Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 225 z 293

Wątek: siwy800 każdy orze jak może

Śniadanie: kuskus perłowy, mieso z królika w sosie śmietanowo-porowym, ogórki kiszone, nerkowce, pomidory, pietruszka. Nie dla psa, dla pana to. I dla synka, który właśnie to mamie wyjada z michy, bo lepsze niż płatki z malinami.

zostaw króliczka bydlaku!

14.12.19 16.00
    Ponieważ doszedłem do ściany i nie chcę chwilowo stawiać wszystkiego na cyferki, zaczynam cwiczyc z Rossem na bazie planu z "Infinite Intensity" www.rosstraining.com

Z dzisiaj:

Podrzuty i rwania kettlem od 21 do 26 kg (powoli technika zaczyna wyglądać, ale na razie nie dokladam), pistolety 13 kg, zamiast GHR martwy jednonóż ok. 23 kg, drążek +4kg, pompki +13/+7 kg. Ostatnia seria bez obciążenia i ostatnie powtórzenia na kolanach. Zajazd straszny, ale o to chodziło. Finishera nie robiłem, dzieciak mnie sfinishował. Fajne treningi, wesoło będzie.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 14-12-19 o 19:44

15.12.2019 10:30
    Interwal biegowy: 4x 800 m biegu / przerwy chodzone ok. 1-2 min.
    A następnie 4x 60 m sprint / truch z powrotem.
    KOMENTARZ: fajnie,sto lat nie biegałem. Czasy oczywiście beznadziejne (3:10, 3:30, 3:40, 3:50), ale wiadomo dlaczego.

15.12.2019 20:30
    3 x obwód na core/stabilizację/rehaby (przerwy między obwodami 1-2 min):
    1. flaga na ławce (progresja do) x5
    2. windmill 16.5 kg po 6x na stronę
    3. supermany z trzymaniem kilka sekund/"plywaniem" (wyciągam się daleko, ale nisko zamiast przeprostowywac się i zadzierać łeb) x12
    4. rotacje tulowia w desce bokiem (akcent na zębaty) po 8x na stronę.
    Na koniec treningu: klęk podparty z kolanami nisko nad matą do załamania.
    KOMENTARZ: będę miał dwa takie treningi w tygodniu (w dni akcentu na wydolność). Ciekawe doświadczenie, to są ćwiczenia siłowe oczywiście (flaga!) i można rozpiskę dostosować do bieżących potrzeb i własnych słabości (np. Mam problem z trzymaniem łopatki, to robiłem ten side plank z rotacją z rehabilitacji zamiast twist throw z piłką lekarską). To może mieć sens, zeby nie przeładowywać głównych siłowych treningow, zwl. że tam serio nie ma czasu odpocząć. Jutro przyjdą podstawki do pompek/stania na rękach oraz TRX .
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 15-12-19 o 23:27

Jest gdzies dostepny caly program?
    cos sie konczy, cos zaczyna.

edit: mam
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Cytat Zamieszczone przez RN9ne Zobacz posta
    edit: mam
    Ja w ogole zakupie u niego na stronie ebooka bo glupio piracić od takiego zajebistego ziomka. Na Amazonie jest kilka razy drożej stara edycja, beka.
    Robię tamtą wersję że strony 244, tylko robię dwa dni odpoczynku, bo u mnie musi być dopasowane pod 7 dni tygodnia (core mogę robić o 21:37, ale silowy nr 2 i bieganie musi być w weekend).
    Daj znać jak poczytasz,chętnie posłucham opinii. Na pewno część tych ćwiczeń trzeba sobie podmieniać wg własnych potrzeb.

16.12.2019
    Warrior challenge No.1

Ciężar 16.5 kg, czas 10:50 (5 obwodow).
    KOMENTARZ: Trzeba było użyć większego ciezaru,ale łatwo się mówi po fakcie jak wiesz że to już za mną . Spoko, jeszcze będzie okazja za miesiąc to powtorzyc np. z 25 kg. Finisher: przyniosłem zakupy z auta 6 kondygnacji niżej bez użycia windy. Nioslem ze szrugsem, przytrzymaniem kilka sekund i odpuszczaniem. Na koniec lekkie rozciąganie.

A teraz sobie zjem na kolację schab z szybkowaru, kaszę gryczaną ugotowaną w powstałym wywarze, ogórek kiszony i buraczki. A na jutro obiad/kolacja to bulgur, tofu, pesto, zioła i warzywa.

Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 16-12-19 o 23:26

i nadszedł ten dzień kiedy nie rozróżniam czy to żart, czy na poważnie:

KOMENTARZ: Trzeba było użyć większego ciezaru,ale łatwo się mówi po fakcie jak wiesz że to już za mną . Spoko, jeszcze będzie okazja za miesiąc to powtorzyc np. z 25 kg. Finisher: przyniosłem zakupy z auta 6 kondygnacji niżej bez użycia windy. Nioslem ze szrugsem, przytrzymaniem kilka sekund i odpuszczaniem. Na koniec lekkie rozciąganie.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 19-12-19 o 16:43

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    i nadszedł ten dzień kiedy nie rozróżniam czy to żart, czy na poważnie:
    Zart, że wliczam takie pierdoły. Fakt że przyniosłem. Inna sprawa że pompa z tych wszystkich ktorzy mają super dopięte diety i treningi, a jadą schodami ruchomymi i nie potrafią zakupów przynieść.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 19-12-19 o 17:07

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Zart, że wliczam takie pierdoły. Fakt że przyniosłem. Inna sprawa że pompa z tych wszystkich ktorzy mają super dopięte diety i treningi, a jadą schodami ruchomymi i nie potrafią zakupów przynieść.
    Bo masa spadnie.

25.12.2019
    Przez apogeum ząbkowania u obywatela Jerza trzeba było zarzucić treningi na starcie. Jeszcze dwa dwa dni pracy i mam dwa miesiące eychowawczego- będzie jak cisnąć.

Warrior challenge No.1

Ciężar 21 kg, czas 11:30 (5 obwodow z minutowymi przerwami).
    Plus: 2x po 8 zakrokow (Cossack squat) na stronę (7 kg, potem 13 kg)
    KOMENTARZ: dobrze dobrany ciężar, zajob totalny. Fajnie wrócić do ćwiczeń.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    25.12.2019
    Przez apogeum ząbkowania u obywatela Jerza trzeba było zarzucić treningi na starcie. Jeszcze dwa dwa dni pracy i mam dwa miesiące wychowawczego - będzie jak cisnąć.
    Urlop na dziecko, plan robić klatę i bica. Tata troglodyta pełną gębą.

26.12.2019
    Interwal biegowy: 4x bieg 800m + minuta chodzenia. Czasy 3:45, 3:10, 3:30, 3:30. Potem: 4x sprint 60 m + trucht z powrotem na linie startu

Core nr 1: 3x obwód:
    Dragon flag x6 (negatywy)
    Windmill x6 (21 kg)
    Supermany x15
    Deska bokiem ze skrętem tułowia x8
    Unoszenie i opuszczanie bioder w desce bokiem x8

Uprawnienia umieszczania postów