Strona 207 z 239 PierwszyPierwszy ... 107157197205206207208209217 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 091 do 3 105 z 3571

Wątek: Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Niepolak.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Niepolak.
    Z wyglądu żydokomunista.

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Człowiek wraca do kraju, a tu hiobowe wieści.

Ojciec ma wirusa. Od 1,5 tyg gorączka non stop. Dziś niby przełom, ale niby...

Lekarze też dobrzy. Pierwsze go leczyli na zapalenie ucha, poten na gardło. Jak dojebało 39 gorączki to test no i wyszło...

Tyle w temacie foliarstwa.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta

Lekarze też dobrzy. Pierwsze go leczyli na zapalenie ucha, poten na gardło. Jak dojebało 39 gorączki to test no i wyszło...

Dużo siły dla ojca. Podejrzewacie gdzie mógł się zarazić?

Stud ile ojciec ma lat? Jak zdrowie, pomijając covid?

Kurwa mać... Boje się o rodziców
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 11-09-20 o 21:28

Jaszczomp BF
    Stud taka sytuacja w PL ? bo przy takich objawach, to obecnie ciężko uwierzyć, że nie zakwalifikowano taty od razu jako covid.

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta

Trzymajcie się

Dzięki.

Tak, w PL wszystko się odbywa. Ojciec leży w domu na jednym piętrze i kontakt z lekarzem przez tel, babcia na parterze kwarantanna. Kulsony 2x dziennie. Dziś byłem tam, to tylko po garażu się krzątałem i zrobiłem zakupy.

Nie podejrzewano właśnie nic na początku, zwykłe zapalenie ucha, potem gardło. A potem gorączka i poszło...

Płuca odpukać czyste, bo nie kaszle. Najgorzej z gorączką. Spada do 36,4, by wzrosnąć do 38-39 i tak naprzemian od 1,5 tyg. Nie idzie tego ustabilizować. I strasznie osłabiony, przez telefon jak nie on. Masakra.

Złapał prawdopodobnie w pracy. Robi na kopalni w administracji. Styczność z dużą ilością osób, takie stanowisko. Mimo tego całego cyrku z maseczkami, dystansem, itp.

Ojciec ogólnie forma dobra, wschody słońca na Babiej Górze robi co rok i po wszelakich górach goni. 60 na karku.

Zobaczmy co dalej.

Najnowsze info, że spakowany do szpitala, bo jest chujowo, gorączka nie odpuszcza.

Pozostaje czekać.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 12-09-20 o 21:35

Moj fader mial 29dni bezobjawowo. Potwierdzone 5x testem genetycznym co tydzien. To czekanie na wynik jakas masakra zwlaszcza kolejny i kolejny. Dopiero potem minus. Zlapal w szpitalu i tam to przelezal tylko przewiezli do izolatorium. 29dni choroby zero objawow a pacjent z grupy podwyzszonego ryzyka. Huj wie co o tym myslec. Jak to jeden lekarz powiedzial nie ma takiej choroby co nie daje objawow

Bedzie dobrze. Moze lepiej ze do szpitala tam bedzie na oku a nie zanim karetka do covida przyjedzie to czasem sporo czasu mija
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 12-09-20 o 22:13

Jaszczomp BF
    Może to jakieś powikłania od zapalenia ucha ? ja miałem dwa razy, za pierwszym razem nie wiedziałem co to, męczyłem się jak cholera, 5 dni gorączki , myślałem że mam jakiegoś pasożyta (człowiek naogląda się tych filmów na yt o rożnych robakach) uczucie takie, że myślałem jak "rope" (czy co tam się zbiera) wyciągnąć z ucha strzykawką z igłą , drugi raz jak tylko pojawiły się objawy to do lekarza, dostałem antybiotyk (tableta wielkości 3x1cm) i kolejnego dnia czułem jak schodzi maź z ucha i bez powikłań.

W każdym razie co by to nie było to zdrowia i pozytywnego zakończenia.

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Może to jakieś powikłania od zapalenia ucha ? ja miałem dwa razy, za pierwszym razem nie wiedziałem co to, męczyłem się jak cholera, 5 dni gorączki , myślałem że mam jakiegoś pasożyta (człowiek naogląda się tych filmów na yt o rożnych robakach) uczucie takie, że myślałem jak "rope" (czy co tam się zbiera) wyciągnąć z ucha strzykawką z igłą , drugi raz jak tylko pojawiły się objawy to do lekarza, dostałem antybiotyk (tableta wielkości 3x1cm) i kolejnego dnia czułem jak schodzi maź z ucha i bez powikłań.

W każdym razie co by to nie było to zdrowia i pozytywnego zakończenia.
    W sobotę i niedzielę był mega kryzys.

Od pon idzie ku dobremu, gorączka już tak nie daje mu w dupę. Lekarz stwierdził, że przechodzi tak ciężko, bo zapalenie ucha było jak by "współistnienjące". Jak by nie to, to pewnie byłoby lżej. Od wczoraj dostał antybiotyk.

Ale cień człowieka, nigdy ojca nie widziałem w takim stanie. Tym bardziej, że w górach nieraz mi dawał baty na podejściu.

Nie życzę nikomu.

Oby wyszedł.

Koleżanki ojciec zmarł, dziś się dowiedziałem.

Masakra.

Szumowski ma wirusa, którego odwołał Morawiecki. Takie jaja tylko tutaj.

Ojciec wyszedł na szczęście.

Płuca czyste, badania ok, poza wysokim OB, ale to normalka po takim zakażeniu.

Na wadze minus 10 kg, słaby jak dziecko. Dojście do siebie trochę mu zajmie.

A kilka dni temu dowiedziałem się, że covida ma znajoma z nowotworem.. To jest dopiero tragedia.

No to moj fader mial covida w polowie chemii i naswietlan. Zlapal na onkologii jak lezal. Jedyne 29dni plus. Przerwali leczenie wyjebali do zakaznika i potem wrocil dokonczyc leczenie. Waga minus 20. Cholera wie ile od covida ale pewnie polowa patrzac na twojego. Polowa juz tez wrocila ale dalej suaby jak dziecko. Bardzo duzo spi. Widocznie organizm potrzebuje. Najlepsze przez cale 29dni zero objawow.
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 28-09-20 o 17:01

Uprawnienia umieszczania postów