Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zniesienie lordozy szyjnej

Sztywny Pal Azji

Zniesienie lordozy szyjnej

Medrcy świata monarchowie,
    Miałem dwa tygodnie temu silny ból w górnym kapturze przy skręcie głowy i odchylaniu jej do tyłu. Kilka miesięcy wcześniej było to samo tylko z drugiej strony. Przeszło po fizykoterapii i po odczekaniu tygodnia. Cale życie mam pospinane kaptury i wokół obojczyków, dopiero ostatnie lata coś się poprawiło jeśli chodzi o postawę, otwarcie klatki piersiowej itd.
    Wyszlo mi na RTG "wyrównanie lordozy szyjnej" (domyślam się że chodzi o jej zniesienie. Reszta w opisie prawidłowa, więc raczej jest to kwestia mięśniowa. Nigdy nie miałem żadnego poważnego urazu głowy ani szyi. Znacie ortopedę albo rehabilitanta godnego polecenia w Warszawie?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Napisz do Mawa, on lubi dotykać męskie ciała i zna sobie podobnych.

Ja mam dyskopatię szyjnego, rozjebany bark, zniesiona lordoza lędźwiowego chyba coś kojarzę, zespolenie kręgów tzn zmniejszona przerwa międzykręgowa i coś tam się wysuwa.

Generalnie wóz na medal.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 06-09-19 o 18:05

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Medrcy świata monarchowie,
    Miałem dwa tygodnie temu silny ból w górnym kapturze przy skręcie głowy i odchylaniu jej do tyłu. Kilka miesięcy wcześniej było to samo tylko z drugiej strony. Przeszło po fizykoterapii i po odczekaniu tygodnia. Cale życie mam pospinane kaptury i wokół obojczyków, dopiero ostatnie lata coś się poprawiło jeśli chodzi o postawę, otwarcie klatki piersiowej itd.
    Wyszlo mi na RTG "wyrównanie lordozy szyjnej" (domyślam się że chodzi o jej zniesienie. Reszta w opisie prawidłowa, więc raczej jest to kwestia mięśniowa. Nigdy nie miałem żadnego poważnego urazu głowy ani szyi. Znacie ortopedę albo rehabilitanta godnego polecenia w Warszawie?
    Uderzaj do Kamila Góry w fizjoklinice

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    Uderzaj do Kamila Góry w fizjoklinice
    Byłem i będę wracal. dziękuję za polecenie

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Byłem i będę wracal. dziękuję za polecenie
    Tak z ciekawości - mógłbyś po krótce napisać jak wyglądała wizyta/terapia? Jakie dostałeś zalecenia?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    Tak z ciekawości - mógłbyś po krótce napisać jak wyglądała wizyta/terapia? Jakie dostałeś zalecenia?
    Pokazałem RTG, na którym zobaczyl znacznie więcej niż w opisie, opowiedziałem o sobie.
    Pokazałem siad, ciąg, zarzut, rwanie, press i kilka innych cwiczen. Dostałem korektę ułożenie sztangi na plecach (bo mogło naciskać na niektóre kregi) oraz ułożenia tulowia w rwaniu i w pressach. I pod te dwa ostatnie kilka cwiczen korygujących (wyciskanie z przyklejonymi plecami do ściany plus standardowy zestaw core anti-rotation, anti-lateral flexion, anti-extension). Za dwa tygodnie kontrola. Mam ćwiczyc i nie panikować. Kupiłem od razu karnet. A te problemy co miałem to normalnie z życia codziennego, bywa.

Szkoda natomiast że uczyłem się dwuboju od nie do końca kompetentnego trenera, więc prowokowałem spiecia złym ułożeniem ciała (za duża lordoza w lędźwiach, więc za bardzo klatka i głową w przod), czego nie dostrzegł tylko rozbijał mi napiecia w miesniach przed treningiem.

Uprawnienia umieszczania postów