Strona 277 z 290 PierwszyPierwszy ... 177227267275276277278279287 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 141 do 4 155 z 4338

Wątek: Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Trump i szczepionki? Wtf?

Sztywny Pal Azji
    Ale przecież Trump nie będzie prezydentem za chwilę, więc o jakich tu celach administracji Trumpa jest mowa?

Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    inni maja gorzej - i to nasi przyjaciele
    Niemcy mają do końca marca mieć 11-13 mln dawek, ale to zakładając uruchomienie produkcji w kraju i raczej plan maksimum. Jal będzie 4 mln zaszczepionych to będzie dobrze

Zwierzokoks Awatar BESTIA12345
    Panowie przecież wiadomo że lepiej się ogląda cokolwiek jak na ekranie jest kobieta.

Izrael wyrasta na lidera w szczepieniu ludności 150tys osob dzinnie.

Mamy pierwszy zgon za szczepionej osoby 91letni dziadek z Szwajcarii, na foliarskich forach wrzuty o holocauscie.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji
    Tylko na to czekają.

Panowie temat szczepień gorący jak noc sylwestrowa w TVP, więc czas zadać to pytanie:
    kto z Was na dzień dzisiejszy wie w 100%, że chce się zaszczepić?

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ale przecież Trump nie będzie prezydentem za chwilę, więc o jakich tu celach administracji Trumpa jest mowa?
    teraz jest prezydentem i szczepienia juz rozpoczeli - no chyba, ze cel podrzucili mu ci od bidena

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Tylko na to czekają.

Panowie temat szczepień gorący jak noc sylwestrowa w TVP, więc czas zadać to pytanie:
    Prędzej czy później pewnie tak.

Jak norki dadzą za darmo to biere.

Tylko na to czekają.

W pierwszym możliwym terminie. Ale tak naprawdę pandemia sie dla mnie skończy jak zaszczepia się dziadkowie, rodzice i teściowie, bo nikt mi nie zagwarantuje, że nie będzie drugiego ogniska covid w żłobku. Wtedy syn nie zachorowal lub przynajmniej nie zarazil nas. Musiałbym mu krew pobrać i zrobić przeciwciała, ale wolę mu tego oszczędzić.
    Może Wielkanoc będzie już normalna, jeśli logistyka będzie ok.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 30-12-20 o 23:54

Sztywny Pal Azji Awatar Gubrin
    Czemu niby nie ? Wszyscy znajomi lekarze już zaszczepieni z bananem od ucha do ucha.

Poza tym nawet jak ktoś się obawia skutków ubocznych (bo jest debilem, nie ma najmniejszych podstaw jak narazie), to zanim taki Mirek z zapizdowa dolnego będzie w ogóle mógł się zaszczepić to przed nim będzie zaszczepione miliony ważniejszych od niego ludzi i będzie przecież widział czy wyrosły im garby/dostali downa/są zdalnie sterowani czy cokolwiek innego ...

Właśnie w tym jest problem, że takiemu Mirkowi foliarskiemu idiocie nie przetłumaczysz za skurwysyn bo on i tak będzie wiedział swoje

Powoli, trzeba napierdalac w Edytę Górniak, Konfederację itd., nie w Mirka. Mirek tak naprawdę nie ma zdania na więcej tematów niż żeby było mu dobrze

Btw wiedzieliście że Godlewska jest pielęgniarka i święta spędziła na dyżurze zamiast wyć kolędy w bieliźnie? Teraz namawia do szczepień
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 31-12-20 o 08:51

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Gubrin Zobacz posta
    Czemu niby nie ? Wszyscy znajomi lekarze już zaszczepieni z bananem od ucha do ucha.

Poza tym nawet jak ktoś się obawia skutków ubocznych (bo jest debilem, nie ma najmniejszych podstaw jak narazie), to zanim taki Mirek z zapizdowa dolnego będzie w ogóle mógł się zaszczepić to przed nim będzie zaszczepione miliony ważniejszych od niego ludzi i będzie przecież widział czy wyrosły im garby/dostali downa/są zdalnie sterowani czy cokolwiek innego ...
    Pytam, bo przypuszczam, żeś nie jest nowy w netach i widziałeś gównoburzę jaka zapanowała. Podejrzewam, że i tu znajdą się ludzie, którzy mają kontrargumenty.
    Ja np. jeszcze nie tak dawno byłem bardziej na nie wiem, ale zaczynam być coraz bardziej na tak. Chociaż mi nie chodziło o samą szczepionkę, a bardziej o sens szczepienia w moim przypadku.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 31-12-20 o 09:26

Poczciwy dzik
    Podejrzewam, że i tu znajdą się ludzie, którzy mają kontrargumenty.
    Patrząc po ilości tych, którzy zadeklarowali zaszczepienie się, twoje podejrzenia wydają się słuszne.

Pytam, bo przypuszczam, żeś nie jest nowy w netach i widziałeś gównoburzę jaka zapanowała. Podejrzewam, że i tu znajdą się ludzie, którzy mają kontrargumenty.
    Ja np. jeszcze nie tak dawno byłem bardziej na nie wiem, ale zaczynam być coraz bardziej na tak. Chociaż mi nie chodziło o samą szczepionkę, a bardziej o sens szczepienia w moim przypadku.
    Przeciwciała Ci wyszly?

Sztywny Pal Azji
    Ależ skąd.
    Odniosłem te sytuacje do szczepienia przeciwko grypie, któremu się nigdy nie poddałem. Obserwując jednak sytuacje z covidem rozsądny człowiek dochodzi do wniosku, że chyba jednak warto dać się zaczipować.

Uprawnienia umieszczania postów