Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 348

Wątek: Co tam w Świecie piszczy. Programy z TV, gazet, medium wirtualne.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
    Twoje wypowiedzi sa tak skonstruowane ze stawiaja znak rownosci miedzy miedzy kolorowymi zwierzetami a nasza polska patologia.

Co jest klamstwem, bo skala nie ta i nie mozna tego zrownywac.

Podalem Ci zrodla z kraju ktory moze takich analiz dokonywac bo juz maja ten syf u siebie.

A w tej konkretnej rozmowie mowimy konkretnie o WEPCHNIECIU POD POCIAG NIEZNAJOMEJ MATKI Z DZIECKIEM przez kolorowe zwierze ktore Ty rownasz z potyczkami kibicow.

Dlatego za kazdym razem jak wtracasz te swoje niewinne podsmiechujki zeby zamac obraz rzeczywistosci i umniejszyc skale czegos co jest niezgodne z Twoim swiatopogladem, a potem wycofujesz sie od razu z tego co mowisz i odwracasz kota ogonem to sie do Ciebie przypierdalam
    Okej rozumiem, wszystko co nie białe to śmieć, z definicji. Co byś powiedział, gdyby to najprawdziwszy biały Niemiec to zrobił a nie "kolorowe zwierzę"?

Np. tutaj z ostatniej chwili.

"At least 19 dead in mass shooting at Walmart in El Paso — suspect in custody"

https://www.cnbc.com/2019/08/03/poli...e-shooter.html

"Police have not yet identified the suspect, but local media outlets have published images from surveillance footage of what appears to be a white man entering the Walmart with a gun drawn."

https://www.insider.com/el-paso-walm...details-2019-8

Rozumiem, czysty rasowo kraj praktycznie bez imigrantów nie ma prawa mieć sytuacji jakie powodują "kolorowe zwierzęta"? Jakim cudem to się stało w takim razie?

The Kyoto Animation arson attack (Japanese: 京都アニメーション放火事件 Hepburn: Kyōto Animēshon hōka jiken) occurred at Kyoto Animation's Studio 1 building in the Fushimi ward of Kyoto, Japan, on the morning of 18 July 2019. The arson killed at least 35 people and injured an additional 33, and destroyed most of materials and computers in Studio 1. It is one of the deadliest massacres in Japan since the end of World War II and the deadliest building fire in Japan since the Myojo 56 building fire in 2001.

The alleged perpetrator, who did not work for the studio, entered the front door and doused the area and several employees with gasoline before lighting it, setting the building on fire. He attempted to flee but was apprehended by police about 100 metres (330 ft) from the building. Witnesses stated they heard him accusing the studio of plagiarism, but the police have not yet interviewed the suspect.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 04-08-19 o 00:22

Poczciwy dzik
    Takie pojęcie jak statystyka jest Ci znane?

I na podstawie danych podanych przez Papsiego co statystyka mówi?

Dobra, spytam inaczej: co statystyka mówi na przestępstwa popełniane przez BIAŁYCH I CZYSTYCH RASOWO Europejczyków a IMPORTOWANYCH INŻYNIERÓW I NAUKOWCÓW Z DORZECZA KONGA?

Sztywny Pal Azji
    wybaczcie, że się wpierdolę, ale:

kim BIAŁY CZYSTO RASOWO Europejczyk
    i
    kim jest IMPORTOWANYC INŻYNIER DORZECZA KONGA ?

ja miałem statystykę i oblałem, musiałem brać warunek, kupiłem wtedy książkę nauczyłem się i dostałem 5.
    Z tego co pamiętam, żeby przystąpić do badania trzeba zadbać żeby próbki były reprezentatywne, tzn żeby nie zestawiać ilość nóg psa z ilością nóg człowieka bo statystycznie okaże się, że mamy pod 3 kończyny.
    I trzeba być bardzo ostrożnym bo:
    https://www.tylervigen.com/spurious-correlations

to było () mówić, teraz przechodzę do meritum:

co to kurwa jest ?

kastrujecie się tu nachalnie, obniżacie swój potencjał intelektualny.
    Zamiast zachęcać drugą osobę do zapoznania się z informacją, odpierdalacie prymitywną pyskówkę wygląda karykaturalnie:

jak wrócicie z Kanady jeden z drugim proszę o kontynuację dyskusji. Zachęcam do używania form, które zachecają druga stronę do zapoznania się z odmiennym punktem widzenia, w temacie polecam dobry materiał:

https://youtu.be/R1vskiVDwl4

Ostatnio edytowane przez htw ; 04-08-19 o 07:12
    correlation doesn't imply causation

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Takie pojęcie jak statystyka jest Ci znane?

I na podstawie danych podanych przez Papsiego co statystyka mówi?

