Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 281

Wątek: Co tam w Świecie piszczy. Programy z TV, gazet, medium wirtualne.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    W życiu bym kota nie wziął do domu, nie trawię skurwysynów . Ale co to za analogia, USA z racji swojej siły są i były żandarmem świata, przyznajac sobie prawo do interwencji gdzie chce i jak chce,choćby całkowicie bezprawnie jak w Zatoce Świń, w Nikaragui, w Chile, w Iraku. (Zresztą nie tylko oni, zobacz jak Francja okrada glodujacy Niger z uranu.) Jesli milcząco dostawali na to zgode, bo świat zachodni chcial wierzyć że to dla wyższego dobra (zwalczanie komunizmu czy terroryzmu), to chyba nie od rzeczy jest oczekiwanie że raz zrobią co należy, zamiast ponownie destabilizować.
    Ja to widzę tak, że reszta świata się chce być sprawiedliwa i robić jak należy, tylko nie własnymi rękami. Pytam kto broni reszcie świata się dozbroić? Dla mnie to jest hipokryzja okrutna jak narzeka się na USA, że tam college płatny, szpitale płatne, socjalu nie ma a na wojsko leci okrutnie dużo PKB, a potem płacze się że USA powinno jednak przyjechać i pew pew złych ludzi wystrzelać dla nas.

Także teraz ta reszta świata może wziąć sprawy we własne ręce. Ale nie chcą i chcą punkty sprawiedliwości nabijać poprzez marudzenie na USA.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Mozzarella.. skurwysyn

Naprawdę,szacunek dla zwolenników tej postaci. Podobny jak dla fanów sióstr Godlewskich.
    Miętowy warto było się wściekać na złego Trumpa, bo ktoś napisał gówno artykuł? Jednak wcale nie mówił do prezydenta Włoch per Mozzarella. Tak samo reakcja tłumaczki jest kłamstwem, bo ona wcale nie była obok Trumpa w trakcie kiedy mówił, że USA i Włochy mają wspólne dziedzictwo kulturowe. I nie, nie powiedział, że są sojusznikami od czasów Imperium Rzymskiego.

The United States and Italy are bound together by a shared cultural and political heritage dating back thousands of years to Ancient Rome. Over the centuries, the Italian people have blessed our civilization with magnificent works of art, science, philosophy, architecture, and music. On Monday we paid tribute to the Italian explorer who led a voyage of discovery to the New World, a gentleman known as Christopher Columbus. And to me it will always be called “Columbus Day.” Some people don’t like that; I do.
    Viral rumors that Trump called the Italian President “mozzarella” were popular in their own right, and particularly with Trump’s New York accent, the words “mozzarella” and “Mattarella” were enunciated in a virtually identical fashion. Trump’s remarks in their entirely were available as a video, during which Trump begins speaking at about around the 40-minute mark.

Trump says “Mattarella”at roughly the 41-minute mark, not saying “mozzarella” about as clearly as possible. Trump said “Mattarella” once again at 46:41, and again, did not say “mozzarella.”
    https://www.truthorfiction.com/italy...-ancient-rome/

Konferencja
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 18-10-19 o 11:01

Tymczasem w Meksyku, w #Culiacan rzeczywistość przerasta netflixowe scenariusze... Policja aresztowała syna El Chapo - Ovidio. W odwecie kartel Sinaloa rozpętał na ulicach miasta regularna wojnę, przejął wiezienie i... zmusił władze do wypuszczenia Ovidio.

aha ..

Sztywny Pal Azji
    I co, jak Trump mówił, że trzeba "bad hombres" z kraju deportować, to źle mówił, patrzcie co w Meksyku robią

Bad hombres

Teraz podziękował turkowi za uratowanie milionów istnień

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    W życiu bym kota nie wziął do domu, nie trawię skurwysynów .
    Oj oj co za hejt w stronę jednych z najbardziej fascynujących zwierząt. Nie zdziwiłoby mnie gdyby napisał to Rychu, ale Ty, forumowy wzór tolerancyjnego człowieka?

Sztywny Pal Azji
    Ja mam wyjaśnienie tego faktu. Po prostu siwy jest krypto-konserwatywny. Pewnie jak wraca do domu z pracy to bije żonę paskiem i otwiera Królewskie a potem ogląda TVP i marudzi, że pedały chodzą i się panoszą po Warszawie.

It's True: Liberals Like Cats More Than Conservatives Do

https://time.com/8293/its-true-liber...servatives-do/

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ja mam wyjaśnienie tego faktu. Po prostu siwy jest krypto-konserwatywny. Pewnie jak wraca do domu z pracy to bije żonę paskiem i otwiera Królewskie a potem ogląda TVP i marudzi, że pedały chodzą i się panoszą po Warszawie.

It's True: Liberals Like Cats More Than Conservatives Do

https://time.com/8293/its-true-liber...servatives-do/
    Uścislam: ja bije żonę paskiem z "Wiadomości". Dziś dużo bluzgów polecialo, bo zrobiłem 400 km w 4h po S7, z dwoma postojami. I wypaliłem że 40 litrów benzyny. ZUO.
    Co do meritum:
    Kociarze są co do zasady pojebani, natomiast w przestrzeni miejskiej bardziej zauważalnym rakiem są psiarze.
    I ja bym nie powiedział że jestem tolerancyjny. Ja się staram równo ludzi traktować. Więc nienawidzę wszystich.

W takim razie jestem z zasady pojebany.

Sztywny Pal Azji
    w Indonezji i Etopii zginęło 346 osób.

Wiadomości pokazują, że eksperci firmy zidentyfikowali krytyczne problemy związane z bezpieczeństwem w samolotach Boeing 737 Max lata temu.
    https://businessinsider.com.pl/firmy...6-roku/demxh23

u Nas chowa się ludzi żywcem, albo siedzą u kogoś w szafie, albo doszło do morderstwa, albo jeszcze coś innego.
    https://streamable.com/1jjg1
    Ostatnio edytowane przez htw ; 20-10-19 o 08:16
    correlation doesn't imply causation

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    A co NATO na wybryki Turcji? NIC
    Dobrze ze Rosja wkracza do gry bo szkoda mi już tych Syryjczykow ciągle ktoś ich atakuje.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    W takim razie jestem z zasady pojebany.
    Nie no, paru znam spoko. Taka heheszka, w życiu bym krzywdy nie zrobił. Ale nie lubię puszczania kotów poza dom, bo szkoda mi ptaków (to glowna zdobycz kotów, nie gryzonie?.

Jebać ptaki, mało tego lata? Karmione ze śmietnika? Nie przesadzaj.

Najważniejsze że jest za dużo zajęcy i dzików i naczelny łowczy co zmarł ostatnio zezwalał na odstrzał.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Jebać ptaki, mało tego lata? Karmione ze śmietnika? Nie przesadzaj.

Najważniejsze że jest za dużo zajęcy i dzików i naczelny łowczy co zmarł ostatnio zezwalał na odstrzał.
    Nie,jebać ludzi którzy puszczaja swoje pupile na dzikie zwierzęta. Niczym się to nie różni od puszczenia luzem po lesie psa żeby pogonił sarny. Takie małe kłusownictwo. Malo miejsca przyrodzie zabraliśmy,żeby jeszcze mnożyć pułapki?

Będziesz się wkurwiał robactwem, komarami itd. jak zabraknie ptaków.

Uprawnienia umieszczania postów