Strona 2 z 86 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 1285

Wątek: Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

O kurwą..

Dajecie do pieca.

Maseczka chroni przed wirusem tak samo jak stringi zakrywają dupę

Jeśli wirus atakuje przedział 80+ to okrutne ale z drugiej strony optymistyczne dla naszych emerytur

mere
    Poczytaj sobie o maskach z aktywnym weglem z filtrami n99 i n100. Inna sprawa ze ich juz nigdzie nie kupisz.

"Administracja prezydenta USA Trumpa podobno omawia wykorzystanie ustawy o produkcji obronnej, aby zmusić firmy do zwiększenia produkcji masek ochronnych i odzieży przeciwko koronawirusowi"

Ale co oni tam wiedza
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 28-02-20 o 13:11

Jaszczomp BF
    Może obniżą cenę akcesorii wakacyjnych ? przytulił by jakiś parawan w dobrej cenie co by w Mielnie się fajnie odgrodzić od koronowirusa.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Ogólnie to już dawno temu Merkel mówiła że warto byłoby mieć zapasy na ok. 10 dni w kontekście tych huraganów których przybylo a ostatnich latach. Ja patrzę ile mam strączków, kasz itd., to bym na luzie pociągnął i dwa tygodnie. Gorzej z woda, jakby brakło w kranie to jest koniec.
    Dlatego zapasy robisz z jedzenia, które da się spożyć bez zużywania hektolitra wody za każdym razem do gotowania, suszone mięso, słonina i daktyle a nie jakieś jedzenie influencerów z instragrama!

Jacieniepierdole... powiedzcie, że ten temat to jeden wielki troling bo nie rozchodzę tego...

Ludzie....

Ryszard

Dla Ciebie trolling. U nas w kraju jeszcze nie bylo ani jednego przypadku a juz np Intel Extreme Masters w Katowicach odbedzie sie 1 raz bez publicznosci - czyli impreza w wielkiej hali ale ludzie nie moga przyjsc.
    Trolluja?

Wszystkie gieldy w stanach spadly o 15% w tydzien.
    Trolluja?

Fabryki na calym swiecie wstrzymuja produkcje z powodu braku dostaw z Chin.
    Chiny troluja caly swiat?

Izrael zakazal lotow kosztem swoje narodowego przewoznika ktory mowi ze przez to zbankrutuje.
    Poza tym wyczarterowali loti i odeslawi wszystkich ludzi z korei poludniowej w swoim kraju.
    Żydy troluja?

W Szwajcarii dzisiaj zakazali zgromadzen powyzej 1000 osob.
    W sumie to slabo troluja mogli sie bardziej postarac.

Pracuje w sporej miedzynarodowej firmie.
    Zakazali u nas ostatnio wszystkich podrozy biznesowych ogolnie i mamy pracowac tylko w swoich "home offices".

Dobrze ze u Ciebie w ssp nie dali sie nabrac, bo nie jestescie frajerami.
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 28-02-20 o 15:19

Sztywny Pal Azji
    papsi to jest spisek skrajnej prawicy rozumiesz, przez wirusa granice zamykają i lewakom mało co żyłka nie pęknie, bo "diverse and inclusive" jest zagrożone.

A tak serio, to wszyscy kozak, dopóki właśnie prądu albo wody nie zabraknie.

Wystarczy, że awaria wody przeciąga się dłużej to w sklepach nie ma butelek z wodą i ludzie chodzą z wiadrami do beczkowozu jak w średniowieczu. Jak jest miejsce, to nikomu nie zaszkodzi kilka butelek wody mieć na w razie czego.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 28-02-20 o 15:24

ja mysle ze swiatem rzadza po prostu same pizdy ktore sie tak zwyklej grypy boja a nie dosc ze pizdy to jeszcze glaby co sie nie znaja jak z takiego blachego powodu zaorali swiatowa gospodarke na kwoty o tylu zerach ze wiekszosc osob nie umie ich przeczytac.

PIZDY JEBANE!

