniesz z liscia, a potem rysiek bedzie tego zalowal i pojdzie do nieba

Sztywny Pal Azji
    Współczuję takich kolegów Rysiu, bo ja z takimi się nie zadaje. Pozdrawiam środkowym palcem z niemieckim pszeniczniakiem w szkle i łososiem na talerzu.

Na pełnej kurwa żyle, w koszulce na ramiączkach?

Aż tak mi przypomniałeś, muszę sobie ze dwie skrzynki piwa zrobić takiego jak lubię, bo kto jak kto ale craft to się oddalił od boga za daleko. Kurwa pastry stouty i ipy o konsystencji błota tylko robią. Niech ich tam grom pierdolnie.

A to w takim razie czym jest buddyzm np. powiedz nam rysio?

Kto miałby dawać kary/nagrody za życia? No bóg, a kto inny?

Przecież jak wymyślasz sobie taką religię, to można zrobić tak, że trzeba przez całe życie wyjść na plus. A nie jak katolicy, jest opcja "New game+", plus bo jesteś już ochrzczony i nawet bo prowadzeniu życia jak największy chuj wracasz na łaski pana.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 28-02-20 o 19:29

Kurwa śmietnik w każdym temacie zrobicie.

Uprawnienia umieszczania postów