Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 209

Wątek: siwy800 każdy orze jak może

Ja pykne 20 na każdą nogą a z hantla 10kg już po 3 tracę równowagę. Hantle trzymam oburącz na klatce. Nie robię tego ćwiczenia systematycznie, więc może i to jest przyczyną?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez trytytex Zobacz posta
    Ja pykne 20 na każdą nogą a z hantla 10kg już po 3 tracę równowagę. Hantle trzymam oburącz na klatce. Nie robię tego ćwiczenia systematycznie, więc może i to jest przyczyną?
    Opcje widzę dwie:
    1.sprobuj wyciągnąć ręce z hatlą do przodu i w ten sposób trochę zrównoważyć to, że w tym ćwiczeniu przesuwasz do tyłu srodek ciężkości. I docisnij piętę.
    2.mozliwe że jak robisz pistolet bez obciążenia to nie kontrolujesz sie na dole i się chamsko odbijasz od łydki. W crossficie jak się robi na czas to jest taka pokusa, ale to błąd techniczny, szkoda stawow. Trzeba wtedy wolniej i być może plyciej schodzić w dół.

Sztywny Pal Azji
    18.11
    Akcesoria 1: drążek nachwytem cc x5, +4 kg x5, +10 kg x 4-3-3.
    Główny bój 1 (siła): dipsy +20 kg x6-6, + 22 kg x6, + 24 kg x6. Miało być 3x max, ale wolałem trochę popracować wokół.

KOMENTARZ: muszę włączyć podciąganie na prawach głównego boju albo robić ten ruski program podciągania przy każdej okazji, bo to jest dramat jak mi się pogorszyły wyniki. Dipsy łatwo, trzeba dołożyć serie siłowe do 22.5 kg. A hipertroficzne będą teraz po 15 kg 5x8. Dzieciak wykapany, robię porządek i żarcie i może nogi zdążę zrobic przed snem. Trening dzielony, można powiedzieć.

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić że rychu to rychu?Albo napiszę inaczej,czy ktoś kiedyś przez przypadek dotarł do końca internetów i jest w stanie potwierdzić że ta fotka to fake z portalu dla homo

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    Czy ktoś jest w stanie potwierdzić że rychu to rychu?Albo napiszę inaczej,czy ktoś kiedyś przez przypadek dotarł do końca internetów i jest w stanie potwierdzić że ta fotka to fake z portalu dla homo
    a co brałbyś gejku?

aj ti ti ti

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    a co brałbyś gejku?

aj ti ti ti
    Przecież wiesz że mam do ciebie słabość,nie drażnij się z moimi uczuciami :/

Fota fake czy nie, jest wesoło. Nuta zazdrości wisi w powietrzu.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Fota fake czy nie, jest wesoło. Nuta zazdrości wisi w powietrzu.
    Kogo o kogo?Bo teraz ty mnie zainteresowałeś.

nic tak nie buduje ego jak podejrzenie fejka

Dodaj do tego Jabra 185 cm, tłustego siura i twarz wycenianą na 24 lata.

Dzięki Tobie dzisiaj już nie będą z przyczajki obcinał dupeczek w legginsach na orbitrekach tylko jak ostatni ordynus stanę 1 metr od ich tyłków, ponieważ wiem, że w głębi duszy tego pragną i potraktują to jako komplement kiedy taki NATURAL jak ja będzie się ślinił na widok ich podskakujących dupeczek.

(Chyba za dużo pracuję )
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 19-11-19 o 14:54

Kogo o kogo?Bo teraz ty mnie zainteresowałeś.
    Forumowych krasnoludów o forumowego elfa.

Sztywny Pal Azji
    Rysio Elf...? W sumie pasuje, mityczna postać, wiecznie młoda, piękna, mądra, budząca podziw... Krasnoludy niskie z szeroką talią, dużo napierdalają kilofem (martwe i przysiady)

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Rysio Elf...? W sumie pasuje, mityczna postać, wiecznie młoda, piękna, mądra, budząca podziw... Krasnoludy niskie z szeroką talią, dużo napierdalają kilofem (martwe i przysiady)
    Wczoraj chciałem sobie podsumować ostatnie tygodnie, to się 10 min przedzierać musiałem przez te baśnie

Aha a ty ufasz w to co zamieszcza? Ja o nic nie muszę być zazdrosny,bo taką formę jak ja zrobiłem to Rysio może co najwyżej na portalach BB pooglądać Byłem ciekaw czy jest jakaś forma autoryzacji-muliłem się.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    nic tak nie buduje ego jak podejrzenie fejka

Dodaj do tego Jabra 185 cm, tłustego siura i twarz wycenianą na 24 lata.

Dzięki Tobie dzisiaj już nie będą z przyczajki obcinał dupeczek w legginsach na orbitrekach tylko jak ostatni ordynus stanę 1 metr od ich tyłków, ponieważ wiem, że w głębi duszy tego pragną i potraktują to jako komplement kiedy taki NATURAL jak ja będzie się ślinił na widok ich podskakujących dupeczek.

(Chyba za dużo pracuję )
    Tracisz w moich oczach,że jako samiec alfa do tej pory tak nie robiłeś.

Aha a ty ufasz w to co zamieszcza? Ja o nic nie muszę być zazdrosny,bo taką formę jak ja zrobiłem to Rysio może co najwyżej na portalach BB pooglądać Byłem ciekaw czy jest jakaś forma autoryzacji-muliłem się.
    Tu każdy może być kim chce. W realu średnio u mnie z zaufaniem, a co dopiero na forum sportowym. Widzisz, Ty prawdopodbnie formę życia zrobiłeś na suplach, saa, wyrzeczeniach itd., a taki Richard wygląda jak Apollo jedząc bagietę z Biedry, chlejąc z prezesami i ćwicząc 3 razy w tygodniu...

Uprawnienia umieszczania postów