Chyba Rysiek aż takim ignorantem nie jest i chodzi mu raczej o samo paniczne podejście do tematu, a ta spirala nakręca się sama. Większość decyzji to podejście profilaktyczne oraz wyjście naprzeciw społeczeństwu. No i media pięknie temat rozkręcają.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 28-02-20 o 15:33

Wyjebane mam na światową gospodarkę i jakieś giełdy wymyślone przez lewaków. Na giełdzie to ja kupowałem kiedyś gry na pleja, o czym wy gadacie?

Nie będzie żadnej epidemii w Polsce, obiecuje.

A jak będzie to was pierwszy opierdole z tych śmiesznych zapasów i wydymam wasze baby z moja bandą renegatów w stylu cyberpanka.

Niech się kurwa dzieje, a co?!

Płaczliwe cioty
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 28-02-20 o 15:38

Ja na wszystko patrze przez pryzmat pieniedzy. Jebia mnie ideowe gownoburze ze ktos cos powiedzial albo ktos cos uwaza. Gadanie jest za darmo to mozna mowic co sie chce.

Natomiast jak za czyms ida powazne pieniadze to znaczy ze sprawa jest powazna.
    A spustoszenie gospodarcze i koszty spowodowane korona sa tak kosmiczne ze w zaden sposob nie jest to adekwatne do grypy.

Nikogo na sile nie namawiam, ale szczegolnie jak ktos ma male dzieci w domu, to czy nie warto kupic to "ubezpieczenie" w postaci jakichs tam niezbednych zapasow za jak na razie nadale jebane grosze.

Oby wirus nie zaskoczyl w Europie albo ocieplenie go przyblokowalo niech mi to sie wszystko zepsuje w pizdu, ale jestem ubezpieczony.
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 28-02-20 o 15:45

Sztywny Pal Azji
    Światowa gospodarka i giełdy wymyślone przez lewaków

Ostatni raz jak słyszałem o ludziach z giełdy, to mieli być obrzydliwymi bogaczami, którzy na słowo "socjalizm" dostają zawału. A okazuje się, że tak naprawdę to byli lewaki...

---

Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 28-02-20 o 15:44

Napiszę jak ja to widzę...

Ludzie każdego dnia oddalają się od BOGA,

większość akceptuje seks między dwoma facetami,

ludzie wybierają sobie płcie w katalogu,

mordują nienarodzone dzieci,

zabijają się w imię wymyślonych bożków,

ślepo gonią za pieniądzem zapominając o tym co w życiu naprawdę ważne,

lekarze w coraz większej ilości krajów dokonują zalegalizowanych morderstw (eutanazja)...

NAJWYŻSZY CZAS WCISNĄĆ RESET bo zbłądziliśmy, jak niegdyś zbłądziła SODOMA I GOMORA.

I jedno wam mogę obiecać prostaczki z robolskich rodzin i śmiesznym wykształceniem... możecie się ze mnie śmiać, możecie śmiać się z kościoła katolickiego, ale kiedy wybuchnie pandemia, ludzie będą się zabijać za kawałek mięsa, czy butelkę wody i pozostanie wam już tylko uciec do KOŚCIOŁA błagać PANA o przebaczenie, o litość... ja już będę tam na was czekał... będę na was czekał z otwartymi ramionami gotowymi was przytulić i wybaczyć, tak jak nauczył mnie Jezus Chrystus.

„Dlatego grzechy przeciw naturze, jak te, które popełniali sodomici, wszędzie i zawsze zasługują na potępienie i karę. Choćby je popełniały wszystkie ludy, wszystkie byłby na mocy prawa Bożego uznane za tak samo zbrodnicze. Bóg bowiem nie stworzył ludzi do tego, żeby się sobą w taki sposób posługiwali. Kiedy wspólną naturę, której On jest Twórcą, bruka się przewrotną namiętnością, zarazem pogwałcona zostaje wspólnota, jaka powinna nas łączyć z Bogiem”.

św. Augustyn, 354-430
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 28-02-20 o 16:33

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Maskę powinni nosić chorzy, bo wirus ten może przedostać się także przez kanaliki łzowe.
    Umiernalność wśród ludzi do 39 r.ż. wynosi ok. 0,2%, podobnie jak przy grypie.
    A ja słyszałem że 2% a w innych wiadomościach że 10%

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów