Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 348

Wątek: Co tam w Świecie piszczy. Programy z TV, gazet, medium wirtualne.

Ostatnio edytowane przez RN9ne ; 02-08-19 o 09:46
    cos sie konczy, cos zaczyna.

pewnie niedoszly inzynier czy lekarz

Masakra....i jednak jak nie patrzec zeby nie pis u wladzy to juz dawno by takie zjeby biegali u nas

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    to Cie ratuje.

wykonam ten sam zabieg

correlation doesn't imply causation

Sztywny Pal Azji
    Ja nie bronię polityki imigracyjnej Niemiec, ale my też mamy swoich rodzimych zabijaków. O maczetach w Nowej Hucie już wszyscy zapomnieli? W stanach na festiwalu CZOSNKU rodzimy biały mężczyzna zastrzelił 3 osoby i ranił 12.

Gdyby nie pis zastrzeliłby siedem.

Sztywny Pal Azji
    PiS nie dość że u nas naprawił kraj to jeszcze i Trumpowi doradza.

u nas nie potrzeba wyznawcow allah akbar - wystarczy tani alkohol

https://warszawa.onet.pl/ciechanow-p...-ludzi/2g4ggsm

Sztywny Pal Azji

Pozszywane ze sobą „w stylu Frankensteina” fragmenty różnych ciał, a w wiadrach ludzkie głowy i kończyny – takiego makabrycznego odkrycia dokonali funkcjonariusze FBI po wejściu do Biological Resource Center w Arizonie. Firma ta pozyskiwała zwłoki od rodzin, które przekazywały je w przekonaniu, że zostaną one wykorzystane do badań medycznych i w przyszłości przyczynią się do pokonania różnych chorób. Trwa proces sądowy w tej sprawie
    https://losyziemi.pl/usa-w-wiadrach-...ter-w-arizonie

reszta na:
    https://losyziemi.pl/
    Ostatnio edytowane przez htw ; 02-08-19 o 18:18
    correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ja nie bronię polityki imigracyjnej Niemiec, ale my też mamy swoich rodzimych zabijaków. O maczetach w Nowej Hucie już wszyscy zapomnieli? W stanach na festiwalu CZOSNKU rodzimy biały mężczyzna zastrzelił 3 osoby i ranił 12.
    fazzeerr

Na przykladzie Londynu i uk.

https://www.ethnicity-facts-figures....arrests/latest

w skrocie - czarni ponad 3 krotnie czesniej popelniaja przestepswa w skali calego kraju

https://en.wikipedia.org/wiki/Crime_...Race_and_crime
    https://en.wikipedia.org/wiki/Ethnic_groups_in_London

w skrocie

czarni stanowia 13% populacji Londynu a jednoczesnie w 2010 odpowiadali za

54% procent of street crimes
    59% kradziezy
    67% przestepstw z uzyciem broni palnej

W Londynie masz ludzi kazdej rasy a jednej jakos nikt nie ma takich osiagniec w przestepczossci a szczegolnie tej brutalnej

Czy te liczby do Ciebie przemawiaja czy dalej w Twojeje glowie czarny inzyniner z Somalii to to samo co nasz Mirek pisowiec z Rzeszowa?
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 03-08-19 o 12:38

Sztywny Pal Azji
    Czy te liczby do Ciebie przemawiaja czy dalej w Twojeje glowie czarny inzyniner z Somalii to to samo co nasz Mirek pisowiec z Rzeszowa?
    Za każdym razem jak powiedzieć coś niezgodnego ze skrajną ideologią z jednej czy drugiej strony to pojawiają się takie oskarżenia.

Wcale nie miałem na myśli Mirka tradycjonalisty, konesera wódki głosującego na PiS. Miałem na myśli tych co biegają z maczetami w Polsce, tymi co biją w Polsce przypadkowe osoby, co zabijają.

Nie twierdziłem, że imigranci wcale nie popełniają więcej przestępstw niż ludność rodzima.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Nie doszukuj się więcej niż napisałem. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że wcale nie potrzeba być imigrantem ani kolorowym żeby być kozakiem-zabijaką.

Mogę powiedzieć więcej, nie jestem przeciwny imigracji/emigracji jako takiej, ale jestem przeciwny masowym przepływom ludności.

Bo takie przynoszą zazwyczaj zdesperowanych, biednych ludzi do innego kraju z odmienną kulturą.

Jeśli chcesz odpowiedzieć na to co napisałem, to daj mi statystki nie z Londynu, tylko z Polski.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 03-08-19 o 13:21

Twoje wypowiedzi sa tak skonstruowane ze stawiaja znak rownosci miedzy miedzy kolorowymi zwierzetami a nasza polska patologia.

Co jest klamstwem, bo skala nie ta i nie mozna tego zrownywac.

Podalem Ci zrodla z kraju ktory moze takich analiz dokonywac bo juz maja ten syf u siebie.

A w tej konkretnej rozmowie mowimy konkretnie o WEPCHNIECIU POD POCIAG NIEZNAJOMEJ MATKI Z DZIECKIEM przez kolorowe zwierze ktore Ty rownasz z potyczkami kibicow.

Dlatego za kazdym razem jak wtracasz te swoje niewinne podsmiechujki zeby zamac obraz rzeczywistosci i umniejszyc skale czegos co jest niezgodne z Twoim swiatopogladem, a potem wycofujesz sie od razu z tego co mowisz i odwracasz kota ogonem to sie do Ciebie przypierdalam

Jest w tym dużo racji i żadne humanistyczne i tolerancyjne poglądy temu nie zaprzeczą.

Poczciwy dzik
    Ja tylko dodam, że jak ktoś ciągle stoi w rozkroku, to w końcu ani jednego kroku nie zrobi.

Może Fazeer zrozumie tę analogię, może nie.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów