Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 196 do 210 z 258

Wątek: siwy800 każdy orze jak może

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Gainer na redukcję w sam raz . Tymczasem 85 cm w pasie (minus 6 cm) i 73.5 kg (minus 7.5 kg od września). Waga jak z liceum

Ale fakt, że okresowo podmienię trochę kasz na lżejsze lub makaron bo bywa intensywnie w toalecie ostatnio.

Ja czekam do poniedziałku jak ta zupa ze strączków wyjdzie, bo w wersji nie-fit już ja jadłem.
    Może upieczone w piekarniku bataty?

Oven Baked Sweet Potato Fries!!

Ja lubię ryż, ale ten japoński krótkoziarnisty.

How to Cook Rice Perfectly Every Time | Stovetop Method | Easy Asian Cooking
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 06-12-19 o 22:38

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    To chyba jednak musisz jakiś prawdziwy prawicowy gainer kupić a nie lewackie policzone przez dietetyka co dawał dupy na studiach za brokuła posiłki bo ciężko się je

btw Dzisiaj zrobiłem sobie pierś z kurczaka z tofu i makaronem. Mam nadzieję, że nie obudzę się jutro rano "z" lewakiem albo azjatą.
    zgubiłeś "z"

Sztywny Pal Azji
    Ja mam ogólnie pomieszane poglądy ale u nas i w sumie nie tylko u nas to trzeba być na pełnej kurwie. Albo jesteś za na całego ale przeciw. Albo jesteś za 10 mln uchodźców z krajów muzułmańskich albo jesteś za eksterminacją wszystkich kolorowych ludzi i białym panem. Albo jesteś za LGBT i biegasz jak piesek na każde słowo co powie LGBT albo chcesz batożyć gejów w gotującej się smole.

W USA jedna kandydatka w prawyborach demokratów jest za aborcją do 7 miesiąca, to nazwali ją konserwatywną wtyczką Rosji, (między innymi) bo reszta jest za aborcją do urodzenia i za tym, żeby w przypadku niepowodzenia aborcji czy żywego urodzenia nie podtrzymywać funkcji życiowych dziecka.

Ale dobra tutaj walka o lepsze jutro, większe muskle i jak przyrządzić kaszę, o polityce możemy kłócić się w szatni.
    Zgadzam się jak mało kiedy.

Sztywny Pal Azji
    Może upieczone w piekarniku bataty?

Oven Baked Sweet Potato Fries!!

Ja lubię ryż, ale ten japoński krótkoziarnisty.

How to Cook Rice Perfectly Every Time | Stovetop Method | Easy Asian Cooking
    Dobre pomysły zawsze w cenie

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    zgubiłeś "z"

Sztywny Pal Azji

free image hosting szakszuka

90 w pasie, 98 kg, brak diety.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    90 w pasie, 98 kg, brak diety.
    Cwiczyles coś ze 20 lat albo więcej, to odcinasz kupony.

7.12.19 11.00
    Główny bój 1 (hipertrofia): dipsy +15 kg 4x8-9 oraz +19 kg x 8
    Główny bój 2 (hipertrofia): drążek +4 kg 5x7
    Akcesoria 1: wyciskanie jednorącz stojąc 21 kg x 6, 19 kg x 8, 16.5 kg x 10, 14 kg x 12.
    Akcesoria 2: wznosy bokiem 5.5 kg 3x15,7kg x 15.
    Akcesoria 3: wznosy w opadzie 5.5 kg x 15, 7 kg 3x15.

KOMENTARZ: prosty i efektywny trening z marszu, znacznie lepsza dynamika dipsow na tym samym ciężarze tydzień temu. Ostatnia seria potwierdza, że trzeba dolozyc +5 kg i znowu wypracować na tym ciezarze jakosciowe 5x8. Dolozylem jedno powtórzenie w serii na drążku z obciążeniem 4 kg. Cel to 5x8.

