Strona 173 z 190 PierwszyPierwszy ... 73123163171172173174175183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 581 do 2 595 z 2840

Wątek: Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Cytat Zamieszczone przez vhailor Zobacz posta
    Mniej zgonów w obecnym roku niż w poprzednim roku w analogicznym okresie. Ja biura nie zamykałem. Rękawiczek i maski nie nosze nigdzie. Klientów obsługiwałem jak się okazało niby chorych. Nic mi nie jest. Firma kwitnie bo konkurencja się zabunkrowała. Chcecie żyć na kolanach to żyjcie. Każdy wybiera sam. Więcej TV oglądać, a mniej myśleć. Co najśmieszniejsze na siłkę nie chodziłem, hantlem pomachałem parę razy w ciągu tego czasu a mięśni tyle samo i tłuszczu mniej. Bądź tu mądry. Na pewno ten okres zweryfikował multum poglądów i ludzi w moim życiu.
    Zdrowia. To jest POLSKA. Byle gówno nas nie ruszy.
    Bardzo mi się podoba to podejście. Dodajmy też, że nas, Polaków, nie ruszają też inne wydumane problemy jak smog czy wypadki samochodowe. Tylko jakieś pedały z Zachodu na to umierają.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 25-05-20 o 20:36

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Bardzo mi się podoba to podejście. Dodajmy też, że nas, Polaków, nie ruszają też inne wydumane problemy jak smog czy wypadki samochodowe. Tylko jakieś pedały z Zachodu na to umierają.
    Nie będą nam narzucać jakichś obcych wirusów.

Prawdziwym polak umiera ma miażdżycę, nie na jakiegoś wyimaginowanego świrusa.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 25-05-20 o 20:48

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Nie będą nam narzucać jakichś obcych wirusów.

Prawdziwym polak umiera ma miażdżycę, nie na jakiegoś wyimaginowanego świrusa.
    A w kontekście tych rozważań, czy lepszy lockdown czy szwedzka droga, chciałbym tylko nadmienić, że jak cały świat się zamyka, to wywoła to ciężka recesję i u nas. A nasza wybór żeby zostawić otwarte knajpy albo mordownie będzie nadal miał znikome znaczenie dla gospodarki. Nawet w Szwecji ludzie sami z siebie ograniczyli wyjscia w obliczu malejących dochodow i ryzyka infekcji.

A w kontekście tych rozważań, czy lepszy lockdown czy szwedzka droga, chciałbym tylko nadmienić, że jak cały świat się zamyka, to wywoła to ciężka recesję i u nas. A nasza wybór żeby zostawić otwarte knajpy albo mordownie będzie nadal miał znikome znaczenie dla gospodarki. Nawet w Szwecji ludzie sami z siebie ograniczyli wyjscia w obliczu malejących dochodow i ryzyka infekcji.
    Szwedzi lubią się izolować.

Od rzeczywistości.
    Nie możesz jednocześnie myśleć i uderzać - Miś Yogi.

Ale głupi ci szwedzi. I amerykanie. i francuzi.

wszyscy to głupole, moja prawda jest najprawdziwsza, Bóg jest Polakiem, a jak się zrobi pod górkę to na zdrowie, cyk fuk. Tyle w temacie.
    Ostatnio edytowane przez htw ; 26-05-20 o 05:48
    correlation doesn't imply causation

Żeby było zabawnie, w zeszłym roku na jesieni wyszedł raport podsumowujący stan gotowości różnych krajów do walki z epidemiami. W absolutnym topie byly takie kraje jak USA, UK, Szwecja, Francja, Holandia (ale też Korea Płd.i Szwajcaria, które dały radę, żeby nie było). Co mogło pójść nie tak? Przynajmniej e przypadku UK przygotowano się swietnie, ale na epidemię grypy. https://www.google.com/amp/s/amp.the...nd-of-pandemic

Żeby było zabawnie, w zeszłym roku na jesieni wyszedł raport podsumowujący stan gotowości różnych krajów do walki z epidemiami. W absolutnym topie byly takie kraje jak USA, UK, Szwecja, Francja, Holandia (ale też Korea Płd.i Szwajcaria, które dały radę, żeby nie było). Co mogło pójść nie tak? Przynajmniej e przypadku UK przygotowano się swietnie, ale na epidemię grypy. https://www.google.com/amp/s/amp.the...nd-of-pandemic
    Późna reakcja, obywatele zlewający zalecenia.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Późna reakcja, obywatele zlewający zalecenia.
    No nie do końca. W planach na grype nie bylo pomysłu lockdownu.

Ścięgno sarny
    U mnie w mieście afera, bo policja rozwiązała piesza pielgrzymkę do Częstochowy.

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w niedzielę uroczyście wystartowali, ale parę wsi dalej, ktoś jednak zmienił zdanie i ich rozgonili. Jestem ciekawy jak sprawa potoczy się dalej i czy główne media podchwycą temat.

Jeśli dostali zgodę to powinni iść do końca.