Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Wątek: Macbook :P

Macbook :P

Kupiłem Macbooka Air 13 i nie wiem sam czy mam wadliwy egzemplarz czy cos zle robie

Chodzi mi o to ze zainstalowałem przeglądarke firefox która mam synchronizowaną z innymi komputerami i problem w tym ze za kazdym razem jak włączam macbooka to musze na nowo logowac sie do firefoxa poniewaz nie pamieta mojego logowania
    Na windowsie tego problemu nie mam a wiec cos trzeba przestawic w macbooku ?

Druga sprawa lacze sie przez bluetooth z TV marki Sony albo komórka marki Huawei i niby pisze ze sparuje i za chwile rozlacza jedno jak i drugie urządzenie

Czy to wady i dac na gwarancje czy cos trzeba przestawić w systemie ?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Sztywny Pal Azji
    Sprawa z Firefoxem - na pewno software'owa nie sprzętowa. Nie mam osobiście Maca, ale możliwe, że coś jest do zaznaczenia w Firefoxie albo w MacOs na temat zapamiętywania haseł.

Co do Bluetooth zgaduje, że też oprogramowanie, ale może być też wadliwy moduł BT.

Próbowałeś wygooglać sobie te problemy?

Zrobiłeś aktualizację softu po zakupie?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 09-10-19 o 13:02

Caly czas googluje i nic nie znajduje ;/

Soft nie robilem aktualizacji a wiec zrobie nową moze cos pomoże ale juz wszystkie opcje przeleciałem w macu jak i firefoxie i nic nie znalazłem ;/

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Druga sprawa lacze sie przez bluetooth z TV marki Sony albo komórka marki Huawei i niby pisze ze sparuje i za chwile rozlacza jedno jak i drugie urządzenie
    a wiesz, że mak jest boski tylko wtedy jak ma w swoim towarzystwie ziomali tej samej rasy ?

co do FireFoxa - z rzeczy trywialnych, przeinstalowałeś ?
    correlation doesn't imply causation

Dzis podlacze pod mojego iphona i zobacze czy faktycznie tak jest

Firefoxa instalowałem na nowo bo ktoregos dnia zupelnie przestal firefox odpalac na macu i musialem na nowo instalke dac i nic nie pomoglo ;/

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Ale co Ty chcesz podłączać pod iPhona? Jedno konto icloud na wszystkich urządzeniach i wszędzie masz to samo.

Sztywny Pal Azji
    Firefoxa instalowałem na nowo bo ktoregos dnia zupelnie przestal firefox odpalac na macu i musialem na nowo instalke dac i nic nie pomoglo ;/
    robiłeś?
    https://support.mozilla.org/en-US/kb...-your-computer

ewentualnie poszukaj Uninstall Mozilla Firefox on Mac Completely coś w ten deseń.

Dzis podlacze pod mojego iphona i zobacze czy faktycznie tak jest
    dotyk z rzeczywistością boli - uważaj

Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Ale co Ty chcesz podłączać pod iPhona? Jedno konto icloud na wszystkich urządzeniach i wszędzie masz to samo.
    Na Bluetooth chciałem podłączyć i zobaczyc czy tez bedzie rozłączać

Ale wytłumacz mi w jakim sposób chcesz podłączyć telefon do komputera po BT? Co chcesz uzyskać? Jedyne co po BT możesz zrobić, to przesłać pliki przez AirDrop. Po BT do Maca możesz podłączyć np. Słuchawki. Czy jakiekolwiek inne urządzenie. I nie, nie musi być Apple

I w jakim celu chcesz łączyć kompa z tv? Chyba nie, żeby wyświetlić jakiś obraz? Do tego jest Apple TV. Możesz co najwyżej YouTube odpalić na TV z kompa, ale do tego jest potrzebna ta sama sieć WiFi, a nie BT.
    Ostatnio edytowane przez BzykuDG ; 09-10-19 o 17:57

Po BT chciałem przesłać np zdjęcia z
    huaweia

A podłączyć maca do TV również żeby przesłać np
    zdjęcia na duży ekran

12. Wybierz suplementy dla siebie

To zdjęcie na Tv możesz przesłać tylko przez AirPlay, więc oba urządzenia muszą być w tej samej sieci Wi-Fi. BT nie służy do tego.
    Co do zdjęć z telefonu, to jak pisałem. iPhone od strzała za pomocą AirDrop, a z Huawei po BT przez aplikację "Wymiana plików przez BT".

OK rozumiem
    To moze jeszcze cos doradzisz z tym firefoxem :P moze masz sam zainstalowanego ? bo jak pisalem zainstalowalem na macu i za każdym razem po włączeniu maca musze na nowo logować se ,a to wiąże się z tym ze na nowo firefox instaluje moje wszystkie wtyczki itd a to troche męczące :P

Używam Safari, gdzie mam zapisane zakładki i wszystkie hasła, dzięki czemu nie muszę ich wprowadzać na pozostałych urządzeniach.

Rozumiem, mam tak samo z firefox , stad chcialem również na macu pracować na tej przeglądarce ale cos problemy mac robi przy każdym włączeniu maca nie pamięta hasła i loginu na firefox i na nowo wpisywac męczy mnie ;/

Sztywny Pal Azji
    Rozumiem, mam tak samo z firefox , stad chcialem również na macu pracować na tej przeglądarce ale cos problemy mac robi przy każdym włączeniu maca nie pamięta hasła i loginu na firefox i na nowo wpisywac męczy mnie ;/
    ziki nie rozumiesz filozofii - jeśli nie chcesz mieć problemów i oczekujesz płynnej pracy - obowiązują Cię produkty Apple - MASZ SZCZEKAĆ JAK WSZYSCY !

więc rozwiązanie kolegi BzykuDG w tym przypadku jest najlepsze.

a jak chcesz koniecznie Firefoxa spróbuj go elegancko odinstalować (jakieś zaawansowane opcje muszą być) i zainstalować ponownie.

Uprawnienia umieszczania postów