Strona 74 z 175 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 096 do 1 110 z 2612

Wątek: Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Raport sytuacyjny:

Ulice pełne grupek nastolatków, matek z dziećmi, grupek meneli.

Wszyscy zapierdalają w stronę centrum jakby jakiś koncert WOŚP się szykował, albo juwenalia co najmniej.

Pojebało? Sytuacja pogarsza się z dnia na dzień, a dzisiaj zdecydowanie największy wysyp ludzi na ulicach.

Głównie młodzi i w średnim wieku.
    Mama sobie wyszła na balkon i nagrała, jak się patola zmawia na grilla. Coś w stylu "a chuj mi tu będą pierdolić, taka pogoda, chuja mi zrobią, robimy grilla za garażami".

Tymczasem, dziś pewnie Espaniole przegonią Chinoli...
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 28-03-20 o 15:33

ja mam wrażenie, że ta skłonność polaczków do robienia wszystkiego na opak spowodowała, że podczas epidemii ludzie chętniej spędzają czas na zewnątrz niż przed nią.

No kurwa, dzisiaj biegałem od 7:30 po zadupiu i spotkałem 4 biegaczy + kilka spacerowiczów, pewnie kroczących do sklepu na otwarcie.

Swoją drogą uwielbiam naszą wiosnę...

godz.7:30 czapka, rękawiczki, golf + bluza, 2 stopnie.

godz. 12:30 19 stopni, krótki rękaw + jeansy
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 28-03-20 o 15:46

https://aatishb.com/covidtrends/

dobre wykresy, skupiaja sie an przyrostach a nie wartosciach bezwzglednych

ja mam wrażenie, że ta skłonność polaczków do robienia wszystkiego na opak spowodowała, że podczas epidemii ludzie chętniej spędzają czas na zewnątrz niż przed nią.

No kurwa, dzisiaj biegałem od 7:30 po zadupiu i spotkałem 4 biegaczy + kilka spacerowiczów, pewnie kroczących do sklepu na otwarcie.

Ludzie już się oswoili i zaczynają zlewać, a przecież liczba zarażonych coraz większa. Był bum, strach, #stayhome, ale tydzień mobilizacji to taki maks dla przeciętnego człowieka.

Sztywny Pal Azji

Rysio wyjaśnij nam wszystkim proszę, dlaczego inni jak łażą to jest problem, ale Ty możesz?

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Ludzie już się oswoili i zaczynają zlewać, a przecież liczba zarażonych coraz większa. Był bum, strach, #stayhome, ale tydzień mobilizacji to taki maks dla przeciętnego człowieka.
    Jak zaczną umierać ich znajomi i rodzina to pewnie zmienią zdanie...
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 28-03-20 o 16:07

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Rysio wyjaśnij nam wszystkim proszę, dlaczego inni jak łażą to jest problem, ale Ty możesz?
    "W związku z nowymi ograniczeniami i prośbą, by wychodzić z domu tylko w pilnych przypadkach, zadaliśmy pytanie czy wciąż można biegać w pojedynkę, jeździć na rowerze i samemu uprawiać inne sporty na świeżym powietrzu. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz odpowiedział: MOŻNA. Podkreślił także, że dozwolone są spacery w dwie osoby, a ograniczenie to w naturalny sposób nie dotyczy rodzin, które i tak przebywają ze sobą w czasie pandemii. Jeśli wychodzimy na spacer do lasu, do parku, a nawet na ulicę, tylko pod warunkiem, że unikamy spotkań z ludźmi."

Porównujesz bieganie solo po zadupiu z kumulowaniem się tysięcy ludzi w centrum miasta, gdzie pewnie w tej chwili jest średnio człowiek/m2?

Widzę, że już ci mocno siadła kwarantanna na łeb.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 28-03-20 o 16:18

Sztywny Pal Azji
    Nie, ja pytam dlaczego Ty marudzisz na tych innych biegaczy i spacerowiczów?

Im biegać nie wolno? Im zakupy nie potrzebne? Zapisane masz, że jeszcze mają zapasy i nie muszą?

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    wszystko przez zakłamane informacje.

Jakby ludzie wiedzieli ile osób umiera przez powikłania od korony to by nosa nie wyściubili z domu.

Niestety dopóki mamy garstkę testów na cały kraj + podawanie nieprawdziwych informacji przez szpitale i media to ludzie będą zlewać temat bo wg oficjalnych informacji wydaje się, że sytuacja jest opanowana.

A tak naprawdę jest przejebane i będzie coraz gorzej.

hatfu

Nie, ja pytam dlaczego Ty marudzisz na tych innych biegaczy i spacerowiczów?
    to nie jest marudzenie na spacerowiczów/biegaczy, tylko spostrzeżenie, że zazwyczaj jak biegam o 7:30 w sobotę, albo w niedziele to jest kurwa pusto, że żywej duszy nie spotkam, a jak biegałem ostatniej niedzieli i dzisiaj o 7:30 to nagle wysyp biegaczy i spacerowiczów o tej porze.

Zwykłe zwrócenie uwagi, że jakby pandemia wręcz wyciągnęła ludzi z domu chciałoby się rzec.

Sztywny Pal Azji
    Są krok przed koronawirusem, mogą być wzorem dla świata. Chiny marzą o ich "wchłonięciu"

https://tvn24.pl/swiat/koronawirus-t...swiata-4516801

Wszystko już otwarte poza siłowniami, relacjonuje Wojciech Sochacki - dziennikarz & coach.

Są krok przed koronawirusem, mogą być wzorem dla świata. Chiny marzą o ich "wchłonięciu"

https://tvn24.pl/swiat/koronawirus-t...swiata-4516801

Wszystko już otwarte poza siłowniami, relacjonuje Wojciech Sochacki - dziennikarz & coach.
    Bo Europa w trakcie kryzysów jest durna.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 28-03-20 o 17:25

Tylko nie wiadomo z której strony więcej tej durnoty, rządzących czy zwykłych ludzi?

Czy jeszcze w tym roku pójdę do klubu, w opiętym czarnym t-shircie, podejdę do najostrzejszej suki przy barze, jebnę jej klapsa w dupę, a ona się do mnie odwróci i zapyta z kurewskim spojrzeniem "a za co to było? "

Skurwysyny terroryści od broni biologicznej zabrali mi rok życia pewnie. Kto mi odda ten czas?! Kogo mam pozwać o odszkodowanie za utratę formy, atencji w klubach nocnych i fitness-klubach?!

Jak w ogóle można tak żyć jak ja przez ostatnie 2 tygodnie?!

Ja pierdole, te tiry nadjeżdżające z naprzeciwka wydają mi się coraz bardziej atrakcyjne

Bez siłowni, bez basenu, bez night clubów, bez meczyków, bez ligi mistrzów, bez ksw i fenu, euro 2020, bez igrzysk olimpijskich, bez wakacji zagranicznych, bez małolatek z tindera, bez weekendów na morzem.

Ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

KTO NAPISAŁ DLA NAS TAKI OKRUTNY SCENARIUSZ?!
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 28-03-20 o 17:35

Rychu, musisz się bardziej postarać lub wymyślić coś nowego, jedna i ta sama narracja od lat w trollingu już się przejadła.

Sztywny Pal Azji
    I co rysio, komu ta kwarantanna się daje we znaki?

Widzę, że już ci mocno siadła kwarantanna na łeb.

Uprawnienia umieszczania postów