Strona 151 z 190 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 251 do 2 265 z 2840

Wątek: Orzeł w Coronie czyli poradnik preppersa

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Yo, ale te długotrwałe skutki są tylko po tej burzy cytokinowej (na którą już jest sposób, tak?), czy nie tylko?
    YO!
    prace trwają nad opanowaniem burzy, my również mamy w tym swój udział, nie tylko, zobacz

(żródło jest podane w atku - tutaj przypominam)

+ samo leczenie daje w dupe
    (zamiast liczyć trupy można się zastanawiać nad żyjącymi, ale to już fanaberia)

Altered Lipid Metabolism in Recovered SARS Patients Twelve Years after Infection
    https://www.nature.com/articles/s41598-017-09536-z

młodzież również jest zagrożona (tam gdzie czas leci szybciej), problemy w charakterze autoimmunologicznym to niezły zapalnik, awitaminoza i takie tam inne pierdoły.
    correlation doesn't imply causation

Czytając komentarze na FB to znaczna część osób te maseczki olewa. Wręcz wygląda jak kółka wzajemnej adoracji. Już nawet wyczytałem, że Ci co siedzą w domach to ciemnota.
    Nie możesz jednocześnie myśleć i uderzać - Miś Yogi.

Cytat Zamieszczone przez KowalX Zobacz posta
    Czytając komentarze na FB to znaczna część osób te maseczki olewa. Wręcz wygląda jak kółka wzajemnej adoracji. Już nawet wyczytałem, że Ci co siedzą w domach to ciemnota.
    Obok zwykłych pajaców z gatunku tych co wypieprza śmieci do lasu i nie sprzątną po psie, to jest taka grupa ludzi, ktorzy muszą żyć na opak tylko po to, żeby się poczuć wyjątkowo i pokazać wyższość wobec reszty swiata. I zawsze ta sama śpiewka o samodzielnym myśleniu. Może takie geny.

Sztywny Pal Azji
    Które państwa są przykładem jak postępować w obecnej sytuacji, według grupy "maseczki to pedalstwo"?

Obok zwykłych pajaców z gatunku tych co wypieprza śmieci do lasu i nie sprzątną po psie, to jest taka grupa ludzi, ktorzy muszą żyć na opak tylko po to, żeby się poczuć wyjątkowo i pokazać wyższość wobec reszty swiata. I zawsze ta sama śpiewka o samodzielnym myśleniu. Może takie geny.
    Niestety mam takich agentów obok siebie w pracy.
    Chociaż mam swoje zdanie na temat masek, oczywiście wyrobione na podstawie opinii ekspertów, to noszę, bo taki jest obowiązek. Być może są osoby, które już dostrzegają u siebie faktyczne negatywne skutki maski na twarzy. Obowiązek osłony nosa i ust spodowował też zmniejszenie dystansu między ludźmi i np w sklepach robi się już tłoczno.
    Osobiście tez uważam, że np. trening w takiej szmacie na buzi nie będzie zbyt optymalny, dzisiaj przekonam się jakie to uczucie.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Niestety mam takich agentów obok siebie w pracy.
    Chociaż mam swoje zdanie na temat masek, oczywiście wyrobione na podstawie opinii ekspertów, to noszę, bo taki jest obowiązek. Być może są osoby, które już dostrzegają u siebie faktyczne negatywne skutki maski na twarzy. Obowiązek osłony nosa i ust spodowował też zmniejszenie dystansu między ludźmi i np w sklepach robi się już tłoczno.
    Osobiście tez uważam, że np. trening w takiej szmacie na buzi nie będzie zbyt optymalny, dzisiaj przekonam się jakie to uczucie.
    Chujowo będzie, możesz być pewien. Podchodzenie powyzej 85 proc. maksa albo robienie serii do upadku to bezsensowne ryzyko.

Zgadzam się co do dystansu, jest rozprężenie. Ale bez masek też by było, ludzie dłużej nie wytrzymają.

Jesli ktos sprzeciwia sie ogolnie przyjetym normom dla zasady to samodzielnego myslenia tu niestety nie ma.

Za to moj 3 letni chrzesniak jest na takim etapie

Chujowo będzie, możesz być pewien. Podchodzenie powyzej 85 proc. maksa albo robienie serii do upadku to bezsensowne ryzyko.

Zgadzam się co do dystansu, jest rozprężenie. Ale bez masek też by było, ludzie dłużej nie wytrzymają.
    Proponuje nie robic treningu w masce. Lepiej znajdz miejsce gdzie nie bedziesz zakladac albo pocwicz z domu. Szkoda zdrowia i brak przyjemnosci z takiego treningu.

Cytat Zamieszczone przez zbyleq Zobacz posta
    Proponuje nie robic treningu w masce. Lepiej znajdz miejsce gdzie nie bedziesz zakladac albo pocwicz z domu. Szkoda zdrowia i brak przyjemnosci z takiego treningu.
    Spróbuję do serii ściągać na brodę, tak wiem, to wbrew nakazowi, ale jak się obsługa siłowni nie przypieprzy to może taki sposób da radę. I w planie mam ograniczyć siłkę na razie do 2 razy w tygodniu, jakieś FBW oparte na podstawach, bo i tak można maks 1 godzinę trenować.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 11-05-20 o 14:27

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Spróbuję do serii ściągać na brodę, tak wiem, to wbrew nakazowi, ale jak się obsługa siłowni nie przypieprzy to może taki sposób da radę. I w planie mam ograniczyć siłkę na razie do 2 razy w tygodniu, jakieś FBW oparte na podstawach, bo i tak można maks 1 godzinę trenować.
    Aaaaa, bo u was otworzyli silke i kaza maseczki zakladac podczas treningu. Sytuacja patowa, ale bica nawet w masce mozna spompowac

Silka i trening w masce haha umieram ze ktoś się godzi na to

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Silka i trening w masce haha umieram ze ktoś się godzi na to
    Jest to aburd, owszem, ale co zrobić? Można trenować jako tako w domu, opłata mięsięczna może lecieć dalej, a ja mogę czekąc na lepsze czasy, tacy klienci najlepsi - płacą i nie przychodzą.
    Można też wypowiedzieć umowę, ale w przypadku mojej okres wypowiedzenia trwa chyba 3 m-ce. Alternatywy nie ma, bo we wszystkich klubach taki obowiązek wprowadzono, a na domową siłownię warunków brak, mieszkania sztangami i hantlami zawalać nie będę.

Zwierzokoks Awatar BESTIA12345
    Samodzielne myślenie możesz sobie stosować w kwestii ubioru, specjalistyczne tematy wymagające wiedzy zostaw ekspertom.

Szczepienia, maseczki, pochodzenie wirusa itd, ludzie samodzielnym myśleniem tworzą naprawdę tragiczne i szkodliwe historie, mając mniemanie o swojej inteligencji tak wysokie że ciężko o jakąkolwiek skale.

Efekt krugera-dunninga się kłania.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Masz okres wypowiedzenie 3 miechy ale umowa nie jest realizowana nie z twojej wimy. Nie placisz. Proste. Sam mam pakiet gdzies zawieszony wirtualnie od 15 marca. I tak im tych 15dni drugiej polowy nie podaruje. Za kwiecien maj nie placilem
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 11-05-20 o 15:25

wszystko w temacie,
    After recovering from COVID-19, are you immune?
    https://www.livescience.com/covid-19...mpaign=dlvr.it
    correlation doesn't imply causation

Uprawnienia umieszczania postów