Moderator: uderzane Awatar mkd
    Ej siwy raz jeszcze bo pytałem ale nie umiem znaleźć

Skąd konstrukcja planu? To rozbicie na hipetrtrofię, moc itp., progresja ciężaru? Podrzucisz na jakiej podstawie go sobie ułożyłeś?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    Ej siwy raz jeszcze bo pytałem ale nie umiem znaleźć

Skąd konstrukcja planu? To rozbicie na hipetrtrofię, moc itp., progresja ciężaru? Podrzucisz na jakiej podstawie go sobie ułożyłeś?
    Hej, ja Ci odpisałem wtedy (27 post w tym wątku)

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Tak na poważnie: potrzebowałem planu na min. 6 tygodni, bo trenujac intuicyjnie się szybko zajebywalem. Klasyczna periodyzacja nie jest dla mnie, bo za duże ryzyko że nie zrobię treningu, że się faza rozciągnie itd. poza tym zanudzilbym się robiac 3x tydzień to samo. Stąd DUP z kolejnością dni: hipertrofia-moc-sila jak dr Zourdos zaleca w swoim doktoracie (to jest ten lekki dzien na poprawę regeneracji, technikę itd). Objetosc, obciążenia itd. też wziąłem od niego, opis i limk do niego https://shreddedbyscience.com/dup-2/
    Dobór głównych cwiczen jest podyktowany brakiem sztangi. W dniu "mocy" rwanie kettla wydaje się mi lepszym wyborem niż kombinowanie jakiegos tempa przy martwym jednonóż. Skoro pudło kaputt, to na moc chyba bede wtedy robił także bułgary z wyskokiem.
    Pod tym linkiem jest sporo info. Greg Nuckols też pisał o tym trochę, jeden
    z linków: httpss://www.google.com/amp/s/www.strongerbyscience.com/daily-undulating-periodization/amp/
    Ogólnie plan był powtórzyć to co w doktoracie Zourdosa (hipertrofia 5x8, moc 5x1-3, siła 3x max rep celujac w 6 repów na początku programu). Ogólnie wyszło nieco inaczej, ale nadal różnicuję objętośc. Zamiast hipertrofia-moc-siła jak u Zourdosa jest na przemian hipertrofia i siła, z reguły każdy boj dwa razy w tygodniu zamiast trzech (dlatego staram się zwiększać objętość dodatkowymi seriami i sensownymi akcesoriami zamiast izolacji) oraz w tygodniu robić z doskoku spontanicznie kilka zarzutów, dipsow, pistoletów, podciągan zamiast tego brakującego dnia "mocy".
    Progresja wyszła intuicyjnie, trochę jak w tyvh artykułach: zasadniczo jesli robię odpowiednio 3x6 lub 5x8 ładnych dynamicznych powtórzen, to dokładam ciężaru i pracuję aż wrócę na większym ciężarze do takiej objętości. Oczywiście jak jest czas i sila to dodatkową serią nie pogardzę. Generalnie jeśli ustawisz sobie ciezar tak, żeby robić to szóste czy ósme powtórzenie zostawiając sobie może jedno, może pół powtórzenia w zapasie, to już taka objętość moze wystarczyć żeby siłą rosła. Hipertrofia to u mnie oczywiście żart, bo jestem na redukcji.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 07-12-19 o 15:09

Zrób mi obiad..

Odcinam kontuzje i zmarnowany czas w zyciu na nadmiar siłowni.

Od wczoraj doszedł prawy bark. Mam nadzieję że minie, choć trudno się spodziewać że miałby być w lepszym stanie niż lewy.

Oczywiście po koszykówce.

