Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Obniżenie hematokrytu

Obniżenie hematokrytu

Witam
    Z racji, ze niedługo przymierzam sie do cyklu to interesuje mnie to czy sa jakies sprawdzone metody na obniżenie hematokrytu. Aktualnie hematokryt wynosi 51,2 przy normie do 51. Lekarz nie widział w tym problemu i stwierdził, ze moge byc lekko odwodniony, jednak z doświadczenia wiem, ze minimalne dawki tescia podbija mi hematokryt, bo nie bedzie to mój pierwszy cykl.
    Poszperałem i znalazłem nastepujące środki:
    - IP-6
    - nattokinaza
    - duże dawki witaminy z grupy b

W związku z tym chciałbym sie dowiedzieć czy ktos stosował cos z powyższej listy albo ma jakiś swoj sposób, najlepiej bez recepty.

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez grafi_ ; 05-01-20 o 20:19

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Jarrow ip-6 - 3 x dziennie po jednej kapsułce z dala od posiłków, skończysz pakę idź zrób morfo. Mi zbiło z 54 na 47. Oczywiście pamiętać o odpowiednim nawodnieniu.

Cytat Zamieszczone przez virus Zobacz posta
    Jarrow ip-6 - 3 x dziennie po jednej kapsułce z dala od posiłków, skończysz pakę idź zrób morfo. Mi zbiło z 54 na 47. Oczywiście pamiętać o odpowiednim nawodnieniu.
    Jak długo to zbijałes?

Jaszczomp BF

kkatsu - 30 dni

W temacie, miałem Hematokry podwyższony, wszystko w zakresie 40,1 - 51 hematokryt, 13,7 - 17,5 hemoglobina. Wszystko na 170 TestC/week

Pierwszy test: 53,1 / 17,9 (miesiąc po cyklu)
    Drugi test: 52,3 / 18,5(miesiąc później)

W tym momencie zarzucilem Jarrow ip-6 - 3 x dziennie, plus minimum 3l płynów dziennie. Wynik po 2.5 tygodnia:

50,6 / 17,5

Będę kontynuował i za 2-3 tygodnie kolejny test. Nic innego nie wrzucałem/zmieniałem poza ip6.

Z tego co mi wiadomo ip 6 blokuje czy mocno ogranicza wchłanianie minerałów w tym żelaza i to powoduje obnizenie miedzy innymi hematokrytu.

Ciekawe. Mnie w sumie jeszcze ciekawi czy obniża czasowo czy na stałe, do kolejnej bomby.

Jasne, że czasowo. Za jakiś czas jak odstawisz i bombisz dalej, to pójdzie pomału w górę. Odnośnie tego co pisał Mysza, dlatego warto brać go miedzy posiłkami, a nie w trakcie.

W sumie to źle to napisałem, zakładając, że zostanę na dawce TRT. Pójdzie w górę w takim tempie jak na bombie czy dużo wolniej?

12. Wybierz suplementy dla siebie

Na pewno dużo wolniej, musisz sobie sam skontrolować. Mi po jakiś 4 miechach wróciło do stanu z przed ale leci bomba i dawki wyższe

Uprawnienia umieszczania postów