Dobra, spytam inaczej: co statystyka mówi na przestępstwa popełniane przez BIAŁYCH I CZYSTYCH RASOWO Europejczyków a IMPORTOWANYCH INŻYNIERÓW I NAUKOWCÓW Z DORZECZA KONGA?
    Dobra racja, nie ma co sprzeczać się z liczbami. Wołaj kolegę i czyść kraj z "kolorowych śmieci".

Piękne góry!
    Gdyby takie były w Białymstoku..

Nie popadajcie w skrajności.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Dobra racja, nie ma co sprzeczać się z liczbami. Wołaj kolegę i czyść kraj z "kolorowych śmieci".

To kiedy zaczynasz budować ten raj na ziemi w ramach zrównania wszystkich i wszystkiego?

Gats
    Hola hola. Nie wszystkich i wszystkiego bo przecież pisiory, sebixy, katolicy, księża i ludzie z Podkarpacia na tolerancję nie zasługują. Trzeba z nich bekę kręcić i im cisnac niech kurwa zmienia narodowość bo wstyd przed unia i środowiskami lgbt. A no i głupi ja zapomniałem o prawakach. Więc tolerancja przede wszystkim ale tylko tego co zostanie uznane przez lewactwo za tolerowane.
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 04-08-19 o 16:42

Sztywny Pal Azji
    Uwielbiam to. Albo uznajemy że każdy inny niż biały i hetero to "kolorowe gówno" i walczymy aktywnie z ich istnieniem albo jesteśmy lewakami którzy chcą zlikwidować wszystko co im się nie podoba.

Dzięki że w końcu dowiedziałem się, że należę do tej drugiej grupy, nawet jeśli wypowiadałem się krytycznie o właśnie takich praktykach. Także wy bierzcie bejsbol w dłoń i bijcie "kolorowe śmieci" a ja tak jak wy twierdzicie będę tolerował jak będą mnie imigranci tzn. "kolorowe śmieci" gwałcili. Inne poglądy nie istnieją.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 04-08-19 o 16:57

Generalnie sytuacja jest anologiczna do demokracji. demokrację trzeba szanować i o nią walczyć no chyba że wygra prawica. To wtedy się nie liczy

Fazzeer
    Jeszcze raz. Skup się. Przytoczyłem Ci dane na temat przestępczości w UK z podziałem na rasy. Pomiń proszę cała moja opinię na ten temat i moje rasistowskie wstawk i powiedz mi jakie z tych danych wyciągnąłeś wnioski? Jak te dane interpretujesz i co z nich wynika?

11. Pyszne odżywki białkowe

Sztywny Pal Azji
    Wiadomo co wynika, że trzeba "kolorowe śmieci" powybijać. Więc papsi, nie pytaj mnie "lewaka" o zdanie, tylko idź i zadowól swoje rasistowskie jak sam przyznajesz serce. Tylko zostaw trochę, bo jak wszystkich wybijesz, to kogo będziesz nienawidził?

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że nie zgadzam się z tymi danymi? Tylko ja nie widzę rozwiązania tego problemu tak jak Ty, przez eksterminację. Znajdź takie dane, gdzie przestępczość jest zestawiona z zamożnością (rodziny), poziomem edukacji. Czy aby na pewno bycie "kolorowym śmieciem" jest równoznaczne z tym że popełni się przestępstwo? Czy może problemy wynikają też z czegoś innego? Poza tym w linku od Ciebie pokazane jest, że 1.1% białych jest aresztowanych i 3.5% czarnych. Ty zachowujesz się jakby biali nigdy nie byli aresztowani a wśród czarnych byłoby to 95%.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 04-08-19 o 17:17

Ja nie wiem, moze nie rozumiesz.

Ale w Londynie sa nie tylko bogaci biali anglicy i biedni czarni?

Sa tez biedni ludzie z Indii.
    Biedni ludzie z Pakistanu.
    Biedni ludzie z roznych innych krajow azji.
    Biedni ludzie z Europy wschodniej.
    Naszych rodakow tam zdecydowanie nie brakuje. A kto tam od nas glownie pojechal?
    Wiadomo jakie sa opinie o Polakach na emigracji, ze uciekali u nas przed prawem, ze plebs, ze patologia.

A jednak.

Ludzie czarni kroluja w przestepczosci szczegolnie tej brutalnej i agresywnej i to nie o jakies ulamki
    procent. Kroluja przez duze K jak to bardzo dokladnie wynika z tych danych.

Dalej te same wnioski?

Sztywny Pal Azji
    I co proponujesz na rozwiązanie problemu? I co konkretnie jest problemem. Przeszkadzają Ci bardziej czarni, czy przestępstwa przez nich popełniane?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 04-08-19 o 22:20

Proste kurwa, pigment powoduje przestępczość, można się rozejść

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Proste kurwa, pigment powoduje przestępczość, można się rozejść
    Na szczęście coraz więcej czarnych wybiera leczenie i przestępczość powinna zniknąć.

Uprawnienia umieszczania postów