Moderator: uderzane Awatar mkd
    dziękować, popatrzę poczytam, zastosuję

ile razy w tygodniu coś tam machasz na tym planie?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    dziękować, popatrzę poczytam, zastosuję

ile razy w tygodniu coś tam machasz na tym planie?
    Kurde, ciężko odpowiedzie . W listopadzie bylo minimum osiem treningów każdego boju głównego (pistolet, martwy jednonóż, dipsy, drążek), przy czym była w tym nieplanowana przerwa na 5 dni, jakieś poboczne ćwiczenia kettlem i na drazku oraz bodaj trzy razy rehabilitacja (też raczej robiona silowo). Rozbite to bylo na różne treningi, bo czasem masz czas zrobić jeden boj i też się cieszysz. Ale co do zasady, jeśli jesteś w stanie zrobić w ciągu tygodnia raz hipertrofię 5x8 i raz siłę 3x ile wlezie na min 85-90% Twojego maksa, to na cztery boje główne i dobre akcesoria (np. wiosło, wyciskanie stojąc, ab-roll/dead bug), to nadal powinno siłę budowac/przywracać. Warunek jest taki, że rzeczywiście dobierasz obciazenie na swojego dzisiejszego maksa (ostatnia seria musi być na ostro, kolejne powtórzenia coraz wolniejsze, czasem nawet z dodatkową przerwą na 10s podczas serii). Ja się pocieszam trochę tą pracą Schoenfelda z tego roku:
    http://www.body-factory.pl/showthrea...995#post829995

bo do wzrostu siły czesto dużo serii nie trzeba, wystarczy dobry ciężar. To jest praktyka zdecydowanie niedobra do hipertrofii, ale zajebista jak masz mało czasu, średnie warunki techniczne i chcesz robić siłę w zakresie 4-8, nie na jedno powtórzenie. Bo wiadomo, że jak cwiczysz w domu pod presją czasu to nie będziesz raczej bił rekordów na ciężkie trojki, dwójki i jedynki z pięciominutowymi przerwami między 8 seriami. No ale dewiza jest prosta, "każdy orze jak może". Rozpisalem się, ale to wszystko jest znacznie prostsze niż wygląda.

Jak przyjdzie jakiś większy przestój, to oczywiście zacznę robić serie na 5,4,3 powtórzenia bez progresu do 6 powtórzeń. Ale patrząc na to, jak idzie do tej pory, to prędzej mi braknie ciężarów na martwym jednonóż i kamizelce .

Pozdro!

Sztywny Pal Azji

owsianki dla rodzica i dla dziecka (na mleku z kakao i masłem orzechowym, obok jabłko z tymiankiem i cynamonem)

Sztywny Pal Azji
    15.12.19 21:00
    Boj główny 1 (siła) pistolety +28 kg(=15 kg kamizelka+13 kg worek) x6 na przemian- x5- x2 (fail) oraz 26 kg (worek) x6
    Akcesoria 1: zakroki +13 kg 2x po 8 na stronę
    Boj główny 2 (hipertrofia): martwy ciąg jednonóż +68 kg 4x8
    Akcesoria 2: martwy ciąg jednonóż, obciążenie tylko w jednej rece 34 kg 2x10

KOMENTARZ: niedziela była koszmarna, nawet nie podchodziłem do treningu. Dzis tez bylem mega zmęczony, ale nie będę kawy pił o 21 przeciez. Pistolety były dotkliwą porażką, ale chyba głównie przez to, że przerzuciłem ciężar do kamizelki, a to bardzo utrudnia. Martwy nieźle, ale wykonanie jednorącz pokazuje zbyt duży dysbalans który trzeba wyeliminować, a nie brandzlowac się duzym wynikiem ogółem. Podobnie jedna noga w pistoletach jest znacznie gorsza. Trzeba zrobić jakąś regresję ciężaru (przynajmniej na pistolety) i dotrwać do świąt. Potem w styczniu ruszę z treningiem z "Infinite Intensity" (tyle że będę miał dzień odpoczynku wiecej, bo przecież wiadomo że obiektywnych trudności i własnej słabości nie przeskoczę ot tak). Tam jest dużo tego co potrzebuję: wydolność beztlenowa, ćwiczenia dynamiczne i przede wszystkim core. Tylko potrzebuję się zaadaptować do biegania na zimnie, bo tam są interwały biegowe.

Uprawnienia umieszczania postów